Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tu vēlies teikt, ka tu patiešām taisies tik ļoti radikāli mainīt savu dzīvi? Jo tā vien izskatās, ka aprīt kādu kārtīgi izceptu cūķi un uzdzert pa virsu pāris četrpakas alu, lai labāk pa kuņģi izgriežas, ir visa tava dzīve :D

Brīnumi nenotiek, tas viss notiek pakāpeniski.

Ir kādi padomi kā uzņemties svarā, nerijot fast fūdus un nestrebjot litriem alus dienā? Reāli uzaudzēt masu, nevis akvāriju vēdera vietā. Plānots nu vismaz 10-12 kg uzaudzēt, lai līdz normālam 72-73 kg uzdzītu.

Edited by DominiX
Link to comment
Share on other sites

Es gribētu aiziet līdz 95kg, domāju tas ir pieklājīgs svars, priekš 1,9+ m gara cilvēka, bet esmu dzirdējis, ka vieglāk ir nodzīt nekā uzdzīt :D

Tā ir :D:D:D

Es ēdu un ēdu :D bet svarā neņemos un resnāks ar nepalieku :D

a tagad strādājot fizisku darbu esmu tievaks palicis, bet svars paliek :D

Takā man nejiet ne + ne - :D:D

Link to comment
Share on other sites

Neesmu es 1,9m , bet gan tikai 1,75m. Domāju, ka 70-72 varētu būt okej, jo ~gadu atpakaļ man tāds svars bija un vieglāk ar tādu masu bija zālē darboties, jo bija ko mazliet nomest un ko pārvērst mušos. Tagad - mest nost nav ko, vajag tikai audzēt, bet vienmērīgi. Apaugt ar tādu riepu, ka džoniju vairs nevar bez spoguļa palīdzības apskatīt, es arī negribu...

Hesīti neieteikt. Tas ir ne vien neveselīgi, bet arī neiedarbīgi. Es riju gan daudz, gan bieži, gan pēc 18:00, gan starp ēdienreizēm, gan pa nakti. Ēdu treknu, ceptu, protams arī augļus un piena/miltu produktus ēdu, graudaugus ēdu. Ēdu VISU, DAUDZ un BIEŽI, bet svars augstāk par 62 nekāpjas. Es pat nezinu ko darīt... Proteīna kokteiļi arī ir kādu laiciņu dzerti, bet arī no tiem efekts lielais nebija.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par alu, šoziem mani ir piemeklējusi baigā šaize. Nevaru izdzert pat mazo pudelīti alus. Cienu un dzeru tikai kvalitatīvu mantu, bet vienkārši neiet iekšā, nākas izliet izlietnē. Nevar saprast - sezona tāda vai arī kaut kas savāds ar mani notiek. ;d

Link to comment
Share on other sites

Runājot par alu, šoziem mani ir piemeklējusi baigā šaize. Nevaru izdzert pat mazo pudelīti alus. Cienu un dzeru tikai kvalitatīvu mantu, bet vienkārši neiet iekšā, nākas izliet izlietnē. Nevar saprast - sezona tāda vai arī kaut kas savāds ar mani notiek. ;d

Vai bullshits, vai tev jāiet ārstēties.

Link to comment
Share on other sites

Tu vēlies teikt, ka tu patiešām taisies tik ļoti radikāli mainīt savu dzīvi? Jo tā vien izskatās, ka aprīt kādu kārtīgi izceptu cūķi un uzdzert pa virsu pāris četrpakas alu, lai labāk pa kuņģi izgriežas, ir visa tava dzīve :D

Brīnumi nenotiek, tas viss notiek pakāpeniski.

Ir kādi padomi kā uzņemties svarā, nerijot fast fūdus un nestrebjot litriem alus dienā? Reāli uzaudzēt masu, nevis akvāriju vēdera vietā. Plānots nu vismaz 10-12 kg uzaudzēt, lai līdz normālam 72-73 kg uzdzītu.

Sāc rīt putras! Piem. mannā putru. Parij viņu kādas 2 vai 3 nedēļas, uzreiz jutīsi, ka ir masa uaudzēta ;)

Pārbaudīta metode!

Runājot par alu, šoziem mani ir piemeklējusi baigā šaize. Nevaru izdzert pat mazo pudelīti alus. Cienu un dzeru tikai kvalitatīvu mantu, bet vienkārši neiet iekšā, nākas izliet izlietnē. Nevar saprast - sezona tāda vai arī kaut kas savāds ar mani notiek. ;d

Vai nu tu spēcīgi dirs, vai tik tiešām tev ir jābrauc ārstēties. Paranormāla lieta :axe:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...