Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Tu esi cūka, nopietni. Montu es vēl pārdzīvotu, bet haļavno alkoholu..

[23:33:33] GooD MeN: Nu klau tu mazais neģēli Kad brauxi ciemā

[23:33:45] GooD MeN: Pēdējā informācija,ka MONTAI ir stabils džeks

[23:34:15] cash: man tagad visas brīvdienas jāstrādā

[23:34:18] cash: vismaz nākamo 1.5 mēnesi

[23:34:24] GooD MeN: zajebis

[23:34:36] GooD MeN: man 6dien riktīga ballīte ar 10l PUNŠU

[23:35:46] GooD MeN: Tas punšs toč visiem JUMTU Noraus pēc 1,5l ABSINTA,2l VODKAS 4l VĪNA un 3L šampja un fruktiem

Zinu, ka daudzām meta, bet platforma izskatās īpaši labi.

Link to comment
Share on other sites

Good beidz tak dzert....

Jibal šodien 5:30 piecēlos.. saģērbos sakravājos un devos ierastajā darba dienā!!!

Darbā knapi pakustēt varēju, jo baigi lauza kreiso plecu!!!

Bet nu tikuntā visu dienu izvilku! :)

Good sesdien varu laist ciemos? :D Nē, nē es netieku :D

Link to comment
Share on other sites

**jed rakstu tresho reizi, ja pazudiis internets iemetiishu meegjinaashu vai kompis tieshaam ir triecienizturiigs, tad apmiiziishu un sadedzinaashu un aiznesiishu atpakalj.

Shodien sazvaniju, aizgaju, noskaidroju, - tiigjeri ir iespeejams adopteet. /me prieciigs. Aizgaaju uz banku pieteicu krediitu, lai varu uztureet tiigjeri kaa pienaakas, tagad gaidiishu apstiprinaajumu un tad jau redzees. Centraa satiku baigi smuko meichu, tikai nagi vinjai taadi pabirushi bija.

1. jaut kursh mani maac jau kopsh pasha riita. Vai esiet ostijushi savus punkjus? Vai ir gadijies paostiit kada cita punkjus? Emocijas?

Goodmens malacis, pec tam ieraksti kaa gaaja peec punsha dzershanas un video ar jauno pievemto eroremontu :D cheers mate

Link to comment
Share on other sites

Bļē,šodien biju griezt azartspēles, izriju 7x0,8l Visīša ar vīnoga sulu + 4ali un pie 5tā alus toleti pievēmu! :( Tagad esmu mājās un nu jau ir labāk,paēdu,jo pēdējās 2vas dienas dēļ remonta nebija ēsts!Gāze atvienota,ūdens arī... DOOOOH! Bet 6dien punša vakars paliek nemainīgs :DD

Link to comment
Share on other sites

SJo majas ir izberztas, BOLE samochiita :) Paris aleeni izdzerti un tagad var meigjinat mierigu sirdi iet chucheet! :) Ritaa ka nekaa salsmaize un manejaas sievietes dzimshanas dienas ballite :) Cash`am maitam atkal jarukaa .un palaidis normalu lielaa graapja 10L+ 5kg auglji unikalo GooD`MeN jumta raaveeja dziru garam :) Pate vainiga :) Nekas gan jau ka :) 7dien,ja bushu dziivs,tad jau atsauksmes uzraxtiishu :) Ceru ka pa nakti nesaaks man taa susla RŪGT :D Jo notinu ar partikas plēvi,lai ABSINTS ar SHNJABI un VIINU neizgaro :DD Ritaa pirms pasniegshanas atliek tikai LEDUTINJU un SHAMPIITI piegaazt un bus labuciitis :)

Link to comment
Share on other sites

Es esmu vēl dzīvs! Grāpja bilde,būs nedaudz vēlāk,it kā viss bija kullē,problēma ka visu to grāpi nevis uz 10purniem,kā biju reiķinājis izdzērām,bet gana uz 5ciem! Turpinājumā devos uz FOnteinu,kur nebiju bijis,nu kādus 5cus gadus toč,bet muzonā baigi labi iekalbasījos, it kā vēl meiģināju,aliņus pixāt,bet galīgi negāja vairs iekšā! Reikjinot to ka hokeja laikaa 4alinjus izdzeeru pec tam VISA bole uz 5ciem tika pieveikta, galva šodien gan ir kā spainis,bet sūcot šampīti paliek labāk un labāk! Nu kritušo īsti nemaz nebija,nu OK 1ns kritušais mājās braucot bija gan :DD Taa bole,taaaadu energiju deva,ka vareja kalnus gaazt :) jāiet

Blee tas graapis no shitaa rakursa izskataas baigi mazais! DOOOOH! :( Fo4ets,peec 2traas tuures!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...