Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Un es domāju, ka degradējusies ir tikai mazā paaudze (tobiš līdz 12 gadiem), bet nē, arī vecāka kaluma cilvēki ir "stulbi" :<

Vispirms pasaki cik vecs esi, lai zinam, ko domā ar vecāka kaluma cilvēku. :)

  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un es domāju, ka degradējusies ir tikai mazā paaudze (tobiš līdz 12 gadiem), bet nē, arī vecāka kaluma cilvēki ir "stulbi" :<

Vecā kaluma cilvēki ir tie,kuri ir dzīvojuši kara laikā,auguši pēckara periodā!Pārējie,tai skaitā mani senči,kuriem ir bik virs 50,jau arī neskaitās vecā kaluma,tik vien kā ir ostījuši padomju laiku gaisu!Par mūsu paaudzi vispār nav ko runāt,kāds Tev vecais kalums,kalējs atradies!

  • Like 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Un es domāju, ka degradējusies ir tikai mazā paaudze (tobiš līdz 12 gadiem), bet nē, arī vecāka kaluma cilvēki ir "stulbi" :<

Vecīt tas bija sapnis un tavs "izspļāviens?" te bija galīgi nevietā, nezinu ko tu ar to gribēji panākt, bet no malas tas izskatijās uz visiem 100% stulbi un vispār ne pa tēmu :thumbsup:

kalums, lol? pumpas bišķin apārstēt vajag.

Link to comment
Share on other sites

tu esi stulbāks nekā sākumā likās, man ir sajūta, ka tu esi tas palaidnis vai kā tur niks bija, kas ar range rover te lielijās.

Nezinu, kas ir palaidnis, bet saukt citus par stulbiem nav korekti, ja reiz pats neesi īsti normāls :>

Jā, atbildēt uz katru postu nav smuki, labošos :<

Edited by Aly and Fila
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu man negribas ticēt, ka tā reāli var būt, es domāju, es ceru, ka tu īstenībā esi "izliecies", ja nē, un tu tāds esi patiešām nu tad ir dilsā, nurmāli pūš tev garām, bišku atgāzes jāsaregulē. Rauj tev klāt, pie pannas, vajag bišku eļļu palaistīt apakšā, lai nav tik traks cepiens :thumbsup:

Lai tu vēl kaut ko varētu man uzrakstīt, pateikšu, ka šorīt no rīta izkakāju lielāko kaku kādu jebkad esmu izkakājis, nebūtu to redzējis pats savām acīm, neticētu ka tā var :shit:

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu man negribas ticēt, ka tā reāli var būt, es domāju, es ceru, ka tu īstenībā esi "izliecies", ja nē, un tu tāds esi patiešām nu tad ir dilsā, nurmāli pūš tev garām, bišku atgāzes jāsaregulē. Rauj tev klāt, pie pannas, vajag bišku eļļu palaistīt apakšā, lai nav tik traks cepiens :thumbsup:

Lai tu vēl kaut ko varētu man uzrakstīt, pateikšu, ka šorīt no rīta izkakāju lielāko kaku kādu jebkad esmu izkakājis, nebūtu to redzējis pats savām acīm, neticētu ka tā var :shit:

Es gar zemi! :D

  • Like 1
  • Downvote 7
Link to comment
Share on other sites

Nav ne mazākās idejas kā lai pavada šo vīkendu. Pagājušajā nedēļā ieslīku gūdmenā un man kaut kā apriebās. Tam reiz jāmet meirs, nu vismaz uz kādu laiku...

Dzert vairs nav kruti, gūdmens to ir sapratis un ir metis koferus tuvāk alko cienītājiem :D

Link to comment
Share on other sites

Man nav tā, ka tas būtu regulāri. Ir savi piektdienas vakari, kas dažreiz tiek pavadīti iešņāpjot alu/visīti pie pokera galda, citreiz ir kāds klubiņš vai bārs, citreiz tiek vienkārši brutāli pielieta seja kādā hauspārtijā, kura rīkošanas iemeslu tu pat nezini.

