Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

blje nopietni? ebaal, atrodi sievieti, kas pie ieejas neaizmuks no tevis :D protams pielauju, ka es ne suuda nesaprotu, kur javed sievietes randinjaa :D tad jau labak aizved liidz lubanchikam, ir tak silts laiks un taa.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nafig vispār kaut kur jāved un jāiegulda līdzekļi? Nopērc puķīti un pastaigājies kaut kur, pasaki skaistus vārdus un ved mājās. Kādēļ viss jāsarežģī? Sievieties ir sačakarētas vairāk par vīriešiem, ja visi to zinātu būtu daudzreiz drosmīgāki.

Link to comment
Share on other sites

Man ar Epix laikam vienāds domāšanas stils šajā sektorā. Kāds var paskaidrot kā uz normālu randiņu iziet mazāk par 25 - 30 latiem?

teiksu taa, briinos, ka mes vel nedzeram kopaa, lai arii kas to zin, pasaule ir maza:D bet viens noteikti mums ir kopigs, sievietes un go for class A =] mersi pardevi par 4k? godigi? nezinu cik bija izpidarasits, bet nu es max 2500 dotu :D

Nafig vispār kaut kur jāved un jāiegulda līdzekļi? Nopērc puķīti un pastaigājies kaut kur, pasaki skaistus vārdus un ved mājās. Kādēļ viss jāsarežģī? Sievieties ir sačakarētas vairāk par vīriešiem, ja visi to zinātu būtu daudzreiz drosmīgāki.

dzeri te ir cits staasts, sievietes dalas klases, jaa, izklausos kaa primaats, bet pa lielam taa ir, ir sievietes, kuras tu ved, ko tu maksaa, ar ko ved majas, ir sievetes, kas zin kaads tu esi , redz tavu potenciaalu utt., redz laikam man ir paveicies, esmu parak iesedies naudaa, ka nespeju noverteet visu pareejo =] saja jomaa var runat daudz un ilgi, bet esmu uzmanigs, jo vienmer zinu, ka kadreiz varbut vina so lasis un varbut ari jau lasa :D ja tu lasi, tad esmu dzeris, tas neskaitas, izbaudi atvalinajumu, buchas :D

pielikumaa if u wanna be rich, u gotta be a bitch =]

viena lieta ir manii nemirstosha, milestiiba pret old school, visi fano par 2pac, NWA n' shit, saucamo komerciju pagaatnee, sie ir inkomerciaalie chalji :)

te istenbiba par pedejiem diviem menesiem sarakstiitu DG kur esmu bijis(jap, Azija,Zeireopa,rietumi), bija slinkums, bet esmu ieradies beidzot LV vairak vai mazak uz paliksanu(@least vasara), kurs tad laidis garam positivus? :D sakt pat nezinu ar ko, salauzu labo kaaju, ko jau te atzimeju, ar to nebeidzas, deguns ari lauzts, pie kefiira sakasijos :D jap, izrkjeeru, bet kjiiselis nebija un luzums tikai teoretisks, jo piefikseju pec 3 dienam tikai :) ar ko vel varetu palielities, laikam ar to, ka jus , kas stradajat legali maksajat man algu :D uz doto briidi stradaju bezgala nelegali un neuztraucos ne par ko, respektiivi liels pohujs, bet visam ir gals un sakums, respektivi vasaras beigas, kad nak ziemas sezona. Ko lai vel pamuld, aa nu jaa, ir SIA, nekas dizhs, bet potencials ir liels, briinos, ka letinji par to nav iedomajusies, logiski, ka starta kapitals ir vajadzigs, bet enivej nekas liels, to var katrs, ja ir parlieciba par sevi, vienigais, kas ir startaa vajadziis - zinashanas sfeeraa :) mineshanas lieka, kaa par brrinumu IT sfeera ir taalu.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...