Jump to content
GIGN Forum

Topiks Dzekiem.


rusty
 Share

Recommended Posts

tiku pie interesantas adreses, kuru iespejams liela dalja nezini. nu tad taa - kr4 tur ir bezmazvai viss pa dzeka ''mazo draudzinju'' kaa piem. videejais garums katrai vecuma grupai, padomi. pat savs forums, kur var anoniimi visu noskaidrot, kas interesee.

nu ko iesaku apmekleet sho saitu.

Link to comment
Share on other sites

Ā, tā jau man likās, tas ir tas Artūrs Vāvere, karoče man pie viņa uz to iestādījumu bija jāiet pa darba ģēlām, kad hansabankai vergoju biggrin.gif Reāli, ja jums sanāk to iestādi apmeklēt, un jūs redzat viņu piekrautu ar hansa līzinga reklāmām, tad zinat, ka es viņas tur sanesu!!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Reāli, ja jums sanāk to iestādi apmeklēt, un jūs redzat viņu piekrautu ar hansa līzinga reklāmām, tad zinat, ka es viņas tur sanesu!!! wink.gif

Garini krānu uz līzinga? Zajebis. Toestj - kamēr neesi nomaksājis, krāna pagarinājums pieder bankai. A ko viņi tādā gadījumā dara, ja tu atsakies maksāt?

Link to comment
Share on other sites

Apmēram divus gadus atpakaļ sēdējām kompānija pie viena keksa, vienam iešāvās ieiet iekš draugiem.lv, bet viņš bija normālā kramā un uzrakstija kkadu drarturs.lv, atvērās kkāds pumpains penis un visi rēca smile.gif

Par saitu aizmirsu līdz šodienai smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...