Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

pēc šitās spēles esam 9 vai arī paliek priekšpēdējie??

Vel 2vas uzvaras un esam 8tie :DD eeee 4taaa diena bez alus ,bet ar kefiiiru :) Atlikushas 3dienas lidz noliktai latiņai, ja izvilkšu, mošk palielinam? :DD bet iekšas gan jūtu ka tur viss šķīst un plīst... Kas atrodas 10cm virs dibena muguraa labajaaa puseee? nav kadas nieres?aknas? Jo jutu ka tur kaut kas saplisaa un saaka sapeet...Cerams kefiiirs nekaitee iekshaam?

Link to comment
Share on other sites

Vel 2vas uzvaras un esam 8tie :DD eeee 4taaa diena bez alus ,bet ar kefiiiru :) Atlikushas 3dienas lidz noliktai latiņai, ja izvilkšu, mošk palielinam? :DD bet iekšas gan jūtu ka tur viss šķīst un plīst... Kas atrodas 10cm virs dibena muguraa labajaaa puseee? nav kadas nieres?aknas? Jo jutu ka tur kaut kas saplisaa un saaka sapeet...Cerams kefiiirs nekaitee iekshaam?

toč ienācu šeit lai pajautātu kā tev šodien garšo alus?:D man viņš līst iekšā bez apstājas :o nebiju pudeli taisījis vaļā kādu mēnesi :)

Link to comment
Share on other sites

Pareizi, Eminem. Deadalive jau tikai kruto mētā visu laiku, īstenībā viņam ir 16 un viņš man visu laiku lūdz, lai es viņa vietā pērku cigaretes un aliņu.

Un visos pasākumos kādam viņš vienmēr ir jāpieskata, jo pēc diviem aliem ir galvā vate.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Epix, izlasi vēlreiz, varbūt šoreiz atradīsi valūtu :D

aha, sākumā šis visu ļimaku gribēja, lai priecājas, ka pa šādu cenu kāds nopirka.. sākuma cena bija 20k.

Betnu tur daži labi ar piķi mētājās.. kopā bija 194 mašīnas, vidēji tur no 150-500k gāja.

ev, jūs te mani neapceļat baigi, esmu maziņš, bet tāpēc jau nedrīkst tā uzreiz :( tagad man pat drusku bail no tā repera..

p.s. ELLESMVul- , ja Tu šādi turpināsi, likšu atcerēties visus 5 tavus nikus, ko esi te reģistrējis!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...