Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

nav jegaas mest nost dzershanu jo tapatr driiiz pasaules gals!:

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/43685/amerikani-juk-prata-pasaules-gals-bus-sa-gada-21maija-pulksten-sesos-no-rita

Par šiem līdzekļiem 89 gadus vecais Kempings ir uzsācis vērienīgu informatīvo kampaņu, sludinot pastarās dienas tuvošanos.

Intresanti, kādas tabletes tas Opis lieto, ka viņam šādi gļuki? loh.gif

Link to comment
Share on other sites

Yēy, viss ceļš apledojis. Laikam viena no pēdējām reizēm šoziem, kad sanāk uz ledus pamētāt mašīnu šķērsām. Vienīgi manu mierīgo braucienu līdz veikalam mazliet iztraucēja pārgudrie, kas jau uzlikuši vasaras riepas un no krustojuma mēģina uzsākt braukt +/- 10sekundes, bet pa ceļu max ātrums nepārsniedz 30km/h. Eh, ātrāk gribu vasaru, ezeru, alu, šašliku, āāaāaā...pašlaik gan nāksies aprobežoties ar siltu tēju un cs :(

Link to comment
Share on other sites

Tu man vēl joprojām neesi uzdāvinājis bebrādas pimpkažoku <_<

Un vispār, es esmu pūkains - pēc viņas lūguma pašas tekstu izņēmu ārā :coffee:

nu skaties tu man! :iepermani:

tāpat brīdinājums arī pārējiem! :hunter:

Link to comment
Share on other sites

Gūdmēn, beidz tēlot pareizo un sāc dzert, savādāk gign`s, atkal, mirst :< Pat topikā par twīteri nav nekādas dižās lasāmvielas :<

7dien SHASHLJIKU braucu cept :) Njammii njammiii :) Nu nav jau gluzhi taa ka nebuutu kaadu shljuku pa shiim dienaam panjemis :) Bet esmu pratiigs un kachaaju presiiti :)

Link to comment
Share on other sites

O, te atkal kaut kas beidzot saistībā ar sportu ir parādījies. Savā pirmajā studiju gadā esmu izbaudījis visus tā plusus un mīnusus...lieki piebilst, ka liela daļa tur bija saistīta ar milzīgiem alus daudzumiem. Pašlaik tam gan esmu metis mieru un ar sniega pazušanu sāku domāt par skriešanu. Bez sporta jau esmu nodzīvojies 2gadus, kas jau labi atstājis iespaidu uz veselību...domāju, ka atsākt kaut ko darīt būs ļoti grūti, bet nu ar kaut ko jau ir jāsāk. Vēlējos pajautāt kā tad skrienot īsti vajag elpot? Ja man atmiņa neviļ, tad sāpes sānā (ķip traucēta asinsrite aknās...vai kkā tā) bija tieši saistītas ar nepareizu elpošanu, kas man savā laikā radīja daudz problēmas :)

Link to comment
Share on other sites

smogs galvenais dzilji elpot un neparforseet un pirms tam iesildiities :) Tad aknas neasinjos :)

Shodien redzeju kaut kadas BRIINUM ZAAALES nju tjipa pa LNT reklameeja, kas palidzees atjaunoties manaam AKNAAM...Tjipa ja daudz dzer,pipaa ,neveseliigi eed... IEdzer Bio Fasum ,tjipa kaut kaaa taa un aknas atjaunosies... Bet nee nee aprilja joks tas nebija,jo ne 1mo reizi to reklamu redzeeeju...

Link to comment
Share on other sites

smogs galvenais dzilji elpot un neparforseet un pirms tam iesildiities :) Tad aknas neasinjos :)

Shodien redzeju kaut kadas BRIINUM ZAAALES nju tjipa pa LNT reklameeja, kas palidzees atjaunoties manaam AKNAAM...Tjipa ja daudz dzer,pipaa ,neveseliigi eed... IEdzer Bio Fasum ,tjipa kaut kaaa taa un aknas atjaunosies... Bet nee nee aprilja joks tas nebija,jo ne 1mo reizi to reklamu redzeeeju...

izskatās, ka tev alkohols galīgi nojājis smadzenes, ja tu tam tiešām spēj noticēt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...