Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Use google

Atrisinājums: Dēlam ir X gadi, bet mammai - Y gadi. X+21=Y

Pēc 6 gadiem: 5(X+6)=Y+6

5X+30=X+21+6

X=-3/4

Tātad dēlam ir mīnus 3/4 gadi, t.i. mīnus 9 mēneši, un tētis pašreiz atrodas uz mammas.

Link to comment
Share on other sites

Use google

Atrisinājums: Dēlam ir X gadi, bet mammai - Y gadi. X+21=Y

Pēc 6 gadiem: 5(X+6)=Y+6

5X+30=X+21+6

X=-3/4

Tātad dēlam ir mīnus 3/4 gadi, t.i. mīnus 9 mēneši, un tētis pašreiz atrodas uz mammas.

Bet ja piedzimst ātrāk visa matemātika pa kāju!

Link to comment
Share on other sites

zheel - nepaspeeju iepostot dj topikaa :D

kaut kas interesants notiek.. viens memberis ticis pie jauna nika un visa komuuna nozviegusies zila :D

Šīmēneša lolstopiku esi nokavējis. Džeina jūt tev līdzi.

Bet neuztraucies, gan atradīsies vēl kāds, kas gribēs manu vāveri nogaršot.

Link to comment
Share on other sites

OMG.. Es jūtu, ka šeit arī kaut kas turpinās ja ? :D

P.S Nevis Džeina, bet Dženija ;D

Tas, ka tu mani tā sauci dzērumā bakstot banāna mizu manī, nenozīmē, ka man ir tāds vārds.

Link to comment
Share on other sites

snoopfrog žetons par linka atrašanu :)

edit:

fuck, es pirms 8 gadiem esmu izklausījies pēc pusidiota, bet daži joki ir uz pareizā ceļa.

doubleedit:

tur daži joki ir tik stulbi, ka gribās matus plēst, bet par šo es gardi nozviedzos

Ja puisis ir abshaubaams un tev tikshanaas ar vinju var buut biistama (teiksim juus satiekaties zem kriitosha cementa gabala) par to liecinaas ne tikai vinja apgjeerbs (ar asiem dzelzhiem un uzrakstiem "MIRSTI") bet arii valoda ("tu shodien mirsi"), jocinji (negribi nomirt? hehe) un gjimene (kuru tu paziisti), kuraa vai nu nav teeva vai truukst vinja miilestiibas (logjikas kalngals).

Link to comment
Share on other sites

Ehhh

Ja nav iespeejams izbeegt, tavs uzdevums ir atrast kaut ko taadu ko tu vareetu izmantot par ieroci. Taa vareetu buut smilshu sauja ko tu vinjam iemetiisi aciis, akmens vai seetas miets (njaa varu dereet ka seetas miets acii ir diezgan efektiigi).

cerēju, ka pēc pirmā teikuma būs tikpat smieklīgi, bet tomēr kļūdījos :(

tagad gan laikam ir viss, lai gan varētu palasīt to mūžsenos rekstus no sīrupa ar piebildēm. Sen nav lasīts.

edit: jā, teksts ir episks.

Edited by AmE
Link to comment
Share on other sites

Feinā Džeina tūlīt žāvēs matus un dosies uz veikalu.

Kādas uzkodas, lai nopērk?

Tātad diezgan nopietni - nosaucam garšīgākos uzkožamos, ko vienkārši pagrauzt, sēžot pie datora/TV.

Link to comment
Share on other sites

ja tev ir daudz naudas, tad beef jerky ir baisi garšīgi (viņi ir garšīgi arī ja tev ir maz naudas, bet tad mazāka iespēja, ka tos pirksi).

rimi veikalā nesen bija chilli tortilla čipšiem laba atlaide - tie arī ir baigi kruti.

a es graužu semenes parasti :)

Link to comment
Share on other sites

Veeleejos uzklausiit juusu viedokli par manu probleemu taadeelj atrakstiiju. Lieta taada ka jau kopsh dzimshanas viena acs man ir mazaaka par otru. Izskataas jociigi gan fotograafijaas, gan spogulii (nu baidz O_O).

Es no krēsla nokritu :D

Kjirurgs teica ka jau no pasha saakuma vajadzeeja caurumu shuut bet ja buutu atnakusi veel veelaak kaajaa vareeja izveidoties gangreena (vai arii bezdeliigu ligzda).

Man iesita ar bumbu un salauza degunu, un tagad mans deguns ir liels liiks un ar uzkalninju. Visi zeeni noveershas no manis ieraugot liiko degunu (mosh vinji vienkaarshi garaam neredz O_O)

Mana labaakaa draudzene saka: "Man vienalga kaads tev deguns galvenais ka labs cilveeks." Bet es juutu ka vinja to izmanto savaa labaa (taisa pudeles valjaa ar manu degunu).

Kurš komentēja ? :DDDDDD

Edited by Dj_Stay
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...