Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Dienas sakums idelas. Pie maximas autinam nomira akitis, telefons izladejies, majas ar taksi. fakinelli ibio rio .....

+ kafijai skabu pienu piepisu klat :slap:

Edited by Jem
Link to comment
Share on other sites

Dienas sakums idelas. Pie maximas autinam nomira akitis, telefons izladejies, majas ar taksi. fakinelli ibio rio .....

+ kafijai skabu pienu piepisu klat :slap:

Priecājies ka nepiepisi vakar mūli kā es un tev nav nereāli švaki šodien.

Link to comment
Share on other sites

UH, vakar pasiģelka bil kārtējā. tagad pamodos, kafija labi slīd iekšā..

priecē tas, ka mūlis netika pieliets un šodien ir ok :D nez kā benčikam..

runājot par ELLESMVul-, viņam ir problēmas ar saprašanu. laikam būs jāsūta uz kādām siltām zemēm.. pa to laiku moš atcerēsies visu iepriekšējos (5) nikus, ko te reģistrējis

p.s. sāku just, ka mans mx518 sāk niķoties.. tas gan ir nepatīkami.. betnu gadi 5 viņa toč ir trenkāta

Link to comment
Share on other sites

UH, vakar pasiģelka bil kārtējā. tagad pamodos, kafija labi slīd iekšā..

priecē tas, ka mūlis netika pieliets un šodien ir ok :D nez kā benčikam..

runājot par ELLESMVul-, viņam ir problēmas ar saprašanu. laikam būs jāsūta uz kādām siltām zemēm.. pa to laiku moš atcerēsies visu iepriekšējos (5) nikus, ko te reģistrējis

p.s. sāku just, ka mans mx518 sāk niķoties.. tas gan ir nepatīkami.. betnu gadi 5 viņa toč ir trenkāta

Atver vaļā, pārgriez vadu locījuma vietā, salodē pa jaunu un vēl pāris gadus turēs :P

Vakar tik pāris alus un vīna glāzes izdzēru, bet šodien pauris tā anormāli sāp. Liepājā klubu nakts, vakar baigo salūtu laida gaisā. Jaunā gada Liepājas salūts pat tik kruts nebija. Šovakar atkal jāiet, vakarnakt tīri forši gāja.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

FaQ papreizi, vakar Olimpiskajaa bija baigaa Dj Tiesto balliite ... Biji aizcieraajis Dominix? Jeb pa Buffeti un Fontjiku njeemies? Nebutu jalaizh uz Ventinjiem, arii labprat buutu izgajis ielaas :)

man jau ir suudiigi, no domas vien, ka man ritaa buus veel sudiigaak :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...