Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Šodien visu dienu Jelgavā līst. :pizdiblee:

Dabuju braukšanu izbraukt pa lietu, riktīgi izmirku un pārsalu, cerams nesaslimšu, jo rīt atkal braukšana.

P.S - Miedzinj tu rukā tajā kūdras purvā, kurš ir pa ceļam braucot no Jelgavas uz Dobeli, ja nemaldos SIA "Laflora" bija...

Edited by SnowY^
Link to comment
Share on other sites

cntrl, tu jau esi sācis skatīties, tad nekas, bet pārējiem neiesaku skatīties, bļāviens nip tucks ir tas pats, kas ja būtu uzsēdies uz heroina. Ja neredzi sēriju un kāds traucē paliec debīls un putas kā minimums nāk arā pa muti.

Bet ja nopietni, tad vienkārši tik ideals seriāls. Pirmās divas sezonas ir Latviski pārējās ENG. Tagad skatos trešo sezonu, vienkārši AWESOME!

EDIT: tik pat ideāls kā ši dziesma;

Edited by anti jesuz
Link to comment
Share on other sites

ok, sāku krāt naudu protālam! bet tagad eju gulēt, jo pokerā un csā galīgi neiet.

šodien pārvācos no pirmā stāva uz otro un esmu ahuena laimīgs, zaebis ritīgi! eju pīpāt un gulēt ZDRĒ,!

ak jā, rīt ir piektdiena un ir jādzer, bet tikmēr klausos

Link to comment
Share on other sites

Un es gribēju no otrā stāva uz pirmo pārvākties. Tuvāk virtuvei un izejai.

Diena pagaidām ir superīga, saule, vēss, patīkams. Vakarā jābrauc spēlēt!1! yea.

Lai gign'iešiem labi iet tusā! Šogad neizdevās aizbraukt, sakarā ar to, kad mani piekāsa ry un ir citi plāni, pluss vēl sasodītā nauda, jel, jābeidz dzert.

p.s. kafija rulllzzz.

Edited by novijas
Link to comment
Share on other sites

Diena pagaidām ir superīga, saule, vēss, patīkams. Vakarā jābrauc spēlēt!1! yea.

Lai gign'iešiem labi iet tusā! Šogad neizdevās aizbraukt, sakarā ar to, kad mani piekāsa ry un ir citi plāni, pluss vēl sasodītā nauda, jel, jābeidz dzert.

p.s. kafija rulllzzz.

Nepiekasu, neko nesoliju. :)

Link to comment
Share on other sites

Bet ja nopietni, tad vienkārši tik ideals seriāls. Pirmās divas sezonas ir Latviski pārējās ENG. Tagad skatos trešo sezonu, vienkārši AWESOME!

EDIT: tik pat ideāls kā ši dziesma;

Es pa 2 dienām 2 nip tuck sērijas noskatījos, tas ir vienkārši kolosāli

Link to comment
Share on other sites

YO!!

tagad dzeru teeju un klausos skutelja albumu degvins un ciigas,tagad buus japakapaa cs un jaapaskatas vai digitali jau var nopirkt SATIN PASAULI izlasi,blee taa pieedos ,siera karbonades FTW !!

Tad buus jaanoka4aa filma svolo4i,jasameklee pleijeris un jasaka4aa jaunas dziesmas .. aa jaa atcereejos ka Eliotam tulit naks ara miksteips,tad vel tas bus janoperk.. lab eju jums ielast lodi pieree !!

Edited by attachment
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...