Jump to content
GIGN Forum

Waarna


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Tu jau nemaz nelien dir*ā, nē, kur nu biggrin.gif

ja tavs iq buutu kaut virs 70, tad maybe tu saprastu sakariigus jokus. varbuut tu kaa kautkaads neveiksminieks izjuuti baigo nepiecieshamiibu liist citiem pakalja, bet man taadas nav taka F U!

Link to comment
Share on other sites

ja tavs iq buutu kaut virs 70, tad maybe tu saprastu sakariigus jokus. varbuut tu kaa kautkaads neveiksminieks izjuuti baigo nepiecieshamiibu liist citiem pakalja, bet man taadas nav taka F U!

Iedzer indi.

Link to comment
Share on other sites

man ir 30%

padalīšos ar savējām:

Dr. Pain Warned on Apr 6 2006, 23:47

Added to warn level http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...ndpost&p=102727

Dr. Pain Warned on Jan 25 2006, 17:13

Added to warn level spamo nejeegaa

flashback Warned on Dec 29 2005, 12:55

Removed from warn level nu var jau smile.gif

flashback Warned on Dec 29 2005, 12:54

Removed from warn level ok

macho Warned on Oct 15 2005, 14:54

Added to warn level atver vēl kādu vecu topiku (A šito Hugo ierakstīja no sava kompja, jo domāja, ka raksta no sava konta, a es biju aizmirsis izlogoties)

Dr. Pain Warned on Jul 28 2005, 17:11

Added to warn level patieshaam drausmiigi joki

Dr. Pain Warned on Jul 28 2005, 17:11

Added to warn level drausmiigi joki

Link to comment
Share on other sites

to var sarunāt devil.gif

Man uz vecā foruma pr0faila bija ~50. 25 dabuju "nahaļavu"

Es beidzot biju sakrājis savu daļu datoram un tas tika iegādāts. Es vispār neko nesapratu.

Es prasiju EDD'am lai uzliek man procentus lielākus(es bij domājis, ka man nomainīsies tittle, palielināsies postu skaits uc.) bet tā bija wārna biggrin.gif. Tad dabuju laikam no Rawen kkad, kad super rembo bija uztaisijis bērnu(nevis kā sieviete, bet kā vīrietis, tātad senāk...) Es viņu eleganti noliku bez neviena lamuvārda, visiem mans posts likās diezgan aizraujošs. Es tur izmantoju "mākslinieciskos izteiksmes līdzekļus" vai kā tur šamos sauca... rīzons bija "tu toč esi daunis" Pie manīm bija 2 buxari, jo vecāki bija komandējumā... Viņi uzglezonja paintā bildi "Es mīlu Rawen. Tagad vienmēr viņu klausīšu." Laikam kautkā tā(es vel neesmu pārliecināts vai tas bija Rawen) Tad man pienāk pa pm ziņa... "laikam tu toč esi daunis" es "kapēc?" man atnāk atpakaļ "sig"

Kad pastijos sigu, man bija tāds kauns biggrin.gif vairāk kādu mēnesi forumā neko nepostoju. Vel baigi vācu postus, palīdzēju visiem serveru sadaļā smile.gif Par 1.5 gadiem uz tā pr0faila dabuju 50% warn un bija ~370 posti

editz: nē laikam tas bija meniks. vienmēr abi jūk.

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau labi smile.gif

P.S. 70% ownz you

es domāju, ka būtu labi, ja members, kurš sarājis 1k postu, tiek atbrīvots no sloga ar warniem. jo tā 1k laikā, cilvēks, ja ir daunis, tad atrauj tos savus 100% warn.

P.S. vēlētos palūgt iespēju moderēt šinī foruma, jo sīkie dauņi pēdējā laikā ir kļuvuši ļoti aktīvi. tātad, piesakos uz moderatora tiesībām forumā!

Link to comment
Share on other sites

es domāju, ka būtu labi, ja members, kurš sarājis 1k postu, tiek atbrīvots no sloga ar warniem. jo tā 1k laikā, cilvēks, ja ir daunis, tad atrauj tos savus 100% warn.

P.S. vēlētos palūgt iespēju moderēt šinī foruma, jo sīkie dauņi pēdējā laikā ir kļuvuši ļoti aktīvi. tātad, piesakos uz moderatora tiesībām forumā!

AHA, raksti tāpēc, ka tev 5 posti vēl tikai pietrūkst? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...