Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Pie 170 tu jau ar inerci pārlido pāri bedrei, to nemaz neskarot. Tā kā tas vēl nav tik traki.Vēl samērā nesen ar vaļīgi pieskrūvētiem riteņiem, ambālis no Liepājas ar gada stāžu pa A9 nesās uz 220 krēslā un Rīgā nonāca jau pa normālu tumsu. Izkāpa ārā pie tuvākā staķika, pievilka skrūves un brauca tālāk.

Mana pirmā reakcija - a pasažieriem bija poxuj? Atbilde - a pasažieri piedzērās kā lopi un atlūza jau pie Grobiņas.

Link to comment
Share on other sites

Domenix, tas uz tavu valsti braucot ir kaut cik pieņemams ceļš. Pamēģini Rīga-Gulbene, īpaši pēc Bērzkroga, tur visas bedres ir ārā metošas, ja tu normāli lido, tad vari arī aizlidot...

Link to comment
Share on other sites

Kādreiz braucot uz Rīgu no Jēkabpils, gāju tā pamatīgi...140 ne mazāk. Garām aizlido divi objekti, tā arī nepamanīju kas tur bija, it kā man stāvošam garām divi moči aiznesās. Pēc 15 kilometriem viens stāveja ceļa malā, otrs dega laukā. Jums to vajag? Un nevajag runāt par "es māku, es savaladīšu" Es nestrīdos - savaldīsi. Bet ir tik daudz ietekmējošu faktoru, ka tas vai tu varēsi savaldīt vai nē jau atiet uz otro plānu. Un it īpaši Rīgā kur tu jau noteikti neesi viens tāds idiots un kad divi satiekas - ntiek kaut kas loti sāpīgs.

Link to comment
Share on other sites

Ķipa neesi? ar sūda busu mīcīt 170km/h nav normāli, īpaši pa Latvijas ceļiem.

2 gadus vecs MB vito diezvai ir sūda buss :P

bet ta vispār esmu palicis lēnāks braucējs. braucu pat kruizā uz 92km/h

pagājušo gad ar kapeiku uz pleskavenes gan bik virs 140km/ izvilku :D likās, ka motors tūlīt ielidos salonā :D

Link to comment
Share on other sites

2 gadus vecs MB vito diezvai ir sūda buss :P

bet ta vispār esmu palicis lēnāks braucējs. braucu pat kruizā uz 92km/h

pagājušo gad ar kapeiku uz pleskavenes gan bik virs 140km/ izvilku :D likās, ka motors tūlīt ielidos salonā :D

Es tevi vispār periodiski redzu uz velosipēda centrā :D

Link to comment
Share on other sites

Es tā vienreiz domāju, ja tā riktīgi ieskrienies un ieliec pakaļā opelim, tad tev pilns klēpis ar rūsu ir vai nav?

Uh, tik lēni gan ir grūti pabraukt, bet nu pats parasti turos uz 110max... Ar pašreizējo mašīnu būtu laimīgs šoferis, ja būtu ļauts bez soda braukt uz 130km/h, man vairāk nevajadzētu. Bet nu tāpat Sanāk turēt uz 12tiem, lai neviens uz ceļa nečakarē smadzenes un var mierīgi braukt.

Link to comment
Share on other sites

haha choms tikko no turcijas piezvanija, panemis atvalinajumu, nopircis golden ticket(zelta aproce utt), domajis, ka nu tik vares dargos konishus dzert, HA! ne suuda, tur vispar alkohols kaut kads vietejais un viskijs garsojot kaut ka ne taa, uz spirts+udens+sokolade pusi :D alus gan esot normals, paika ari esot kalniem un garsiga, viss esot forsi, iznemot alkoholu. Ta ka neuzkjeramies uz tiem MEGA piedavajumiem :)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Turcijā akohols vispāt nav lietojams... 90% gadījumu vismaz. Runa iet par stipro. Alus ir +- normals dažās viesnīvās, bet JD jāpēr kaut kur ārpus tūristu zonām bet vēl labāk TaxFrī lielos daudzumos pirms viesnīcas...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...