Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Čao kakao!

Iesakiet kādu labu komēdiju. Biju čekojis pēc imdb reitingiem, bet no piecām filmām četras bija metamas miskastē :axe:

Video topikā man nāktos ilgi gaidīt atbildi, tāpēc ceru, ka bargie moderatori mani atstās nesodītu B)

Joprojām topā ir komēdija "from paris with love" :>

Link to comment
Share on other sites

Labriiit es esmu dziiivs! faQ te klaviere ir savadaka! Vakar d1rsa bija jeeela no tiem visiem parbraucieniem Liepaja -Riga 3h pec tam lidojums 2h un tad vel no lidostas lidy Frankfurtei 2h! dirsa toch bija jeela! BET TAA KAA es lidostaa iegadajos kaa suveniiiru 3 musu vieteejo Rigas shampjus RED SWEET ar ledu perfekti! Nu vo 2 biju ieradies sheit un taa lidy 4;30 dyerot tika pavadiits jauks laiks! GALVA saap shoriiit un slimaaks juutos! Bet fiiilliiiings ir pa pirmo! Velak ieshu ielaaas! jaiet brokastis paeest!

Link to comment
Share on other sites

kuuulll.... ;D

izdomaju pec darba ieiet uzgriezt apishus... kuuulll... iemetu divdesmit paundus, pirmais grieziens... 75o funtjiki :D OWNT...

Pec izieshanas ara zvans no ta pasha leishu choma Pauliusa... KURIM? atbilde, protams, sekoja -- kanjeshna :D

tikko ievilkos majas ar 9 kastem alus, paris G zaljaa un domaju, ka riit darba atkal bus interesanti intervijas novadiit, bet par cik shodien ir 5diena, tad darba koleegjes jau zin, ka tas ir ok, ja ierodos nedaudz NEsvaigs :D

PIIIIIS !!! gL... I will fly after 2min :D

mCaaaa :* :* :*

Link to comment
Share on other sites

Jerrij :) Semirs mani vel nav apshtopeejis :) un Kranihu arii neesmu saticis! Ar vacu valodas saprashanu man nav neklad bijushas problemas,jo esmu tak VAcijaa stradaajis,un man ir A klases Deutschlands Sprache Diploms! Vopshem agrak vaciski labaak vareju iyteikties nekaa latviski bet nu ok! 1maaam kartaa MUMS te ir ahuuuna silti! it kaa +3 graadi pa dienu,bet plikaa dzemperiiiti i to jau silti, nu jaa te tas gaiss taaads savadaaks! Cilveeki sheit ir ljoti skaisti,ja netraapaaas kaaadas churkas ,kas te ir ljoti ljoti daudz! nee nu pa vidu iemaldas ariii kaada BIG MAMMA ,bet nu reti! Taas skaistaas sievietes ,meitenes pox kaa saukt, visaam ir kaada odzinja!

Shodien ieshu uz klubu,tad vareshu vairak pateikt par sheit klausaamo muuuziku un tautu kas apmekleee klubus,baarus!Taada laipniiba ka sheit man skjiet nav nekur>! Visur visi tik laipni! Apaaac!!!

Link to comment
Share on other sites

Tur pat jau vien ir :D Tas sals jau zb, šodien pirmo reizi nevarēju piešķilt autombīli, tāda stulba sajūta. Nekas, vēl kāda nedēļa un tad jau paliks siltāks.

Šodien izfrizējos, tagad jūtos svaigāks un vieglāku galvu :D

Nav ko darīt, kur lai izrauj kaudzi naudas? Viens variants ir, bet zagt nav manā dabā :D

Link to comment
Share on other sites

Ar darbu jau nevar nopelnīt kaudzi naudas, vismaz legāli strādājot :D

Ja tu pa sētnieku strādāsi protams nenopelnīsi, izmācies un tiec augstākā amatā, kur tev pāris štukas mēnesī maksās.

Legāli arī var kļūt par bagātu vīru, ne jau visi bagātie deputātos sēž :superlol:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

kko tik mega tizlu sen nebiju dzirdējis!

Tak jūs esat jēli un tizli cilvēki, kuri domā, ka naudu var nopelnīt tikai nelegālā veidā, protams tā ir vieglāk, bet tomēr arī legāli var tik pie naudas.