Bet nu kādu brīdi pabūt skaidram vīkendos pie barankas vienkārši rullējot pa tukšajām pilsētas ieliņām, nenāktu par ļaunu, arī nauda mazliet ieekonomējas, ņemot vērā to, ka man tās pagaidām diži daudz nav.

Damn, varētu veselu romānu sarakstīt, bet tas būtu pārāk ilgi un apnicīgi, cya!

Link to comment
Share on other sites

Tas parasti netiek īpaši plānots vai ieturēts kā hobbijs. Ja ir - tad ir :) Normālā reibulītī 5dienas naktī klubā drausmīgi daudz jaunus draugus un draudzenes var atrast, tas nu gan ir fakts, bet alko jāmet kādu laiku mierā. Tāda sajūta, ka nevarētu atpūsties vai izklaidēties bez alko... :/

Link to comment
Share on other sites

Goodmens vispār dzīvs? Šis vairs nav viņa topiks... Te sācis pūst austrumu vējš ar siļķu piegaršu.

Ja tu neietu garām kā stalts briedis un neizliktos,ka tjipa mani neredzi,tad jau būtu pamanījis ka esmu dzīvs :DD Aij da ko jūs no manis gribat? Es esmu dirsā....Es parāk daudz dzeru...Es jau zināju ka 6dien piedzeršos,bet nejau šādi mani mīlīši..Piedzeros, pēc tam izvemjos,uz 30min biju skaidraa pekšņi un tad atkal 2treiz piedzeros...Nu un jēga...Izradas līdz 8:00 rītā pa visiem klubiņiem pixāju un ? Kāda jēga pārvelkos mājas 9:00 ieeeju gulēt hvz 7dienas vakarā cikos pamostos,jūtos pēc d1rsas,šodien vēl sūdīgi...kāda jēga pixāt...tas ir d1rsā...Goodmenā ieiet,tas nav izdevīgi saprotat tak to vienreiz... un ir 2vi cilvēki kas man ļoti šeit nepatīk... 1ns ir Kaupo otrs Aly and Fly, kaut kā tā...nepatīk viņu diršanas postus lasīt...es vismaz esmu patiess...pasaku kā ir un miers...lab pīs , eju ēst plovu un gulēt...

  • Like 8
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Da man nav rentgena redze un es caur saules atspīdošām durvīm neredzu tavu milzīgo, nodzerto rožu :D Man nebija laika nemaz piekāpt, šausmīgi daudz jādara priekš studijām. Varbūt rīt būšu tik labvēlīgs un ieiešu, but can`t guarantee... No vienas puses jau nav jēga iet, tāpat neko savādāku (lasīt - jaunu) neuzzināšu :D Tāpat kā tu par mani, manam vīkendam vienīgā atšķirība bija, ka es tusējos kaļķu vārtos ar milzīgu pīzdu mākoni (daudz, skaistām sievietēm) un ļoti labi atpūtos (nepiedzēros kā lops un nevēmu) :D

Edited by Nightmares^^
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kur vispār eziis nozudis? Viņam varbūt gign'ā stāv bans? Ā, gan atceros, ka skypē dažreiz parādās, bet tā kā to lietiņu īpaši nelietoju, nevaru īpaši teikt, ir aktīvs, vai tomēr nav. Bet gign'ā gan neredzēts.

Beidzot vakar toto vinnēju, to likās jau, ka kaut kas ar mani nav kārtībā, cik var nospēlēt pret manām likmēm. Tagad gan jauztaisa pauzīte. :D anyway nhl atvērās, tomēr. khl vispār ir neparedzams, ja vienīgais liec uz vienu spēli, bet tas nav tik interesanti un izdevīgi..

Link to comment
Share on other sites

jā, pats toto lieku uz khl spēlēm, tas ir dirsā, nekāda jēga, memļaki mierīgi vinnē normālu komandu. Futbols, tur gan var mazāk vai vairāk paredzēt, kas vinnēs. NHL laikam tikai 1x liku, uz Detroitu, kas protams vinnēja :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...