Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Esmu slims bet 2vi ali vienalga skatoties hokeju BRIESMIGAA kvalitaateee tika iznjemti....Tas kleps atgriezaaas ar iesnaam,bet jaiet vanninjaa un chuchaat...Es tagad vismaz zinu kas man kaish... Vai nu AKNAAM ir pizdjec... Vai nu KUNGJIS iekaisis no neeshanas... Vai NIERES atmirst.... tagad tikai jaizskaitljo kas ir mans slimibas celonis... HELP me my friends....

Jap.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Esmu slims bet 2vi ali vienalga skatoties hokeju BRIESMIGAA kvalitaateee tika iznjemti....Tas kleps atgriezaaas ar iesnaam,bet jaiet vanninjaa un chuchaat...Es tagad vismaz zinu kas man kaish... Vai nu AKNAAM ir pizdjec... Vai nu KUNGJIS iekaisis no neeshanas... Vai NIERES atmirst.... tagad tikai jaizskaitljo kas ir mans slimibas celonis... HELP me my friends....

didn't see that coming
Link to comment
Share on other sites

Man gan nekas nekaiš, bet pēc pēdējām sarunām uznāca morālie un izdomāju, ka alko lielos daudzumos jāmet pie malas. Jāsāk ar nelietošanu vispār un jāpāriet pie malkošanas tīrajā ar stingru mēru... Tā degradēšanās nekam neder.

Atpūties taupi nieres...Atbraukšu no Vācijas mošk kādu Vācu šnabīti atvedīšu :DD ierausim :) Shodien pa ilgiem laikiem pasutiju no Chilli picas paeest... Jebal nepagaja 1h kad man kungji apgrieza kajam gaisaa un pljutka uz URRRAAAAAA bleeeee....Nax neieshu tur vairs pirkt neko...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

tas traktoram - http://www.wolframalpha.com/input/?i=tg^-1+%283.49%2F16.82%29

tas man, jautājums, vai kāds ir saskāries ar magnētiskajām saitēm? man ir ļoti liela nepieciešamība pēc viņām, bet netieku grudrs, kuras ir labākas, kuras sliktākas.

Cik pētiju, tad nekādas lielās izvēles no viņām nav, kā arī, vispopolārākās, tobiš, ko google piedāvā, ir tās Levina saites, bet bļac, cilvēki (internetā) uz viņām skatās ļoti skeptiski.

Link to comment
Share on other sites

tas traktoram - http://www.wolframal...3.49%2F16.82%29

tas man, jautājums, vai kāds ir saskāries ar magnētiskajām saitēm? man ir ļoti liela nepieciešamība pēc viņām, bet netieku grudrs, kuras ir labākas, kuras sliktākas.

Cik pētiju, tad nekādas lielās izvēles no viņām nav, kā arī, vispopolārākās, tobiš, ko google piedāvā, ir tās Levina saites, bet bļac, cilvēki (internetā) uz viņām skatās ļoti skeptiski.

Ja tev sāp celis, atraksti PM ar savu problēmu (kur sāp un kas sāp - muskulis, cīpsla, kauls u.t.t.) un es pastāstīšu, ar ko un kā ārstēt. Ja tas tomēr nav celis, tad levina u.c. magnētiskās saites gluži nederēs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nav tā kā 7ais?

nē!

skaitīt māki? ja jā. tad paskaiti!

p.s. tālākās replikas, reāli, tiks uzskatītas par to, ka attiecīgais idivīds nejēdz atšķirt ciparus!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...