Jump to content
GIGN Forum

seit juus varat rakstit komentarus par mani (hip)


Guest hippijsss
 Share

Recommended Posts

Guest hippijsss

heizaa nu ad sakam pachatot par mani un ap mani labu veksmi tikai bez sexinja , utt aaa pats galvenais bez rupjiibam (macho iznemums smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

oo nu man ir shis tas sakaams.

Saaksim ar to ka tu laidi shitu clanmillaa. Es tev iebaazu zekji. Tu saaki pa mani shaut. Pusi nonjeemi. Naakamajaa raundaa uzliku slay. dabuuju shaadu lielisku atbildi

Taalaak es tevi slapoju vertigo. Dazhreiz laikam sanaaca arii tevi nejaushi nosleijot. Tu paarnaaci pie T un iepleesi pa mani pirmajaas sekundees. Nomiri sad.gif zheel gan. Tad es tevi noshaavu kaadas paaris reizes. Diemzheel maaciibu veeraa tu nenjeemi un saaki shaut pirmajaas sekundees. Tikai pa citiem. Kaa rezultaataa tu nospraagi uzreiz bet es nejaushi caurshaavu 2 saveejo galvas ar awp. Sheit dazhi skriinshoti no tavas forshaas sarunas ar mani.

Link to comment
Share on other sites

Apbrīnoju tavu pacietību

Un roka ar nazi šinī bildē izskatās eleganti http://www.gign.lv:81/2/286/de_vertigo.jpg 4.gif

listening: Sisters Of Mercy - I Was Wrong.mp3

[]D [] []V[] []D stYl3 y000

+pacietiibu? man fans bija puisi slapot un slejot un uzkraat peerles kas radaas sho darbiibu rezultaataa

man liekas ka taa ir milestiiba, kaa nekaa pavasaris - love is in the air evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Par hippiju::Taisaas kad 27 gadi , haha, neticu....ja arii buutu tad vienalga savos 27 gados praats ir kaa 10 gadiiga puikam kuram liela mute...

Speeleet cs nu galiigi nemaak...ITD.

Nu taas bija mans subjektiivaas domas...

Edited by white-line
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...