Jump to content
GIGN Forum

Burzinjsh


`MaX`
 Share

Recommended Posts

Aljoo, nu kad briest kaads kopiigs pasaakums? Sen tak nekas nav dariits...vismaz man nav peedeejaa laikaa nav izdevies satikt GIGN community, tiiri laika truukuma deelj! confused.gif Tak shto davai, metam idejas, laiku un vietu sheit, jo liidz GIGN vasaras tussam veel taalu!

PS. Jo vairaak es dzeru, jo vairaak man triic rokas. Jo vairaak man triic rokas, jo vairaak es aizleju garaam. Jo vairaak es aizleju garaam, jo mazaak es dzeru. Taatad, jo vairaak es dzeru, jo mazaak es dzeru! Tas tiiri par mani, taa kaa shmigu es sev lieku pats biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu vel kadu brisninju varetu uzgaidit un tad sataisit vienu sashlik party. Nu tipa taa tiri pa dienu lidz vakar pasedet vai kaut kaa taa...

nu shashlikpasaakumu jau var arii tagad riikot - vismaz pashlaik ir pietiekami silts. tikai jautaajums - kursh var atveeleet savu daarzu 6dienaa?

p.s. un kuram vispaar ir daarzs?

Link to comment
Share on other sites

nu vel kadu brisninju varetu uzgaidit un tad sataisit vienu sashlik party. Nu tipa taa tiri pa dienu lidz vakar pasedet vai kaut kaa taa...

nu liidz vakaram tiiri paseedeet, tu vari arii kaadaa chillenee vai kafeiniicaa - es nerunaaju par taada veida tusinju! Es runaaju par normaalu, sejas pielieshanu, liidz 8-9 riitaa! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu liidz vakaram tiiri paseedeet, tu vari arii kaadaa chillenee vai kafeiniicaa - es nerunaaju par taada veida tusinju! Es runaaju par normaalu, sejas pielieshanu, liidz 8-9 riitaa! wink.gif

ha ha ha Tu jau atkal gribi taa brutali un necilvecigi pielieties XD.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ok.. vieniigi man naakamaas paaris 6dienas jau ir daudz maz saplaanotas, bet 14. IV laikam vareetu! Allwi, tas der?

Taatad, plaans:

Sametam naudu

Dalja tiek allwortham - vinjsh nopeerk ogles un mosh degshkjidrumu (vo buus jautri)

Dalju iedodam testam, lai vinjsh sataisa garshiigos shashlikus

Vairaak dalju nav, jo katrs ierodas pasaakumaa ar saviem alinjiem (protams, neaizmirstot kaadu alinju saimniekam/iem - tiiri taa simboliski)

Aaaa, nu mosh veel kaut kas tiek kopiigi iepirkts - kaut kaadi suudaini daarzenji (blood, kaadam tos vajag) un atspirdzinoshi dzeerieni (alinjsh taksh jau ir!!!)

p.s. kaut gan ali ir vegjetaarieties, par galju vinjsh arii metaas

p.p.s. nu kaa plaans?

Link to comment
Share on other sites

nu kamon - meenesi uz priekshu plaanot pasaakumu....tas tak ir garaam smile.gif Apriilja beigas, gandriiz jau maijs - cik tad tur vairs taalu liidz vasaras pasaakumam!

Allworth, bet ja to pasaakumu taisa aatraak, teiksim 7. apriilii? Aaa, un vispaar, kur tavs "daarzinjs" atrodas? Ceru, ka ne Reezeknee, vai veel sazin kur! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Man dārzs ir manas mājas pagalmā, kas atrodas Rīgā, Kalnciema ielā, bet es tā padomāju, ka īsti negribētu tādam plašam baram to atvēlēt. smile.gif Kā nekā jāsaglabā labā reputācija. cool2.gif Būtu labi, ja vēl kāds iemestu savu dārza vietu kā variantu. Ja arī būs ne pārāk liels tas tusētāju bars, tad jau arī varētu pie manis.

Tie biežākie GIGN tusu apmeklētāji jau manā dārzā ir bijuši. Ekosistēmas analīzi var jautāt viņiem.

Link to comment
Share on other sites

var iet uz Super Netto, kas atrodas, ja nemaldos, tieshi pretii Alvja maajoklim, galju cept. heh, man jau ar ir daarzs, bet loti shaubos, ka kaadu es savaa pilii laidiishu iekshaa. fist.gif

mēs varētu ieņemt tavu pili! 1d71.jpg

nē, nē, nopietni. alwi, cik cilvēkus tu varētu uzņemt/pieņemt?

Link to comment
Share on other sites

a kas vainas nākošsestdienai?

Nu ideaali! Tieshi par to es runaaju - jeegaa tur kau ko shtukot un kalt plaanus meenesi uz priekshu! Normaali atziimeesim meenesha peedeejo dienu, vai arii nosvineesim Gvido un Atvaram vaarda dienu...ja taadi mums ir! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Paķeram makšķeres un maucam pie kāda ezera relaksoties, iedzert pivcīti wink.gif

Gluži mans variants! pacopēt kadu lielo zivi,katrs pats sev gaļīti nomakšjerētu,pa nakti kadā teltī atlūstu,jeb uz kada guļam maisa!Cits ceptu zivis visu nakti un pihātu aliņus!Tagad kaut kad jagriež 1h uz priekšu un tad jau gaiš butu lidz 21:00!varetu arī kadus kazakus razboņikus pa mežiem uzspelet!Ko sakat? naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Gluži mans variants! pacopēt kadu lielo zivi,katrs pats sev gaļīti nomakšjerētu,pa nakti kadā teltī atlūstu,jeb uz kada guļam maisa!Cits ceptu zivis visu nakti un pihātu aliņus!Tagad kaut kad jagriež 1h uz priekšu un tad jau gaiš butu lidz 21:00!varetu arī kadus kazakus razboņikus pa mežiem uzspelet!Ko sakat? naughty.gif

... un beigsies, kā mana zveja pirms gada... proti, aizmirsām makšķeres mājas! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Sas benciks iepostes un piedavas visiem savu darzu! mkei?! wink.gif

Beefy

Da es savu daarzu vairs gignam neuzticeeshu biggrin.gif

Un ja Alwis labpratiigi piesaakaas esmu tikai par, pats arii gribu atpuusties un pievemt kada darzinju thumbsup.gif

Karoche esmu ar visaam 7 rokaam par nakamos 6dienu, Kenny ar no UK atbrauks, varess ietuseet normaali smiliez.de_29.gif

Aaa Alwi cik cilvekus tev darz panesiis blink.gif4.gif

p.s. vienreiz jasapazistinas ar Max biggrin.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...