Jump to content
GIGN Forum

Kads Newar Sataisit Tutorialjus?


carrot
 Share

Recommended Posts

Nekādā gadījumā nedrīkst nūbiem PHP dot, lai sāk ar kādu valodu, kurā kaut kas ir jāraksta pašam*. Citādi programmēšanas loģika un algoritmi smagi klibos. A invalīdi ir jāapšauj. smile.gif

Hmm, nez, ka kāds kādu konkrētu lietu pasviestu, ko gribētu uztaisīt, bet nezina, kā tas darāms, varbūt varētu pat pacensties un sacept. Bet tai vajadzētu būt kādai parastai lietojumprogrammai, piemēram, atver-izlabo/pārveido-saglabā, nu kaut kā tā. Kaut ko nelielu, lai nebūtu slinkums rakstīt un lai nebūtu baigie apjomi, kurā nūbi nespēs iebraukt.

*ASM FTW! Tie, kas to skolu izdzīvos, pēc tam būs neapturami. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa kautko tadu mazu un ja uztaisitu kautko mazu tad jau cilveks(es) saktu iebraukt kas ir programeshana.es vakar lasiju tutorialus bet tur nau rakstiti sikumi es pilniba neiebraucu neko no taa!ludzu kads sataisiet tutorialus es domaju te ir daudz tadu kas kadreiz gribetu savu flashgame uztaisiit laugh.gif bushu pateiciigs...

Link to comment
Share on other sites

es domaju te ir daudz tadu kas kadreiz gribetu savu flashgame uztaisiit  laugh.gif bushu pateiciigs...

jā te ir pilns ar wannabee, bet flash spēli tu neuztaisīsi, nu labi varbūt ļoooti sūdīgu uztaisīsi...

lai programmētu vajag rakstīt, kaut vai notepad! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pascal

Izvadit kaut kadu suda tekstu pec kompilacijas. (traki minimala programa ko mums radija 1 nodarbiba laugh.gif )

program bots; //programmas vards

begin // programmas sakums

writeln('TavsTeksts'); //izvada tavu tekst un _ rindu zemak padzen write astatu _

readln; //lai pec atversanas proga neaizveras

end. //prgorammas pasas beigas

Link to comment
Share on other sites

es varu kļūdīties, bet vai aiz begin neprasās semikols?

edit : mjā, manas zināšanas paskālā nav uzlabojušās, kopš guvu ieskatu 12. klases programmēšanas stundās, kas notika reizi nedēļā, kur pasniedzējs mēdza šad tad uzkāpt uz korķa un neatnākt uz stundu, kā arī, kuru laikā tik spēlēts CS LAN'ā ar klasesbiedriem smile.gif

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

a kads newar uzraxtit ka kauko uztaisitu citu piemeram paraditu attelu vai kaukadu darbibu? huh.gif

Nu redz, Tu jau uzreiz gribi atēlus. Sāc ar mazumiņu un tad pārkārtojies uz ko jaudīgāku. Kad būsi uztaisījis kalkulatoru, tad domā par atēliem smile.gif

Es tiku līdz lēkājošai bumbiņai. Sagādāju arī tai visādus šķēršļus un tad sāku spēlēties ar līnijām, apļiem un četrstūriem, kas zīmējās uz ekrāna random`i un random?`ās krāsās. Tie tik bija laiki.

Link to comment
Share on other sites

pascal

Izvadit kaut kadu suda tekstu pec kompilacijas. (traki minimala programa ko mums radija 1 nodarbiba laugh.gif )

program bots; //programmas vards

begin // programmas sakums

writeln('TavsTeksts'); //izvada tavu tekst un _ rindu zemak padzen write astatu _

readln; //lai pec atversanas proga neaizveras

end. //prgorammas pasas beigas

A kas tas pascal ir kada programma vai kas? blink.gif Ja ir tad vai kāds nevar viņu iemest, ja ir maza!

Link to comment
Share on other sites

Kavacky, pastāsti vispār kā iedalās tās valodas. pašam tik saskarsme ar php..

+ varētu parādīt, kā izveidot simple sūdiņu kā piem, kas sevi kopē pa attiecīgo diru.

un kkādu mēslu kuram input fieldos ievada email, password, un tad tas palaiž firefoxu, un input fieldos to ieposto *ja tas nav pārāk grūti, vai neiespējam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...