Jump to content
GIGN Forum

De_egypt


amnezija
 Share

Recommended Posts

Map de_egypt

Map Style De/Defuse

T-dzimšanas 16

CT-dzimšanas 16

Efekts-No

Apraksts:

Mape ir De nav īpaši liela taisīta ar czde_dust.wad tekstūrām dažviet izmantotas arī parastās de_dust.wad tekstūras. Mapē izmanoti 3 modeļi.

Map šeit

Sataisītā versija te

Screen

te

te

te

te

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

sapieri, sapieri.....

un tu to saki par viņa mapi, kaut tavējā bija 100x sliktāka?

kauns..kauns smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2551.gif

PAR TĒMU: mape laba wink.gif

Es tikai izsaku viedokli laugh.gif

Es driiz pabeikshu b2 ( buus labāka )

P.S. kam juus dodat prieksh roku HE granātai 1 Flasham vai smokam?

Link to comment
Share on other sites

Spam karaļi izņemot hijacked un tas par to B spot tas ir aiz sienas tieši blakus A spot XD.gif un tu SaP13r!S tu gan labais kritiķis tu savu mapi bez viss komplitēji un aizbildinies ar to ka neliki gaismu liagan derētu uzzināt kas ir LEAK smiliez.de_2428.gif

EDIT--> upss pašam spams XD.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Spam karaļi izņemot hijacked un tas par to B spot tas ir aiz sienas tieši blakus A spot XD.gif un tu SaP13r!S tu gan labais kritiķis tu savu mapi bez viss komplitēji un aizbildinies ar to ka neliki gaismu liagan derētu uzzināt kas ir LEAK smiliez.de_2428.gif

EDIT--> upss pašam spams XD.gif

Es tikai izsaku savas domas Es tulī ielishu savu b2 gan jau buus labaak wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tikai izsaku savas domas Es tulī ielishu savu b2 gan jau buus labaak wink.gif

atkala spams. un nesakai ka tu tu nesapmo!!

Es tulī ielishu savu b2 gan jau buus labaak <--- Nēē nu kur tas jau nav spams pie manas mapes topica!! XD.gifXD.gifXD.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

5/10

saaksim =]:::

1. hmmm apkaart modelim vareeji apklipot kluci labaak, paskaties pats biggrin.gif ...

... taisot zemi vareeji izmantot Vertex tool -> nevis kliping tool...

2. taas durvis esi nepareizi klipojis... ljoti labi var redzeet...

3. nemaz neiskatas ka iekshaa telpaas butu kaads apgaismojums... jo iekshaa ir tik pat gaish kaa aaraa... tas lampas ir dekoraacija???

4.tas, ka esi ielicis paaris modeljus nedara tavu mapi skaistu biggrin.gif

5.celjus vispaar nemaaki taisiit... kropliiigi...

6. A un B spoti par tuvu vien otram...

7. mape vispar mazinja...

p.s. cerems ka pa skarbu nebija... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

5/10

saaksim =]:::

1. hmmm apkaart modelim vareeji apklipot kluci labaak, paskaties pats biggrin.gif ...

... taisot zemi vareeji izmantot Vertex tool -> nevis kliping tool...

2. taas durvis esi nepareizi klipojis... ljoti labi var redzeet...

3. nemaz neiskatas ka iekshaa telpaas butu kaads apgaismojums... jo iekshaa ir tik pat gaish kaa aaraa... tas lampas ir dekoraacija???

4.tas, ka esi ielicis paaris modeljus nedara tavu mapi skaistu biggrin.gif

5.celjus vispaar nemaaki taisiit... kropliiigi...

6. A un B spoti par tuvu vien otram...

7. mape vispar mazinja...

p.s. cerems ka pa skarbu nebija...  sad.gif

nop darīšu ko varēšu ja sanāks laika. Jo jo skarbāk vērtē jo labāk galā sanāk mape un es ar nemaz vel neceru ka liks labas atsauksmes jo īpaši nepiepūlējos pie mapes aaa un tu tik gudri teici ka ceļu izskatās debīli tas drošvien tajās vietās kur tie krustojas un ja esi tāds ūberas tad pasaki ar kādām pocijām tur būtu labāk tās sait vietas sasaistīt ??

un kas vel kādas durvis tu domā arkas ja tā tad iemācīs tādu vārdu un tās arkas ar bija domātas lai tā izskatās ka augšā nedaudz pastiets. jo tas man atgādina Indiju smile.gifXD.gif

P.S ja kas es tikai šajā mapē izmantoju Vertex tools tā kā smagi izgāzies XD.gif

un 7 kritika nevietā jo tā ar bija domāts, ka mape maziņa lai kārtīgs mahač ir wink.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

tuuliit visu paskaidroshu laugh.gif

aaa un tu tik gudri teici ka ceļu izskatās debīli tas drošvien tajās vietās kur tie krustojas un ja esi tāds ūberas tad pasaki ar kādām pocijām tur būtu labāk tās sait vietas sasaistīt ??

