Jump to content
GIGN Forum

Padoms


macho
 Share

Recommended Posts

Nu re. Mees visi jauki atkodaam ka NoNstop | RaGe, vai kaa tur fr34kiski tas viss rakstiijaas, ir chiiteris. Avot puisis regjistreejas uz gigna ar citu niku (patlaban negribu izpaust jo vairaak negatiivu efektu tas radiis nekaa pozitiivu) [pastaav jau arii iespeeja ka kex shoreiz nechiito]. Nu i, ko dariit? Apstiprinaat, noraidiit? Tas kex jau peec idejas ir piefiltreejies vienam klanam. Chiiteru kjeeraaji var man uzprasiit ar PM vai mircaa... varu pateikt. Ja nu shis atkal chiito. Es kaut kaa apstiprinaat negrasos... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu re. Mees visi jauki atkodaam ka NoNstop | RaGe, vai kaa tur fr34kiski tas viss rakstiijaas, ir chiiteris. Avot puisis regjistreejas uz gigna ar citu niku (patlaban negribu izpaust jo vairaak negatiivu efektu tas radiis nekaa pozitiivu) [pastaav jau arii iespeeja ka kex shoreiz nechiito]. Nu i, ko dariit? Apstiprinaat, noraidiit? Tas kex jau peec idejas ir piefiltreejies vienam klanam. Chiiteru kjeeraaji var man uzprasiit ar PM vai mircaa... varu pateikt. Ja nu shis atkal chiito. Es kaut kaa apstiprinaat negrasos...  dry.gif

Viņš spēlē jau kādu laiku un bieži vien ar tik pat nereāliem rezultātiem, kā tad, kad bija nonstop. Viņu jau daudzi ir atkal ievērojuši.

listening: Zero 7 - I Have Seen.mp3

Link to comment
Share on other sites

iedomaajies situaaciju. tu nomirsti, aizpidzhini pie sveetaa Peetera un saki vinjam - "paklau vecais, nu shoreiz taa sanaaca nomirt, esi tik labs un palaid veel padziivot, es apsolos vairs no lidmashiinas nelekt bez izpletnja." un Peeteris saka:

Nu re. Mees visi jauki atkodaam ka NoNstop | RaGe, vai kaa tur fr34kiski tas viss rakstiijaas, ir chiiteris. Avot puisis regjistreejas uz gigna ar citu niku (patlaban negribu izpaust jo vairaak negatiivu efektu tas radiis nekaa pozitiivu) [pastaav jau arii iespeeja ka kex shoreiz nechiito]. Nu i, ko dariit? Apstiprinaat, noraidiit? Tas kex jau peec idejas ir piefiltreejies vienam klanam. Chiiteru kjeeraaji var man uzprasiit ar PM vai mircaa... varu pateikt. Ja nu shis atkal chiito. Es kaut kaa apstiprinaat negrasos...

un mazs velneens:

macho dod cilveekam otru iespeeju, kad es biju klanaa tad man kautko teica ka vinjam kautkaadi 11 vai 10 gadi--- kluudijaas un varbuut meegina laboties

nekaardini sveetos... un vispaar kaads veel f*ckin forgive? 12.gif

Link to comment
Share on other sites

nuja. Dabuus puisis speleet ar dark angels klanu joprojaam. Ups izpljaapaajos evil6.gif

un niks vinjam ir max aka mcmax smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vinjam niks max? hmm agrak tur ar kaut kaads max speeleja atceros bet tad vel toch bija botiski botisks a tagad ar to max taads nereals palicis. bez tam vaig banot nost pec manam domam. noteikti ka chiito atkal ja jau viss vinjam straada un ja arii nechiito nekaadu atvainoshanos par vinja nedarbiem mes neesam sanjeemushi. padomajam vien par maniem sliktajiem statiem vinja deelj sad.gif kad vinjsh mani noshauj.

veel ieteiktu paveerot immortal arii no dark angelu klana vai arii dark evils aa nee l.e.x. tas man liekas ar wh. un man taa vienigajam neliekaas

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

cik patiikami, ka radlers uztraucas par saviem un citu frageru rezultatiem topaa, ka tikai kaadi chiiteri tos nesabojaa ! laugh.gif

bet vajag jau tad banu, aizdomiigs man vinsh neizskatijas, bet es ljoti brinijos, ka normaals speletajs iestaajies tajaa klanaa.

