Jump to content
GIGN Forum

Pirts


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

[no dzives]

Bij labs tusins janvari. 10 puisi 6 meitenes +6 kastes alus+6l vodkas + 5l vina+2 shampja.

Teritorija: pirts 2 stavi 5 istabas ar 2 gultam cool2.gif

Sakuma iesildisanas bij parasta ka jau visiem vodkas pudeles uzsauksana smile.gif

Pec 1h atbrauca pirmas 3 meitenes pie esosajiem 10 puisiem rolleyes.gif turpinajuma, kodam visi druzna talak iepazinamies utt.

Next bij ta 1 puisis umudrilsa ielist dusha ar 2 meitenem + panjema britvu ko vins ar to darija, es jau neredzeju biggrin.gif seciniet jus.

Velak bij ka anekdote, sarunatas vel 3 meitenes teica ka redz autinu sarunato un brauks, vinas iekapa un brauca tiesam kad zvanijam teica cela, man pazvana saruantais autins saka kur meitenes (mes visi 36.gif ) zvanam meitenem jus kur - vinas braucam biggrin.gif mes uzreiz jus netur sis 36.gif labi ka papbrauca tik 3km dzeks laikam tas ari bij priecigs ka ielida salona 3 skaistules cool2.gif talak veiksmigi nokluvusas pirti pie atlikusajiem dzekiem rolleyes.gif sis sadalijam ka nelabie biggrin.gif protams palika vecpuisi dazi un viena briva, kurai neviens nepieversa uzmanibu. Viens dzeks kad iedzera biskin tu tuuu bij, pie visam meitenem lida prasija xxx gribi gribi, iznjemot pie brivas wink.gif p.s briva gribeja ari sis laikam bij nevaretajs, p.s.s Norita tas dzeks uz gridas atstaja slapju pleki biggrin.gif p.s.s.s ar meiteni nebij kopa cool2.gifcool2.gif

Nu stastu visu nestastisu tik tadas labakas idejas pastastiju.

ak jaa.

P. S norita attaisitas pudeles alus vajadzeja liet ara = 8 litrus alinja izlejam sad.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Staats no dziives.

karoch pasakums baigi labais10 cilveki = 10 dzeki, vienu dzeku pargerbaam par meiteni, lai nebutu geju vakars, shmiga bija 2 l shampaniesha un veel paris likierisha, iesaakam pasakumu ar 1 l likierisha... Kameer mees tur taa dzeraam, 2 dzeki jau paspeja ievilkt toaletee to dzeku, kuru pargerbaam, kopaa ar milziigu gurki rokaas(ko vinji ar to dariija nezinu biggrin.gif)

Veel 3 dzeki izdomaja aizshaut lidz tuvakajam baaram veel dzekus dabuut, mees shiem zvanam un prasam kur esat shie saka celjaa, tikmeer dzirdu vienu pakala baigi traki nem, pa celjam veel vienu bomzi savaacam, tas baigi priecigais, kad parpasukashanu maksu varess iedzert. Tas bomzis apdzeraas un bija tuu tuuuu, lida klaat pie visiem dzekiem, kam bija gari mati un piedavaaja tos izvaleet.. aaa bija veel tjipa viens dzeks, kuram neviens negaja klaat, pat bomzis,nesaprotu tikai kapeec??4.gif

A pats labakais bomzis no riita bija pievemis visu baseinu, kaut gan dzeku nebija dabuujis.

Visu stastu nestastiishu, tikai to kas man patika.

Aaa no riita visas vazilina pacinjas vajadzeeja smeereet padusees, jo nepaspejaam pa nakti izlietot = 8 pacinjas bija jaizsmeree smiliez.de_2469.gif

Un tas dzeks pie kura visi negribeeja liist izraadas bija mans sencis thumbsup.gif

Superrembo esmu jau ilgi lasiijis tavus krutos tekstus, neko pagaidam nebiju rakstiijis, bet veciit tev pasham neliekas, nedaudz gay visu laiku te taa meetaaties, ko tu dari un cik kruts esi. Var jau palielities, bet nevis shita te, tas paraada, kad tev ir problemaas, vai ari esi baigi lieligais...

p.s.Tas teksts aukshaa ir neliela kopija no tava originaala, zini kapeec neliela, jo visi gignieshi, kas lasa tavu originalu galvaa lasa neorginalo.

p.p.s. No offense bet padomaa pie sevis vai tieshama ta meetaties apkaart ir kruta, un ja shis buutu tavs pirmais topic es kluseetu, bet...neesmu jau nekaads sogis, bet taads ir mans verteejums.