ŠEIT

ŠEIT

LOL tu ar vertex tool nemaaki darboties smiliez.de_2125.gif izskataas ka tu n00biigi ar kliping tool kaut ko tur meegjini panaakt smiliez.de_2551.gif

ŠEIT ir lielaaka dalja probleemu mapee... nu ne visas =]

p.s. de_ mapees nemedz buut spoti paraak tuvu viens otram... tad jau labaak fy_ vai aim_ mapes taisi =]

p.s. 2 taapec ka saglabaaju ka .jpg gruuti ir saredzeet... dazas vietas

Link to comment
Share on other sites

tuuliit visu paskaidroshu  laugh.gif

ŠEIT

ŠEIT

LOL tu ar vertex tool nemaaki darboties  smiliez.de_2125.gif  izskataas ka tu n00biigi ar kliping tool kaut ko tur meegjini panaakt  smiliez.de_2551.gif

ŠEIT ir lielaaka dalja probleemu mapee... nu ne visas =]

p.s. de_ mapees nemedz buut spoti paraak tuvu viens otram... tad jau labaak fy_ vai aim_ mapes taisi =]

p.s. 2 taapec ka saglabaaju ka .jpg gruuti ir saredzeet... dazas vietas

ŠEIT ir lielaaka dalja probleemu mapee... nu ne visas =]

tikai 2 skreenos no tiem bija kļūdas pārējie ir specialī smiliez.de_2551.gif

P.S un neesmu jau vainīgs ka tev nepatīk Indijas stila arkas biggrin.gifbiggrin.gif un tie ceļa krustojumi nav starpība vai es bultiņas veidā tur ielikeu savienojumu vai puss šķēlumā wink.gif

EDIT --> kāda bija tava pēdējā mape ko esi uztaisījis un ielicis gign.lv ?

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Tā karte nemaz neatgadina eģipti XD.gif

pat tālumā nau redzama neviena piramīda or smth kas raksturotu ēģipti tongue.gif

a jaaa es sākumā biju ielicis 2 lielas piramīdas, bet viņas galīgi negāja fonā un izdzēsu negribējās mainīt nosauku tapē sanāca dīvaina paskata Ēģipte ar indijas piegaršu XD.gifXD.gif

Link to comment
Share on other sites

a jaaa es sākumā biju ielicis 2 lielas piramīdas, bet viņas galīgi negāja fonā un izdzēsu negribējās mainīt nosauku tapē sanāca dīvaina paskata Ēģipte ar indijas piegaršu XD.gifXD.gif

kas nosaukumu tik grūti nomainīt?

es kad taisu kartes no sākuma nosaucu kaka utt... smiliez.de_2551.gif

un kad pabeigta, tad nosaukumu nomainu biggrin.gifsmiliez.de_2551.gif

Edited by crushy
Link to comment
Share on other sites

pēc skrīniem izskatās ka ir vērts novilkt un apskatīt, bet to darīšu rīt tongue.gif

par ceļu Shine ir taisnība! nevar tādus tizlus taisīt wink.gif

For you Vinci es ielikshu update versiju kur ceļi satisīti un arkas ar wink.gif

P.S nesaki ka pa mazu priekš de jo tas jau dzirdēts.

nesaki ka nosaukums neatbilst tas ar jau dzirdēts.

P.S.S tagad taisu jaunu mapi un lielāku ar šīm pašām texturām ši varētu teikt bija tāda iesildošā pašreizējai ko taisu wink.gif un tai nebūs neloģisks nosaukums XD.gif

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nu taa pastaigaaju apkaart paleekaaju ^^

spoti tieshaam ljoti tuvu diezgan diivaini buutu speeleet, patika iipashi tunelis!

vai tik tavs lielais projekts nebija de_dust_am? rolleyes.gif

shiis mapes tieshaam liidziigas. tekstuuras un modelji... smile.gif

bet kopumaa man patika un palieku pie saviem 7/10 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nu taa pastaigaaju apkaart paleekaaju ^^

spoti tieshaam ljoti tuvu diezgan diivaini buutu speeleet, patika iipashi tunelis!

vai tik tavs lielais projekts nebija de_dust_am? rolleyes.gif

shiis mapes tieshaam liidziigas. tekstuuras un modelji... smile.gif

bet kopumaa man patika un palieku pie saviem 7/10 smile.gif

Nju es jau šitajā topicā vienā postā jau teicu tak, ka šī ir iesildošā manam de_dust_am biggrin.gif de_dust_am ir ar jauni modeļi pielikti XD.gif un tie spoti nu ir pa tuvu, bet man uz ātro serverim vajadzēja kādu pamazāku jaunu de mapi priekš kārtīgiem mahačiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...