Link to comment
Share on other sites

veel ieteiktu paveerot immortal arii no dark angelu klana vai arii dark evils aa nee l.e.x. tas man liekas ar wh. un man taa vienigajam neliekaas

a man liekas ka radlers ir 4iiters, ir taadas aizdomas ka vinjam ir 101 hp laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Max ir redzeets 4iitojam...tikai zheel ka nav demkas...arii immortal 4iito...tikai zheel ka nav demkas sad.gif Buus japafilmee cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Max ir redzeets 4iitojam...tikai zheel ka nav demkas...arii immortal 4iito...tikai zheel ka nav demkas sad.gif Buus japafilmee cool2.gif

agree

Link to comment
Share on other sites

Guest hippijsss

ka jau es teicu ka es te macho atvainojos un es tevi respekteju nu tu jau zini par ko es atvainojos . nu par to kaaa es izturejos pret tevi GIGN servukaaa man bija melnie wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

ka jau es teicu ka es te macho atvainojos un es tevi respekteju nu tu jau zini par ko es atvainojos . nu par to kaaa es izturejos pret tevi GIGN servukaaa man bija melnie wacko.gif

es tev ieteiktu izveidot topicu par shito atvainoshnos ! U go boy ....dooh

Link to comment
Share on other sites

Guest hippijsss

tu domaa uyinaator ? domaa ka vaig ? nu me veele nezin par shitadu mazu breeku taisiit topic nu nez . Bet par to padomashu . (ja kas normala ideja ) bet diezvai smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Max ir redzeets 4iitojam...tikai zheel ka nav demkas...arii immortal 4iito...tikai zheel ka nav demkas sad.gif Buus japafilmee  cool2.gif

ko tu dirs , bleg losi , nofilmee un tad runaa , peedeejais losi.Bleg shitas jau ir sitiemns zem jostas vietas , ej dirst es un 4iitot , jaa pirms kaada 1 gada 4iitoju jo nemaaceeju nu , nihuja speleet , bet tagad kad kautcik maaku(nu nejau pro) ne4iitoju , Taka nedirs bez pieradiijumiem......

Blin reku mani uztracinaaji....

P.S.

Mo6 veel piekjakereejies , ka man vakar estat'aa bija 18:1 stati un veel mape nebija beigusies , shamo paarlika.....

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Max ir redzeets 4iitojam...tikai zheel ka nav demkas...arii immortal 4iito...tikai zheel ka nav demkas sad.gif Buus japafilmee? cool2.gif

ko tu dirs , bleg losi , nofilmee un tad runaa , peedeejais losi.Bleg shitas jau ir sitiemns zem jostas vietas , ej dirst es un 4iitot , jaa pirms kaada 1 gada 4iitoju jo nemaaceeju nu , nihuja speleet , bet tagad kad kautcik maaku(nu nejau pro) ne4iitoju , Taka nedirs bez pieradiijumiem......

Blin reku mani uztracinaaji....

P.S.

Mo6 veel piekjakereejies , ka man vakar estat'aa bija 18:1 stati un veel mape nebija beigusies , shamo paarlika.....

Tikko speeleeju uz gign tev bija nozheelojams rezultaats...taapat kaa peedeejaa laikaa.pirms shii topika netiku redzeejis tevi ar taadu shotu wink.gif

Ieraugot tevi uz gign rakstiishu demkas...apskatiisimies vai ne4iito

P.S neticu ,ka vari liekot roku uz sirds zveereet ,ka neesi 4iitojis uz gign cool2.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Manis peec tu vari savas suuda demkas rakstiit , tikai neapvaino pirms tev nav pieraadiijumi(tas pat rakstiits Latvijas Satversmee)...

Tad kad tev buus demkas tad tu vareesi savu mazo , niikuliigo mutiiti veert valjaa sapratii..

ZB shitaadi pidari kuriem visi ir 4iiteri tikliidz vinju noshauj...lame ja nemaaki speleet tad nespeelee un ja tev visi ir 4iiteri , kas tev kada 4iiteru maanija uznaakusi....???

Kas tu kaads ahuunais 4iiteru kjeeraajs...

Velns ,ka vinja tupais teksts var uztraukt...zb..

Cerams saprati manu domu gaajienu...neveri savu muti valjaa pirms tev nav pieraadiijumi(demkas)...

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Manis peec tu vari savas suuda demkas rakstiit , tikai neapvaino pirms tev nav pieraadiijumi(tas pat rakstiits Latvijas Satversmee)...

