Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

bļe, kad tu sapratīsi, ka šis topiks nav kkāds twīteris vai cits blogs, kur tu cītīgi vari dzīt savu sūdu. man persnīgi jau zajebala ir lasīt tavu sūdu!

p.s. vari nemaz necensties atbildēt uz manu postu!

u mad?

Link to comment
Share on other sites

bļe, kad tu sapratīsi, ka šis topiks nav kkāds twīteris vai cits blogs, kur tu cītīgi vari dzīt savu sūdu. man persnīgi jau zajebala ir lasīt tavu sūdu!

p.s. vari nemaz necensties atbildēt uz manu postu!

Ō, mikimausis atgriezies... Tu dari kaut ko savādāk nekā pārējie sūddzinēji? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Ō, mikimausis atgriezies... Tu dari kaut ko savādāk nekā pārējie sūddzinēji? :)

salīdzinot ar tevīm, jā, neaizraujos ar verbālo caureju, kas no tevīm, kad plūst, tad plūst gana daudz!

teci vien kandidēt uz jaunā modera amatu, būs tev arī iespēja veikt savas reformas!

Link to comment
Share on other sites

Khhh, es kaut kur kandidēju? Tas gan man ir jaunums :D Ja par to ieteikumu topiku domā, tad man par to cilvēku ieteikumiem nav nekas zināms, tas ko ierakstījuši ir uz viņu galvu rakstīts, nezinu par ko tādus nopelnus esmu guvis, lai mani tādā sakarā tur pieminētu.

Man ar verbālo caureju viss ir kārtībā, lietoju Sorbex, ieteiktu tev arī.

Bet tas sūds, ko tu raksti gan ir diezgan neciešams, tu neapstājoties pļūti par lietām no kurām neko nesaproti un to pašu aizrādi citiem. Sāc kontrolēt sevi. Kravājot kastes jau drošvien tās labākās domas neraisās, bet nu nevajag izlikt savu "evil force" šeit :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Bet tas sūds, ko tu raksti gan ir diezgan neciešams, tu neapstājoties pļūti par lietām no kurām neko nesaproti un to pašu aizrādi citiem. Sāc kontrolēt sevi. Kravājot kastes jau drošvien tās labākās domas neraisās, bet nu nevajag izlikt savu "evil force" šeit :)

waaat? :D

btw, nē, kravājot kastes `n` shit domas pat ir pārāk labas, ir daudz laika apdomāt visādu sūdu, etc., bet nu, domā kā vēlies :)

Link to comment
Share on other sites

Labāk, lūdzu, izdaram ko lietderīgu un nobalsojam par čoma meitu, pāris dienas vēl balsojums tikai un viena jau min uz papēžiem.

Pagaidām Gabriela pēc reitinga ir nr. 1! bet tikai pagaidaam, jo konkurents min uz papēžiem un dažas balsis tikai starpaaangry.gif

speižam linku, tad taadaa zallaa kraasaa ikona - pēc reitinga un balsojam par Gabrielu.

http://www.mansmazais.lv/competition/723…

paldies!

Link to comment
Share on other sites

kaut kur jau var dabūt šodiens vidusskolas matenes eksāmenu? Gribas pārrēķināt otrās daļas pēdējo uzdevumu. Kaut kur ar skaitļiem sapisos un gribu zināt kur, jo tur īpaši daudz skaitļu nebija.

Studenti nopērk kaut kādu mēslu pa 99ls un vienojas, ka summu līdzīgi sadalīs uz visām galvām. Beigās 4 studenti no dīla nolec nost un sanāk, ka pārējiem jāmaksā par latu vairāk nekā sākumā bija plānots. Cik jāmaksā katram studentam?

bija tā ne? vai arī es kaut ko izlaidu?

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Knds.

x... tik sākumā bija studentu

y... tik sākumā viņiem bija jāmetas

x-4... tik studentu 100% metās klāt

y+1... tik studentiem tagad bija jāmaksā

99/x=y

99/x-4=y+1

y=99/x

99/x-4=99/x + 1

99x=99x-396+x2-4x

x2-4x-396=0

D= 16+1584=1600

x1,x2=4+-40/2

x1=22

x2 =-18(neder)

y=99/22 = 4,5Ls

22-4=18 (studenti)

y2 = 4,5Ls+1Ls = 5,5Ls viņiem bija tagad jāmaksā katram. (Šis ir arī tas atrisinājums) :)

Link to comment
Share on other sites

Izlasīju kārtējo reizi tīņu problēmas - jebatj, jebatj :D

Kur tu lasi? es ar gribu... +DDDDD

Šodien vēlreiz ar instruktoru izbraucu un pateica ka vēl 2 reizes pēc teorijas nokārtošanas un ar 6x tikšu cauri.. :D Happu face, par to mums atkal jaiedzer. ^^

Link to comment
Share on other sites

: DD pēkšņi atcerējos, kā es braucu uz savu CSDD braukšanas eksi - ir 11:38, 12: 00 man ir jābūt CSDD, bet es gaidu senci centrā, lai brauc man pakaļ. Šamais atbrauc, iekāpju mašīnā pie stūres un močīju pa ielām uz 70 un pāri saliniekam uz 100, lai nenokavētu savu braukšanas eksi :D Ir ok iespaidiņi <:

Link to comment
Share on other sites

esmu latvietis, kā runāju, tā rakstu, so, atpisies, paldies :)

Ko tad tu dari anglijā, latvieti bļa? ne jau ģimene tev jābaro, vienkārši gribi zaļi dzīvot, bet strādāt un kāpt pa karjeras kāpnēm negribi. Labāk savāk to piķi noliktavā un nodzert te, vai ne?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...