Jump to content
GIGN Forum

Uzlausana


Recommended Posts

Man vis strada un darbojas pec shadas shemas.

Tātad patch daram sekojoshi.

1.Ņemam un kopejam jaunako update caur HldsUpdateTool.exe

2.Kad pilns update ir noticis nemam Shos te parole: fix

3.Un kopejam pa visrsu tiko novilktajam jaunajam update

4.Target -console -game cstrike -insecure -nomaster +sv_lan 1 +map de_dust +maxplayers 21 +exec server.cfg +exec listip.cfg

(Obligati jabuut +sv_lan 1 )

Testejam ja kas, es proveju visadi man vis rulee. wink.gif

Edited by Troxy
Link to comment
Share on other sites

p.s Aizsardziba strada parark labi pat ^^

Mans hltv tagad nevar piekonekteties, bet cilveki var. Ka atrisinat sis domstarpibas smile.gif

pieliec savam hltv acces uz ip vai ka tamlidziigi

lai serveris atpaziist kas tas taads ir kas konektee klaat...

Edited by Troxy
Link to comment
Share on other sites

a ka tu tas server engines taisi ar ko smile.gif utt vari pastastiit, kur tu tos aizsarg kodus raksti

Es agrāk, kad biju sīks & stulbs turēju savu MuOnline serveri, pa cik severim virsū bija paštaisīta versija, tad nu man nācās ārdīties pa HEX, līdz ar to, kaut ko arī iemācijos ... nu ko saskāros ar problēmu - exploit - sākuma nokonfigurēju iptables, lai filtrē string - viss kārtība bija, bet tad iptables nobruka, nācās kaut ko jaunu izdomāt - novilku HEX editoru, nedaudz pakonsultējos, iedeva mājienu, nu un tad meklēju adatu siena kaudzē, atceros pie vainas bija vērtība 2E2E (tajā enginē dahuja vietās ir ši vērtība, bet mainās, kkas ja pamaina īsto & vienīgo), attiecīgi pamainīju, un exploit nestrādā.... nezinu .... skatijos - salīdzināju piemēram savējo 64 bit engine ar win dll failu, līdzības nekādās .... tātad viss jādoma un jāmeklē ir no jauna ... nez, maybe arī būs kāds garlaicības brīdis .... aci uzmetīšu ...

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

pret exploit strada ^^

Perl vel neesu testejis

Perl rukā, bet anyway es savu serveri ar .exe haku vareju nohakot.. smiliez.de_2524.gif

edit: niker atceros kad es agrak njeemos ar Mu... visu laiku web lapa negāja un nemācēju salikt, bet kad vienreiz (apmeram ~7dienas pisos kamer atradu, gāja viss tas mu serva lapa 18.gif )

Edited by Thesnake
Link to comment
Share on other sites

SuperRembo tas ko tev tu logā met ārā tas tāpēc ka šajos uzlabotajos failos nav padomāts par HLTV tapēc iesaku izmēģināt palaist HLTV no citas mapes kurai nav nekadi uzlaboti faili... Vismaz man izdevās...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...