Jump to content
GIGN Forum

slotzzz


Recommended Posts

Vai ir iespeeja ieguut slotu? Speeleeju biezhi un paarsvaraa nu apmeeram 80% tikai gign serverii, noslogojums shim serverim ir tik liels ka tikt iekshaa ir ljoooti sarezgiiti.

P.S shis ir mans otrais meeginaajums, varbuut adminiem tajaa dienaa kad lasiis sho topicu buus labs gariigais ja ne tad buus vien jaaciinaas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

atbalstu, kaanekaa speelee jau izsenis un speelee ok. Vienmeer patiikami vinju atlikt ar aaveepee kad shis skraida ar savu tratatatariigo mp5 wink.gif

+vismaz nesadirsa ka SPEELEEJU TIKAI SHEIT, PLZZZ DODIET SLOTU TAA IR MANA DZIIVE...

ja neviens neko taaadu nepateiks tad kaukad uzlikshu slotu 4.gif

Link to comment
Share on other sites

+vismaz nesadirsa ka SPEELEEJU TIKAI SHEIT, PLZZZ DODIET SLOTU TAA IR MANA DZIIVE...

tem bolee, chto takie slova budut zavedomo nepravdoj

esli zalest v stats, i posmotret' na vremja, sygrannoe na GIGNe, to mozhno legko ubeditsja, chto tol'ko na GIGNe igraet odin spiidijs, osta'nye dazhe ne zasluzhivajut upominanija biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

tem bolee, chto takie slova budut zavedomo nepravdoj

esli zalest v stats, i posmotret' na vremja, sygrannoe na GIGNe, to mozhno legko ubeditsja, chto tol'ko na GIGNe igraet odin spiidijs, osta'nye dazhe ne zasluzhivajut upominanija biggrin.gif

o4ko vozmi new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Nexodus nu ti prosto Unreality father with mega aim & super skill! Poetomu ti mozesh skazat nedavajte emu slot i emu slot nedadut ! (-: LOOOOL Zdes reshaesh ne ti a macho & worm + golosa za nego i protiv! Tvoi golos protiv! (najdu ubju)

Link to comment
Share on other sites

iedodiet vinjam un peec tam man smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja naprimer slot daze ne pitajus prosit mne potomu4to nikto ego ne dast...pust ja i igraju 4asto...potomu4to ja macho naverno uze zb svoimi tupimi voprosami biggrin.gif Ja vsegda dopustim stavlu na autojoin....potomu4to est takaja vesh...kogda hocesh sdelat reconnect smotri esli v conosole pishetsa dropped dropped eto zna4it 4tot ktoto probivaetsa i ludshe reconnect ne delat a s ajoin ni4ego ne vidno zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...