Jump to content
GIGN Forum

* Mati :d


jancis38
 Share

Recommended Posts

Diezgan stūlbs jautājums, bet tomēr..

Kā jūs žāvejat savus matus, pēc to izmazgāšanas?

Es tiko izdariju tā:

Uzliku dziesmu Slipknot - Before I Forget

un visas dziesmas garumu 4:38 kratijuu galvu.

Taustu matus un viņi ir sausi. (:

XD.gif

Edited by jancis38
Link to comment
Share on other sites

Uzliku dziesmu Slipknot - Before I Forget

un visas dziesmas garumu 4:38 kratijuu galvu.

Taustu matus un viņi ir sausi. (:

tu neteici, kuru galvu tu kratīji un kurus matus tu taustīji.. XD.gif tā ka nepiesienies keda`i 2222 smile.gif

es sāku ar dvieli un, ja ir fēns, tad ar fēnu beidzu biggrin.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

nu ar feenu ir taa ka man matie paliek sausi un pretiigi, taadeelj es tiem ljauju izzhhuut dabiig pashiem, laiks apmeeram 1 - 2 stundas

ljauj mineet - tu matus mazgaa 1x nedeelaa (sveetdienaa) vai arii katru riitu celies kkur ap 5? smile.gif es katru riitu mazgaaju matus, jo vienkaarshi, ja neizmazgaaju, tad tie mati ir taadi pretiigi... laika ekonomeeshanas noluukos naakas zhaaveet ar feenu, droshvien jau ka labaak ir ljaut matiem dabiigi zhaaveeties, bet lai mati nepaliktu sausi un taadi nespodri (LOL) ir visaadas barojoshas maskas matiem un shad tad der pakopt matus smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

ljauj mineet - tu matus mazgaa 1x nedeelaa (sveetdienaa) vai arii katru riitu celies kkur ap 5? smile.gif es katru riitu mazgaaju matus, jo vienkaarshi, ja neizmazgaaju, tad tie mati ir taadi pretiigi... laika ekonomeeshanas noluukos naakas zhaaveet ar feenu, droshvien jau ka labaak ir ljaut matiem dabiigi zhaaveeties, bet lai mati nepaliktu sausi un taadi nespodri (LOL) ir visaadas barojoshas maskas matiem un shad tad der pakopt matus smile.gif

Lietojiet vnk gan matiem,gan citam kjermenju daljam

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

ljauj mineet - tu matus mazgaa 1x nedeelaa (sveetdienaa) vai arii katru riitu celies kkur ap 5? smile.gif

tachu nee, es vakaraa mazgaaju matus (censhos katru dienu, ja nesu zem graaada) wink.gif jo noriitiem miegs ir paaraak veertiigs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ljauj mineet - tu matus mazgaa 1x nedeelaa (sveetdienaa) vai arii katru riitu celies kkur ap 5? smile.gif es katru riitu mazgaaju matus, jo vienkaarshi, ja neizmazgaaju, tad tie mati ir taadi pretiigi... laika ekonomeeshanas noluukos naakas zhaaveet ar feenu, droshvien jau ka labaak ir ljaut matiem dabiigi zhaaveeties, bet lai mati nepaliktu sausi un taadi nespodri (LOL) ir visaadas barojoshas maskas matiem un shad tad der pakopt matus smile.gif

+1

Katru riitu mazgaju matus un zhaveju ar feenu. smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...