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Flashii - uz jautajumu WTF tev atbildi jameklee 2 postus augstaak, tur vincesters tev dos izsmeloshu atbildi, kas kaa un kapeec

laaaaaaaaaaaaaaaaawl, roflcoptermegapankuuka smile.gif

bencik, flashijs ir uzrakstiijis FTW ( For The Win), nevis WTF (What The Fuck) smile.gif karoche, tavs posts ir prieksh uzvaras, tb reaali iekachaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

SuperRembo , spariigi dod valjaa ne !

Iesaku turpinat apstaastiit un izraadiit savas dziives notikumus , plus drosh ka tuss bij uz urrraaa . Par izraadiishanos nebeedaa - taads tu esi .

Un tagad vienkaarshi priecaajies .

Edited by Mr.Pipars
Link to comment
Share on other sites

Ko jus superrembo apdirsat? Normals stastins! Vinam tacu paprasija, lai vins uzraksta ka gajis, tad nu vins ari uzrakstija (skatieties posta par mani pameta meitene).

Piedevam - tur ta isti nevareja saprast, bet cik es sapratu, tad superembo nevienu no tam 6 ciksam ta ari nedabuja paspaidit!

Daudz derigaka gan butu atzinja, kas ir jadara, lai varetu iet uz dusu kopa ar 2vam ciksam un ziletu - vai pietiek tikai ar nenormalu halavu, ka ciksas izradas lezbes, vai ari vajag izstradat kadu viltigo gajienu un pateikt paris atselgas vardus? wink.gif

-----

Te es atceros stroiju - ar kabaniem dzeram pie viena majas (tam dzekam mutere skolas kaut kada direktore). Karoce dzeram a te vina bratans atvelkas ar skukiem! BAIGI SUPER! un viena tada gara un sexiiga! Un norm. es uzreizu sai klat un sakam tur tipa dejot un ta abi normali aplejusies un sukties un trities nu... karoce usual stuff. Tad si mani velk uz gulamistabu (ta dzeka muteres), bet dzeka mutere tur pat aiz stura lines spele uz kompja - es sai saku - nehuja - sita gulamistaba nav laba doma! ok - uzvelkamies augsa un iesledzamies kaut kada kambari kur tada forsa piepusta huinja kur papisties!

Karoce viss notiek, es jau pa pusei pliks un velku vecenei nost drebes! Novelku topu tur viss keda norm pupi un tada gara, pec tam velku nost bikses un visu to krepu (vecene bija baigaja pali) un peksni man tads OPA - prosta natura aizsitas elpa - nu ta, itka beigtas zivs butu uz sejas uzkritusi! Protams man pohuj - vecene plinigi plika, kajas plati, es jau pimpi ara un tulin bazisu ieksa TE PEKSNI - BUM BUM BUM! Sita stulba kaza direktore sak ardities pie durvim, lai laz ieksa, ka nekada pisanas nebus un sak kaut kadu lekciju lasit, ka vecene nepilngadiga (es ari and so?), bet nu - visu prieku izbojaja un pisienins nesanaca! Vecene piecelas un aizgaja uzreizu izvemties!

Nakamaja rita atcerejos par to smaku un nodomaju, ka labi vien bija, ka neizpisu, jo gumiju jau nu es negrasijos lietot. Velak to skuki satiku Rigai 800 diezgan apnarkojusos ar alkaholisko arbuzu roka - taja momenta vispar nopriecajos, ka stulba direktore patrauceja sexu!

VOT TA LUK! smile.gif

es protams saprotu - tas ir oldskools! smile.gif

Beefy

Beefy

Link to comment
Share on other sites

laaaaaaaaaaaaaaaaawl, roflcoptermegapankuuka smile.gif

bencik, flashijs ir uzrakstiijis FTW ( For The Win), nevis WTF (What The Fuck) smile.gif karoche, tavs posts ir prieksh uzvaras, tb reaali iekachaa smile.gif

Blehaa muuha paarskatiijos, blin, lol pats iereecu par sevi biggrin.gif LOLLOLOLOL biggrin.gif:D:D

Link to comment
Share on other sites

SR, tavā stāstiņā bija tik daudz ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdas so es tev silti iesaku paņemt privātstundas pie kāda gramaturga. izlasīju tavu stāstiņu 2x un vienalga nespēju visu saprast

savu vētraino pagātni jums te nestāstīsu biggrin.gif, bet..

manas skolas (R3V) 9. klase tev smagi iekabina.. nenormāli bieži visi kopistiski pēc stundām dzer, pīpē visa klase, nodarbojas ar grupņikiem & vienā tusā džeks (baigais saldumiņš) visu acu priekšā uz flīzēm paņēma meiteni (nevainīgu)

p.s. žēl (??), ka es vairs neeju 9. klasē

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...