Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

Man galva saaap....KAUT KAS LIDZIIGS POXAAAM xD

Tad es šodien neiešu ciemos :D

Beidzot mazā piektdiena, beidzot varēs ļauties aizlieties kārtīgi. Long time no see me successfully drunk ~_~ 2 nedēļas daudzmaz skaidrs, tas nozīmē jauns rekords pēdējo mēnešu laikā :D

Link to comment
Share on other sites

Es šodien pēc lekcijām šauju pa taisno mājās, rīt jāiet pie radinieka uz žetonvakaru (pie reizes Edgarus jāpasvin) un 6dien jānomazgā Edgarus, un vēl vienu draudzeni, kura iekāpa 20niekā... Biju 2 nedēļas Liepājā, ātrāk varēji iepukstēties :D Gan jau kkad vēlāk, tempijs tak arī jāiesvēta pirms ERASMUS :D

Link to comment
Share on other sites

jep, tagad kaklā jūtu to vakardienas 0,7... betnu galvenais bij jautri :D

šovakar atkal līdz runcim vajadzētu aiziet :D

Tev tur noteikti kaadaa miljaakaaa stradaaa,ka katru 2tro dienu tu pa turieni njemies :DD Tev jau noteikti tur ir VIP klientu karte :DD

Link to comment
Share on other sites

Zaļās bikšeles uz siltāku laiku vajadzētu pie reizes sameklēt. Un kad tad Riča kungs dodas prom? Es šo piektdien esmu pelnījis kārtīgi atpūsties, bet mani noteikti mēģinās pielauzt uz braucēja amatu. Šoreiz gan mani tikai par astronomiskām summām varēs pierunāt :P

Link to comment
Share on other sites

Oi, awesome, tikko pamēģināju smaržas ar nosaukumu Secretions Magnifiques - Etat Libre d`Orange, kas ir taisītas ar domu, lai tās smaržotu pēc sviedriem, siekalām, spermas, asinīm un piena.

Uzliku nedaudz virsū un threw up in my mouth. Rīt paņemšu līdzi uz Vecrīgu, lai varat novērtēt. Fucking pretīgi. Smaržo vairāk pēc asinīm un piena. Wtf, nafig kāds grib maksāt, lai tā smaržotu? :D

Link to comment
Share on other sites

Oi, awesome, tikko pamēģināju smaržas ar nosaukumu Secretions Magnifiques - Etat Libre d`Orange, kas ir taisītas ar domu, lai tās smaržotu pēc sviedriem, siekalām, spermas, asinīm un piena.

Uzliku nedaudz virsū un threw up in my mouth. Rīt paņemšu līdzi uz Vecrīgu, lai varat novērtēt. Fucking pretīgi. Smaržo vairāk pēc asinīm un piena. Wtf, nafig kāds grib maksāt, lai tā smaržotu? :D

Wtf, nafig kāds (Nerādu ar pirkstu) visār pērk tādas smaržas? :D

Link to comment
Share on other sites

kaut kā tagad prāts nenesas uz spermas ostīšanu, cerēju, ka te kāds zinošāks varēs man pateikt, kā tad īsti ir. :whistling:

Pieļauju, ka Cereza varētu tev detalizētāk izklāstīt spermas smaržu/smaku :D

Da, protams, ka spermai ir smarža, bet te viņu jūt pavisam nedaudz, vairāk asinis. Un AmE, es neko nepirku, man atsūtīja paraudziņu (2 ml) :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...