Jump to content
GIGN Forum

Kā Pakārt Savu Serveri :)


Recommended Posts

neesmu neko kopejis no kautkadam latvijas lapam.

To izdomaja tas dzekins nevis xstyle.id.lv

zales es protams, ka zinu. Un nav tads firewall prieks windows kurs izfiltretu paketes pec satura. smile.gif

Un vienkarsak uzlikt ielaapu. smile.gif

Kadu dienu ari ieliksu pamacibu ka aizlapit visus caurumus un uzlikt normalu serveri. Maybe biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

janhouse, bled, lai arī mani tas tasv exploits neskar, jo man ir pārtaisīta engine uz linux, man vnk besī arā tā tava attieksme - respektīvi exploit izplatīšana, bezjēdzīgos nolūkos .... ja tu pats būtu exploit autors, es vēl saprastu ....

.... ja man būtu laiks, un es nedaudz piedurtos .... reāli tava aizsardzība nepalīdzētu, ja vien nava balstīta uz steamotas engines, or firewall string filtru ..... reāli divas vienīgas funkcionējošās aizsardzības 100 procentos .....

231456 ..... kad būšu mājās, nu tā, lai aplaustu tavu bezjēdzīgo lielību, izslēgšu serveri ...

P.S janhouse jaunais secure masters ? būs ar tevīm/ tavu serveri nedaudz japaspēlējās ....

Starpcitu, uz win ir FW, kas spēj pasargāt ... protams uz iptables ar attiecīgiem moduļiem ir vieglāk ....

Edited by niker444
Link to comment
Share on other sites

nēēsi aizdomājies līdz tam, ka moška kāds sāks aktīvi karināt tavu serveri?

kautvai piem. es tavējo? nokačāšu ātri no tavas lapeles un pahakošu tavu serveri, vēlies?

es tak neliktu vinu, ja manu serveri varetu nonest ar vinu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...