Jump to content
GIGN Forum

Kā āzēsim Savējos 1.aprīlī?


hyipzws
 Share

Recommended Posts

OMG laugh.giflaugh.gif

Es pateikšu ka man nav neviena nesekmīga mācība.. rolleyes.gif

tas būtu labs.. "Mammu, man nav nevienas nesekmīgas atzīmes, zemāka 6!" Mamma: "Oi, kāds tu malacītis esi!!!!!!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif ". Un tu atkal, "Nē, nē māmiņ, es tevi appisu bļe, man ir 4 nesekmīgas!!!! hahahahaha smiliez.de_2125.gif "

Link to comment
Share on other sites

tas būtu labs.. "Mammu, man nav nevienas nesekmīgas atzīmes, zemāka 6!" Mamma: "Oi, kāds tu malacītis esi!!!!!!!! smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif ". Un tu atkal, "Nē, nē māmiņ, es tevi appisu bļe, man ir 4 nesekmīgas!!!! hahahahaha smiliez.de_2125.gif "

tad man būtu jāsaka, ka esmu nesekmīgs, bet viņa tā vai tā nenoticētu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL, shoriit gulju, zvana telefons...fateriitis..."cau, vari atbraukt pretii uz lidostu?" blj e es tikko pamodies, neko nesaprasdams prasu:" uz kuru, te anglijaa?" a shamaijs saaka njirgt un saka "april april"...

psc, tiku izaazeets jau no pasha riita...

Link to comment
Share on other sites

LOL psc 1.Aprīlis ~2:00 pa nakti rauju cs.. un paliek 1:1 ar kkādu cs`eri uzrakstu knife?

Šis:Ok.

labi čalis nāk man virsū es to ar deagle nošauju.. April April evil6.gif

Žēl, ka tas kaut kāds cs'eris nebija kāds admins zem feik nika, tad viņš varētu Tevi izbanot ar tekstu - "TU ESI LOHS - APRIL, APRIL" laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...