Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Kāds mani negrib pacienāt ar video karti (vienalga kādu), kamēr es izdomāju, kādu es pirkšu? :(

Iemet aci savas sāpes topicā.

Priekšnieks ir vienkārši cirvis. [Jau sen tā domāju, bet nu šis gadījums to apstiprina]. Strādāju mēbeļu veikalā - ļoti plaša telpa, daudz logu, bet pēdējais stāvs. Respektīvi, visi logi vaļā, bet gaisa vispār nav. Šodien īpaši var mirt nost. [Klienti regulāri par to sūdzās, ka gaisa nav]. Uz maniem ieteikumiem slēgt kondicionierus, priekšnieks atbildēja, ka tās būs tikai liekas izmaksas [ir uzstādīti 6 manā stāvā]. Noteica vien, lai atveru kādu logu. Šodien kretīns te pusstundu pamīcījās un savai sievai teica, ka būs jāieslēdz kondicionieri. Te tak gaisa nav. Un man protams par to uzbrauca, ka neesmu minējis, ka te nav gaisa. Jeibogu, gribējās sadot pa ausīm!

P.S.

Forši sēdēt un svīst. [Piere slapja no vnk sēdēšanas, nemaz nerunājot par to, ja es kustos.]

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Grobiņā šodien ēnā +34 pat vienu brīdi uzsita. Liepājā situācija mazliet stabilāka. Pa pāris pilēm nopil, sutoņa nenormāla. Paunoties samersaundotājiem neiesaku, bet kādu lietussargu paņemt līdzi par skādi neies. Svīšana garantēta. Pats šodien bēniņos bez vēdināšanas visu dienu norukāju, temperatūra iekšā ir ap 45-50 grādiem. Svīst sāc jau tad, kad tur uzkāp :D Pēc nedēļas kādus kilogramus 5 būšu izsvīdis, kā liekas...

Link to comment
Share on other sites

°dominix jaunbuuve vai renovee tos beninjus? Jaunbuves vel taa, bet tas vecas majas, kur sastajusies putekli utt ir zhopa, es nezinu, tur tiesam pec 3h stradashanas liekas labak nolekt no jumta neka turpinat darbu, savu laiku tada suudaa nostradaju, vairak paldies nee :D

Link to comment
Share on other sites

Labdien!

Jūsu Forum Cinemas kino biļešu kodi:

******************************

Pirms seansa apmainiet kodu pret biļeti kinoteātra kasēs vai www.forumcinemas.lv.

Kods derīgs vienai personai vienam filmas apmeklējumam jebkurā laikā, arī 3D filmām.

Kods derīgs līdz 31.07.2012.

kadam nevajag? pm iedoshu kodu kas tiesham doma iet, es jau neieshu :D

man ir divi kodi!!!! katrs pa biljet veerts

eduit - viena atdota!!!!!!

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

°dominix jaunbuuve vai renovee tos beninjus? Jaunbuves vel taa, bet tas vecas majas, kur sastajusies putekli utt ir zhopa, es nezinu, tur tiesam pec 3h stradashanas liekas labak nolekt no jumta neka turpinat darbu, savu laiku tada suudaa nostradaju, vairak paldies nee :D

Tas ir šķūnis, ko pārbūvē par viesu namu ar pirti un 2 istabām augšstāvā. Un jā - augšā ir ne tikai putekļi, bet bija arī spindzeļu pūžņi futbola bumbu lielumā, zirnekļu tīkli gadsimtiem krājušies un izdedžu kalni, kas dienas beigās ir savilkušies nāsīs :D Tādā žaronī ne tikai 3 stundas, bet 30 minūtes liekas mocības. Pa 15-20 min eju lejā padzerties un atvēsināties. Negribas čota uz brīvdienām sabrukt.

Link to comment
Share on other sites

OK, kā tikt vaļā no šitā? kas man kompī ir sajāts, man nav ne mazākās jausmas. Esmu palaidis anti vīrusu vairākas reizes, nekas neparādas, esmu ccleaner visu iztīrijis, bet vienalga.

8tzt8ajg90t9lw4v36wg.png

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Kādam ir nojausma par JVC austiņām? Man vienas ir, sasodīti labas, bet saplīsušas. Par cik nav ne mazākās nojausmas, cik ilgi man viņas kopā vel turēsies, tad ir velme iehavot jaunas. Blenžu ībejā un nesūda nesaprotu, kur ir labas, kuras sliktas :/

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...