Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums uz tiesibam gign serveri...


Recommended Posts

Es esmu iepazinies ar visiem tiesibu pielietosanas noteikumiem kurus man ieteica kads jauks cilvecins no jusu pulka. Proti no klana GIGN. Tad nu ta es visus sos noteikumus taisos pats ieverot un uzturet kartibu serveri lai citi neparkaptu sos noteikumus.

Tatad mani iemesli kadel velos admin tiesibas.

1. Veljoprojam TeamKilling... (diezgan aktivi norisinas)

2. Serveri cs2.gign.lv ka zinams spele diezgan maz adminu bet es tur diez gan biezi speleju un skatos ka biezi ir velme nomainit mapu un ir pilns ar votem par vienu map bet pietrukst 1 bals tados gadijumos noder 2 omandas votemao 1 reizee un pectam am Mapa

3. Kikot man nepatik bet ja visa tauta nevis 2 cilveki bet patiesam visi bez iznemuma velas lai kadu izkikotu tad es izlieku votekick... pasam nepatik kikot bet ja jadara tad daru.. khafa.gif

4. Gribu lai ir kartiba ari serveri cs2.gign.lv tur notiek taadas lietas..... wacko.gif

nu labi nekas jau tur tads nenotiek bet nu kartibu vajadzetu piemeram team killings zel un plaukst mani personigi tur vakar nokilloja kadas 3 reizes.. savejais... smiliez.de_2428.gif

Nju lukaminj tur isteniba nenoder kick bet sitais kas uz gign parasta servera kad speletajs pats nosaka sodu tak TK...

5. Ir kadrreiz vajadziba uzlikt knives modi kad visi ludz nu butu jauki dabut uz to voti un ari uz hs mode...

Tas ari viss protams ari visi noxa noteikumos minetie gadijumi tiks izpilditi tiesi ta ka tur rakstits... par katru savu darbibu atskaitisos spamas sadala.... ludzu neslegt manu topiku tur ja dosiet tiesibas jo tur nepartraukti kar katru kaiku un varbut ka pat banu atskaitisos siki un smalki izklastot gandriz visu tekstu precizi...

Gaidu atbildi Respect you are the smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

Neuzmineji pietam Ekanz nav klana GIGN...

GIGN klana parsvars ir jauki cilveki... ari macho kaut gan sis pret mani attiecas diezgan skeptiski...

Katra gadijuma sis jaukais cilvecins bija Fya[GIGN] cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Psc kas tu smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2477.gif ??????????

Es tev neko neesu nodarijis a tu dirsies vari atslabt? galigi jav nojugusies foruma sadala dirsanas & dirsanas.

Link to comment
Share on other sites

Nee nu juus puishi brīzhiem uzvedaties kaa riktiigi "MAISINJI"! laugh.gif Ku var shitaa v1ns otru nesaprast? rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Eh da labi nav ko nirgt laugh.gifsmil.gif

Nekas jav nav noticis... karoce atgriezamies pie manas temas par tam tiesibam izskatas ka te neviens no adminiem vispar neielien un mes te varamies sava sula.. gribam tiesibas utt...

Tie jav izbesijusies dry.gif a mees cool2.gif censamies dabut tiesibas smiliez.de_2428.gif ne? nu pilnigi stulbi... smil.gif

Kaut gan es gribu tikai tiesibas cs2.gign.lv serveri.. un nekor vairak nu ja dod cs.gign.lv ari labi bet es gribu cs2.gign.lv serveri tiesibas lai varetu iepriecinat tautu ka tur atrodas... visi saka nu nah tev nav tiesibu?> Es saku aizliec vardu par mani wormam tad bus... nu ka bus worm??? daudzi tur man jav to ir pajautjusi no ta es ecinu ka man vinam taka butu jabut smil.gif

Tici man es nesu smiliez.de_2125.gif tici man nu parbaudi mani tu pat nepaprove.. kapec ta? Karoce plz iedo tiesibas cs2.gign.vl serveri..!!!

Link to comment
Share on other sites

smu diezgan liels bremze

Ta gan es nedomaju... rolleyes.gif

kapec man tev butu jadod kaut kadas tiesibas...?

Luuk pajauta cs2.gign.lv spelejosajiem cilvekiem vai vini atbalsta ka ChordG[Genz] tiek iedotas tiesibas? Domas dalisies bet bus cilveki kas teiks ka ja...

