Jump to content
GIGN Forum

Rr Windows


Recommended Posts

hmm, pats gan savu jauno kasti neesmu instaleejis, labaak uzticu profesionaaljiem + drausmiigs slinkums peec tam rakstiit pasham visas programmas, bet nu tas chalis kas man peedeejo reizi instaleeja sameta visu infu D: diskaa, un sanaak taa, ka paarinstaleejas tikai C:, D: disks paliek neskarts. buutu man vecajam bijis daliitais cietais, vareetu tev paliidzeet vairaak, bet vecajam tur taa iisti nebija ko daliit... rolleyes.gif anyway, pacentiishos uzzinaat ko vairaak, ja kas, aizsuutiishu PM.

EDIT* shajaa lapaa apakshaa ir taads mazs turtoriaalis ar screeniem kaa paarinstaleet, nepakaashot failus smile.gif

http://www.webtree.ca/windowsxp/repair_xp.htm

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

pie formatesanas var noradit, lai neformatee particiju, bet tas nenozime ka viss parejais paliks neskarts. Labak noziedo to 20ls un lauj kadam zinosaakam visu salikt. Teiksim es parasti, ja vaig saglabat kadam kompitim datus uztaisu uz cita cietaa particijai backapu...

Link to comment
Share on other sites

a kaads nevareetu pamaaciibu uztaisiit ka parinsteleet win xp un paarinsteleet taa lai neizdzesas info no c un d diskiem ??

tev jau teica! labi pateikšu sīkāk:

ieliec XP disku,

kompi pārstartē

parādās zils ekrāns (apakšā status josla pelēka) - gaidi!

kad ielādējies tad tev piedāvās instalēt un piedāvās 'Repair' esošo windows

ņem šo repair

viss pārējais ir automātiski!

tur būs prasīts par valodām un tiem Regional settings, bet ja tu Repairo tad šķiet palika tā kā jau tev bija.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...