Jump to content
GIGN Forum

piipo?


anfisa
 Share

tu piipee?  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

taa nu luuk ... hmm taa gadiijaas ka shodien skolaa skatiijaamies vienu reaalu filminju par smeekjeetaajiem nu unn taa gribeejaas iisti uzzinaat cik tad daudzi te mums piipo, nu a netaisos jau neko staastiit cik tas ir neveseliigi zaban.gif bet varu pateikt vienu ka VAACIJAA ( nu nezinu kaa citaas valstiis) gadaa mirst 100 tuukstoshi cilveeki no piipeeshanas hmm iisti cik amerikaa vairs neaceros aiiii unsure.gif a vaacieshi atkal paaugstinaajushi cigareshu cenu, tagad maksaa jau 4 eiro viena pacinja... starpcitu skaistas gan bija smeekjeetaaja plaushas.... taadas tiiri melnas hmhmhm 31.gif bet taa jau i ka katrs smeekjeetaajs domaa taa kaapeec tieshi lai vinjsh saslimtu ar kaadu plaushu slimiibu (un ne tikai to) rolleyes.gif

hmm bija viena taada reklaama pa tv, kur viirietis piedaavaaja sievietei cigareti, un shii izvilka to mazo aparaatinju un pielika sev pie kakla un atbildeeja : nee paldies, es VAIRS nesmeekjeeju ....

nee nu es jums necenshos iestaastiit atmest smeekjeeshanu, prosta taa...

huhu kas man te sanaaca 20.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

Ai vispaar, cik nav dzerts, jaa meegjinaats dzert, nevis atmest dzershanu!

Nekaa tur tada nav iedzer,norij,dazhreiz atnaak akal atpakalj un no riita parasti ir taa gruutaak ar domaashanu! Ai nekaa nav, ai vispaar, nee vispaabaa...

Link to comment
Share on other sites

Vaacijaa laps !!! tongue.gif Es biju Heid Parkaa (vai kaa vinju tur raksta) un tur uz katra stuura pa ciigu automaatam !!! Kas grib tas var iemest pikji un ciigas lido aaraa laugh.gif Mums viens dzeks peec trakajaam atrakcijaam nevareeja iztureet un arii nopirka. Tur vieniigais lopaa daargas vinjas.

Link to comment
Share on other sites

nu taa ir taisniiba, ir uz automaatiem taa kaa visi siikie var pirkt, un to arii dara .... aaj mums klasee viens taads SIIKS puika, a vinjsh piipee, paliks taads siiks un neaugs

white line a vot redzi taa visiem liekas ka tu jebkuraa briidii vari atmest, bet patiesiibaa tu paliec arvien atkariigaaks

Link to comment
Share on other sites

Udenspiipe tomeer ir visreaalaakaa shtelle tongue.gif To var piipeet un piipeet slikti nepaliks

+ Loti plash smarzzigo tabaku klaasts

+ Udens vietaa var ieliet viinu

+ Tabakai (driizaak es vinnu sauktu par kaukaadu zapti) var arii piejaukt klaat kauko pretlikumiigu

+ duumi smarzzo nevis smird

- Latvijaa tabakas un ogliites ir daargas (nemaz nerunaajot pa pashu piipi)

- Peec katras reizes vinnu ir jaamazgaa

Link to comment
Share on other sites

njamz... baigais shits sanaak...

tip driiz buus 19 un jau ir 9 gadi kaa piipeeju... atmest arii nau simula (nevaru). taa laikam arii noseedeeshu pie sava Bond sarkanaa visu atlikusho muuzhu... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

NJaa pagrutaak ir atmest!

Jaa, es kip arii pipeeju, bet nu tas reali smird, vienigi tad kad nav ko darit var uzpipeet, un skola stresinju nonjem!

Automaati!

Da vinji ir katraa eiropas valsti, psc Latvija man liekas, ka vinji nekad neebus, jo juus jau zinat! URLAS 4ever, publika mums te nav no taam mierigakajam un es domaaju, ka vinjam atri tur kaut kas pazustu stikls utt.....

Woter Pipe?

Ta ir laba shteele, ja tikai ir labs viins un laba tabaka, ja te vien teica, ka Latvijaa ir Pipins dargs, ta ir bet iteiktu aizbraukt udenspipeju cienitaajiem uz Turciiju, psc katraa veikalaa ir, un isteniiba leetas, es 50 cm garu piipi nopirku par 20 LS apm. hvz iisti neaceros!

Tie kas negrib braukt!

Var Rigaa ari pashi nopirkt, vai tie kas negrib pirkt tikai grib pameeginaat iR Riga apmeeram ja nemaldos divas kafejniicas kur Ir Udens pipees es vienaa biju nesen tur kip miiksti taadi spilveni uz tiem seezh ( afigena intresanti!) un tikai pipeee, visa taa atmosfeera ir baigi krutaa, tikai es adresi piemirsu tas kaut kur ir Terbatas un kaadas tur ielas hvz..... cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...