Tad vel es neesu neviens no siem: smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2551.gif utt... smil.gifrolleyes.gif

Es velos iekarot tavu uzticibu... smiliez.de_2538.gif

Cilvecini dazkart uz cs2.gign.lv ir nelaimigi jo kartes tiem nepatik un trukst vienas votes... karoce mos cilvecins nezina votemap komandu dry.gif tad es veletos uzlikt voti uz so map vai ari ja visi piekrit vienkarsi nomainit map...

Tad ir tada patikama un nepatikama lieta. Dazkart cilvekam uzkaras kompis un sis nejedz ko darit un vins var tikai parakstit ka bija vienam jav

yviena komanda skrien un tikai mochii piere tam un tam ranks bezmas(joks) miinusos kriit smil.gif Nju luk tad der atvieglot cilveka sirdi un izkikot vinju jo tiesi to vins pagajuso reizi luudza...

Nju taks velos lai tu mani parbaudi... tici man es tevi nepievilsu...

Starpcitu man nepatik runat daudz un rakstit tapec ari man nesanak teksti jo es esu pieradis vairak lasit neka rakstit!!!

Starpcitu kadas gramatas tev patik? Mos tev ir kada interesanta gramata?? piemeram par visumu, dabu, dzivniekiem, vai datoriem, piemeram php valodas gramata...? ja ir tad mos kaut ka varam sarunat apmaionities ar kadu informaciju jo man ari ir daza laba gramata par pascal un varu tev aizsutit divas programmas pascal un basic...

Nju tas taka butu viss gaidu tavu priedumu smiliez.de_2469.gif Augsejais worm - tiesnesis

apaksejais notiesajamais jeb iecelamais - es ;D dry.gifrolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

Starpcitu kadas gramatas tev patik? Mos tev ir kada interesanta gramata?? piemeram par visumu, dabu, dzivniekiem, vai datoriem, piemeram php valodas gramata...? ja ir tad mos kaut ka varam sarunat apmaionities ar kadu informaciju jo man ari ir daza laba gramata par pascal un varu tev aizsutit divas programmas pascal un basic...

1. gramatas nelasu, izmantoju sho laiku lai sexotu ar savu 4ixu...

2. interesantu gramatu nav, varu piedavaat Latvieshu-Anglju vardnicu

3...

3.1 visums smird, pie shada secinajuma var nonakt ja saak domat no kurienes viss ir radies

3.2 daba smird, tapec ka taa ir daba... dohh

3.3 dzivnieki... smiliez.de_2428.gif

3.4 datori... smiliez.de_2477.gif

3.5 php... ir taada, bet nedoshu

4. ar infu nemainos, varbut tikai ar siekalaam ar kaadu 4ixu smiliez.de_2125.gif

5. pascal ir jau novecojis, paarej uz c++

6. NEEEEPIEMINI vaaru basic... gussa.gif jebkada veida *basic smird, SMIIIIRD, saproti? - SMMMMIIIIIRRRRDDDD

Link to comment
Share on other sites

Programmas suutiit es domaaju vinam nevajag, jo es jau pirms 2 dienaam wormam aizsuutiiju 7 laborotorijas darbus paskaalaa un 2 c++, cik zinu tad shobriid vinsh pa vakariem lasa to sources, ar graamataam ar diez vai kas sanaaks jo pie ownages shobriid staav 2 wormam piederoshas graamatas pamatskolai "Saules sisteema" "Mazais dabas draugs" kaa arii "Lielaa bilzhu aabece" un "Kaa ruksiitis ciemos gaaja". Par valodu graamatam gan vareetu padomaat es piemeeram labpraat samainiitu php valodas graamatu pret anglu - spaanu valodas enciklopeediju.

Link to comment
Share on other sites

worm? Tad ka ta bus ar tam tiesibam? Es ar tuiem citiem nerunaju runaju tikai ar tevi un neinteresejos ko citi saka tatad ka tad nu bus kas man vel jadara? Lai piereditu ka esmu tiesibu cienigs?

Link to comment
Share on other sites

wink.gif Bet vai tu esi tieshaam tik cieniigs prieksh taam tiesiibaa? To jau neviens nezina un nezinaas noteikti! wink.gif ChordG padomaa ko tu vispaar no vinjiem luudz! Un iedomaajies sevi vinju lomaa - Ko tu tagad shinii situaacijaa dariitu???! dry.gif
Link to comment
Share on other sites

Atkal wormam labais gabals! Shitie texti ir labie visi! laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...