Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

Man radās tāds jautājums.. ja izrēķinot tās divas lietiņas sanāk:

sv_maxrate 106875

sv_maxupdaterate 356

sv_minrate 0

Nets - labs kā redzat. Bet vai jāliek tik lieli cipari ja sanāk vai likt teiksim kādu pusi no tā rezultāta? Jo lai pašam vēl neta resursi paliek.. jo cipari tik lieli, ka pietiktu 21 slotam ja uzliktu uz pusi mazāku..

jeb atstāt kā ir? Un ja atstāt, tad lūdzu paskaidrot... "Nē, liec visu cik sanāk u.t.t.". :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a kadu man likt ja man upload ir 71+mb ... man reikinot sanak parak traki skaitli... >.<

a serveri enrealakie lagi, ja ielieku to saitli aiziet ping slidz 100+ ja ielieku mazus tad 30+ >.< wtf?

masnkiet sitais kkads greizais ir =/

Edited by Ritsuki
Link to comment
Share on other sites

>.<

a serveri enrealakie lagi, ja ielieku to saitli aiziet ping slidz 100+ ja ielieku mazus tad 30+ >.< wtf?

masnkiet sitais kkads greizais ir =/

Ja nemaaki neliec(lol, kaa to var nemaaceet izreekkinaat ^^), un ar tavu netu ja tu turi vienu serveri taas rates neko daudz (neko) nemainiis..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Man radās tāds jautājums.. ja izrēķinot tās divas lietiņas sanāk:

sv_maxrate 106875

sv_maxupdaterate 356

sv_minrate 0

Nets - labs kā redzat. Bet vai jāliek tik lieli cipari ja sanāk vai likt teiksim kādu pusi no tā rezultāta? Jo lai pašam vēl neta resursi paliek.. jo cipari tik lieli, ka pietiktu 21 slotam ja uzliktu uz pusi mazāku..

jeb atstāt kā ir? Un ja atstāt, tad lūdzu paskaidrot... "Nē, liec visu cik sanāk u.t.t.".

a tev kko do, nu man sanak 107117.... tur vel :D bet ciparu daudzuma tik pat cik tev un tas maxupdaterate sanak 356 (vai 357) bet es nejmu tikai uz 30mb uploada nevis uz visiem 50 =/ bet nu nekada atskiriba

ja kadam sis palidz, tad plz pasakat cik jus likat un palidzeja ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Apskatamies cik kbps mums uzrāda Upload ja skaitlis nav apaļš tad noapaļojam to...

mans ātrums uzrādās mazliet pāri 2000kbps tāpēc noapaļoju to uz 2000kbps

(kbps = kilobiti sekundē)

tātad 2000kb/s reiz 125 dalīts ar slotu skaitu

PIEMĒRS:

2000 X 125 = 250000 / 24 = 10416

tātad es uzstādu [ sv_maxrate 10416 ]

sv_minrate liekam uz 0 lai spēlētājiem būtu iespēja iestatīt savus minrate uz zemāko (ja viņiem ir slikts inets)

Man radas jautajums jo es bishki nesapratu

Tatad ja man download ir 1700 un upload 354

man tad 1700 jareizina ar 354 un jadala ar slotu skaitu vai ka ? es bishki neiebraucu ludzu pasakat!

Link to comment
Share on other sites

vai ta varetu but?

Mans download 1700 upload 234

Un man googles kolkulatora sanaca

234*125/21=40.9047619

Varbut es ko nepareizi reikinu vai man nets loti sudigs ?

es reikinaju vispirms 234*125 tad iznakumu dalit ar 21

Edited by tipa elvis
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...