Tad kad tev buus demkas tad tu vareesi savu mazo , niikuliigo mutiiti veert valjaa sapratii..

ZB shitaadi pidari kuriem visi ir 4iiteri tikliidz vinju noshauj...lame ja nemaaki speleet tad nespeelee un ja tev visi ir 4iiteri , kas tev kada 4iiteru maanija uznaakusi....???

Kas tu kaads ahuunais 4iiteru kjeeraajs...

Velns ,ka vinja tupais teksts var uztraukt...zb..

Cerams saprati manu domu gaajienu...neveri savu muti valjaa pirms tev nav pieraadiijumi(demkas)...

tu esi stuulbais, vai izliecies ?

Tipa tagad cilveek vairs nevarees izteikt savas domaas ?

Link to comment
Share on other sites

immortal, nekad neesmu redzejis, vai arii neatceros, ka tu speletu labaak par mani serverii, kad abi esam kopaa [un njem veeraa, ka es esmu cs-llama], taa ka atljaushos bilst, ka vareetu izskatities aizdomiigi, ja tev ir peeksnji ljoti labi rezultaati. smiliez.de_2524.gif protams, viss ir iespejams, un var buut, ka tu biezhi spele tikai tapec, ka nav ko dariit un 'neteemee uz top15', bet jebkaadaa gadiijumaa nevajag tuudalj saakt nezheeliigi lamaaties, ja kaads 'izsaka savas domas' eusa_naughty.gif protams, vbyuers nedaudz paarshaava paar striipu, bet labaak ir vinjam to aizraadiit vai pasmiineet, ka kaads tevi sauc par chiiteri, nevis saakt smagi vinju apsaukaat, jo - tici, vai ne - that's exactly what cheaters usually do. wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Max ir redzeets 4iitojam...tikai zheel ka nav demkas...arii immortal 4iito...tikai zheel ka nav demkas sad.gif Buus japafilmee? cool2.gif

ko tu dirs , bleg losi , nofilmee un tad runaa , peedeejais losi.Bleg shitas jau ir sitiemns zem jostas vietas , ej dirst es un 4iitot , jaa pirms kaada 1 gada 4iitoju jo nemaaceeju nu , nihuja speleet , bet tagad kad kautcik maaku(nu nejau pro) ne4iitoju , Taka nedirs bez pieradiijumiem......

Blin reku mani uztracinaaji....

P.S.

Mo6 veel piekjakereejies , ka man vakar estat'aa bija 18:1 stati un veel mape nebija beigusies , shamo paarlika.....

oooooo izradas ka pats atzinies ka chiitoji njaa buus tevi jaakiko puis

lol patiesham edam taisniba patiesiba acis kozh un kaut ka jamegjina aisztaaveeties ( zinu ka pec shii sekos vel vairak dirsiena )

bet sorry immoortal aka whitline aka chitieri man pohu .... blee aizmirsu ko gribeju teikt

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Manis peec tu vari savas suuda demkas rakstiit  , tikai neapvaino pirms tev nav pieraadiijumi(tas pat rakstiits Latvijas Satversmee)...

Tad kad tev buus demkas tad tu vareesi savu mazo , niikuliigo mutiiti veert valjaa sapratii..

ZB shitaadi pidari kuriem visi ir 4iiteri tikliidz vinju noshauj...lame ja nemaaki speleet tad nespeelee un ja tev visi ir 4iiteri , kas tev kada 4iiteru maanija uznaakusi....???

Kas tu kaads ahuunais 4iiteru kjeeraajs...

Velns ,ka vinja tupais teksts var uztraukt...zb..

Cerams saprati manu domu gaajienu...neveri savu muti valjaa pirms tev nav pieraadiijumi(demkas)...

Nu jau tu saac runaat par LV Satversmi smiliez.de_2125.gif Varbuut jaaatgaadina kaa tu izgaazies- 1)es teicu,ka esmu redzeejis tevi 4iitojam

2)Uzdirsi man ,un pats atzinies ,ka esi 4iitojis

3)es izleemu ,ka jaapaarbauda vai tik tieshaam tu

esi labojies

4)tu atkal man akli uzdirsi

Tagad pasaki ,kur es tevi esmu nepatiesi apvainojis

P.S nemaz nedomaa ,ka tavas atbildes liek cilveekiem domaat ,ka tu ne4iito,tieshi otraadaak tas padara tevi arvien vairaak aizdomiigu wink.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...