Visiem pirksti gaisā, vidējā rokās un lepni, tagad domā kā nopelnīt štukas :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Vienkarsi vajag izveleties karjeru, kura ir izsaugsmes iespejas. Ar visiem spekiem tureties preti un nedarit darbu, kura tadas nav. Piemeram -stradat par pardeveju principa ir sevis norakstisana. Lasi - pardevejs sodien -> pardevejs rit.

Gramatvedis atkal jau ir labak. Var klut par konsultantu, ja citigi macas likumus.

Teoretiski ari ekonomists, bet - cv.lv pec statistikas 1maja vieta tiesi cilveki ar ekonomikas vadibas bakalaurau (16k) mekle darbu. Otraja vieta kaut kas ar 4k.. :D

Protams, programmesana. Celtnieciba ari ir izsaugsmes iespejas. Jo ipasi, ja citigi apgust tehnologijas.

Medicina -> way to go (tikai nevajag sakt ka masinai).

Ta patas var saukt nozares, kuras ir daudz neperspektivakas un kuras, manuprat, jauniesiem nevajadzetu stradat.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

izmācies un tiec augstākā amatā, kur tev pāris štukas mēnesī maksās.

Cik tev gadu? Šitik naivu attieksmi sen nebiju redzējis- 90% gadījumos to augstāko izglītību var iestūķēt savā dupsī, ja nav vajadzīgās prasmes/zināšanas, tad nevienam tu neesi vajadzīgs. Turklāt tikt "augstākā amatā" tikko beidzis studentiņš var necerēt, labi, ja par asistentu/sekretāru/zemākā ranga biroja darbinieku tiks..

Īsāk sakot, darba pieredze /prasmes /zināšanas > augstākā izglītība . Vismaz reklāmas/mārketinga/sabiedrisko attiecību jomā točna.

Link to comment
Share on other sites

Cik tev gadu? Šitik naivu attieksmi sen nebiju redzējis- 90% gadījumos to augstāko izglītību var iestūķēt savā dupsī, ja nav vajadzīgās prasmes/zināšanas, tad nevienam tu neesi vajadzīgs. Turklāt tikt "augstākā amatā" tikko beidzis studentiņš var necerēt, labi, ja par asistentu/sekretāru/zemākā ranga biroja darbinieku tiks..

Īsāk sakot, darba pieredze /prasmes /zināšanas > augstākā izglītība . Vismaz reklāmas/mārketinga/sabiedrisko attiecību jomā točna.

Parādi kaut vienu augstā amatā esošu cilvēku, ar zemāko vai vidējo izglītību :thumbsdown: BEZ IZGLĪTĪBAS TU NEESI NEVIENAM VAJADZĪGS.

Pa tevi visi pasmiesies, kā par šo kundzīti http://cosmo.lv/mine/forum/9/topic/85096/?rand=1558994638&ListPage=1 :D

Link to comment
Share on other sites

Parādi kaut vienu augstā amatā esošu cilvēku, ar zemāko vai vidējo izglītību :thumbsdown: BEZ IZGLĪTĪBAS TU NEESI NEVIENAM VAJADZĪGS.

Šlesers- profeni pabeidzis. Tas tā, lauciniekiem labāk saprotams piemērs.

p.s.

Reti kurš no mūsu reklāmas/sab. attiecību guru ir ar pabeigtu augstāko izglītību reklāmas/sab. attiecību vai komunikāciju jomā. Bet naudas tur grozās afigennākās.

edīte:

puis, izmalies vispirms pats caur augstskolu, pēc tam mēģini atrast sev to "augsto amatu" un tad tikai atsāc troļļot te.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

pirmkart izklitiba nav inteligence, tas ir divas dazadas lietas.

otrkart ta tiesam ir musu valsti, ka lielakas iespejas ir caur savejiem kaut kur tikt nekaa ar savu izglitibu.

treshkart pats stradaju, jo ir saveejais :) taa es diez vai to datbu dabutu un vasi zini, taja jomaa man nav augstaakaa, bet darbs iet no rokas.

Link to comment
Share on other sites

Tak mazajam trollim griffin to nesaprast. Redz, skolā un mājās viņam stāsta, ka iegūstot augstāko izglītību tu būs kruts, varēsi strādāt krutā darbā, pelnīt krutu darbu, neskatoties uz to, ka daudzi cilvēki ar augstāko izglītību pansionātā opjiem un omēm slauka dirsas!

Novelc tak tās rozā brilles un paskaties pa logu laukā!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...