Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nu tie, kas grib justies kruti netrukst un kaa zinams AA ir valdibas masiina, respektivi deputati utt. ;) es noteikti par 400ls netirgotu.

Pazvani uz csdd vai pameklee interneta cik maksaa custom numurs un pieliec vel klat, jo AA nemaz tik iizii nevar dabut. Pie tam tas nav 9463, bet 20 :) Tomam laikam sapisu biznesu =[

Link to comment
Share on other sites

nu tie, kas grib justies kruti netrukst un kaa zinams AA ir valdibas masiina, respektivi deputati utt. ;) es noteikti par 400ls netirgotu.

Pazvani uz csdd vai pameklee interneta cik maksaa custom numurs un pieliec vel klat, jo AA nemaz tik iizii nevar dabut. Pie tam tas nav 9463, bet 20 :) Tomam laikam sapisu biznesu =[

Ir ir valdības masiinām šādi numuri.

Man vienkārši bija interese par cik es varētu notirgot, par 400ls arī ir tomēr pa maz,

skatījos šeit: http://www.numur1.lv/auto-numuri-un-numura-zimes

Un tur ir tāds diezgan lielas cenas, arī par sliktākiem numuriem nekā AA-20

Link to comment
Share on other sites

vieglakais veids videjas pirktspejas noteiksanai, ieliec numuru un lai cenu piedavajumus suuta pasi, tad jau apmeram radisies skaidriba par cik uz sitiena vari pardot, protams otrs variants ir ielikt cenu un gaidit, kad kadam saniezesies nopirkt.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

nu tie, kas grib justies kruti netrukst un kaa zinams AA ir valdibas masiina, respektivi deputati utt. ;) es noteikti par 400ls netirgotu.

Pazvani uz csdd vai pameklee interneta cik maksaa custom numurs un pieliec vel klat, jo AA nemaz tik iizii nevar dabut. Pie tam tas nav 9463, bet 20 :) Tomam laikam sapisu biznesu =[

Agrāk bija valdības mašīnām, jau labu laiku tā vairs nav. čoms jau entos gadus vizinās ar AA nummuriem. 2003-2004. tas bija cool, tagad tas nekas nav. Krutāk ir ar xx,xy - 777, 7777

Link to comment
Share on other sites

Agrāk bija valdības mašīnām, jau labu laiku tā vairs nav. čoms jau entos gadus vizinās ar AA nummuriem. 2003-2004. tas bija cool, tagad tas nekas nav. Krutāk ir ar xx,xy - 777, 7777

ko nu staasti, tas ir kruta un krutak par visiem xx,xy, po utt. :)

protams ar 777 nesalidzinat, bet nu pacots noteiktas aprindas kaa bija ta arii ir. Visiem AA ar kaut ko asociejas, ar ko asociejas xy? Zinu, ka vinus perk, bet nu ar ko? pilnigi po kaut kaa :D

Edited by Epix
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

interesanta daavana liidz diviem latiem? anyone? Ko vispar var nopirkt par 2ls? :D

Kapēc tu domā, ka līdz 2 Ls. Ja tu domā līdz 200 Ls tad ok, bet ja līdz "2" tad tu kļūdies :)

p.s. Es Tevi laikam pārpratu :(

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...