Jump to content
GIGN Forum

Sensation White


LAVRx
 Share

Recommended Posts

Kursh no muusu ging biedriem iet vai taisaas iet uz sensation white!

Pats biljeti nopirku un zinu ka Bencikam ir 3! biggrin.gif

Pa cik tagad iet biljetes?Es labak nopirkshu ticket uz Aerosmith koncertu 3julija!Kaut kas vel tur domaa iet,jo atceros par to gaja runa serverii 1reiz smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tipa ar brackam ari domaju, ka jaaizvelkas! 8 stundu pasakums - tur tak vaers pardolbities! Galvenais - labi daudz enegy drink + wiskijs ar sulu! smile.gif

Nez, cik tur bilete maksa? Dzirdeju, ka 35Ls un busot vel dargak... :/

Beefy

edit: 800simtais posts

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nemiz! Aizskrien uz bodi un noper smukas baltas linu bikses! ap 10Ls varetu izpikot! Vai ari omei prasi no pelavu maisiem uzsut biksas un pec tam velasmasina pabalini! Lai nu ka - baltas dzinsenes velk tikai pedinji un tas ir FAKTS! smile.gif

p.s. man majas kurpes baltas, ko maxima pa 3ls nopirku uz atlaidem - es uberpro!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

imo, tas buus lielaakais un grandiozaakais pasaakums 2007. gadaa. biljete jau sen ir iegaadaata un gaida savu lielo iznaacienu.

p.s. beefy, baigais paraksts Tev. fist.gif

cik samaksaji par bileti? Nez.. prodigy koncerts ari bija pizdanakais, bet cilveku tur bija ta pamaz... sad.gif tikai daudz bija,kad bija jastav taja rinda pec biletem! ha ha ha! biggrin.gif

Pinky - man jau gribetos vel krutaku bildi paraksta.. nu to, kur beigas alucardam ta seja nenormali saskjobas kad vins nogalina inkognito!

BTW, es izlasiju visu par alucardu un to situ wikipedia un tagad es to debilo multeni beidzot sapratu. Vina bija debila, bet sitas sejas mani baigi fascinee! I love EVIL!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

hmm kaads nezin cik tgd maksaa ??? esmu stabils gaajeesj bet pa 50 ls negribaas njemt sad.gif ja tgd buutu veel kaadu briidi pa 40 ls es njemu smile.gif

Pirmo biļešu cena ir 25 lati, savukārt vēlāk biļešu cena būs 35 lati.

Ieeja pasākumā būs no 18 gadu vecuma un tikai baltās drēbēs.

Edited by GoRdEN
Link to comment
Share on other sites

Pirmo biļešu cena ir 25 lati, savukārt vēlāk biļešu cena būs 35 lati.

Ieeja pasākumā būs no 18 gadu vecuma un tikai baltās drēbēs.

zinu zinu ariit o ka free jau pirms laba laicinja pirka pa 35 ls !!! KAADS MBY TOMEER ZIN CIK MAKSAA TGD !!! ??? sor par caps lock

Link to comment
Share on other sites

NENORMĀLI gribētu aiziet, bet ne man 18, ne man nauda tagad ir, tā ka nesanāks...

same. damn.. pinch.gif

Es labak nopirkshu ticket uz Aerosmith koncertu 3julija!Kaut kas vel tur domaa iet

es arī uz Aerosmith smiliez.de_29.gif iešu

nezini, kad biļetes sāks tirgot?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

hmm kaads nezin cik tgd maksaa ??? esmu stabils gaajeesj bet pa 50 ls negribaas njemt sad.gif ja tgd buutu veel kaadu briidi pa 40 ls es njemu smile.gif

Mader tagad biljetes maksaa 35 ls! pagaashnedeelj njeemu statoilaa! veel naudinja aizies uz baltaam shtaateem! bet nu tas buus to veerts!

P.S. un Aerosmith koncerts ir obligaati jaaapmeklee, jo vairak nebuus iespeejas LV vinjus redzeet, driizaak tie atstiepsies! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Mader tagad biljetes maksaa 35 ls! pagaashnedeelj njeemu statoilaa! veel naudinja aizies uz baltaam shtaateem! bet nu tas buus to veerts!

P.S. un Aerosmith koncerts ir obligaati jaaapmeklee, jo vairak nebuus iespeejas LV vinjus redzeet, driizaak tie atstiepsies! biggrin.gif

PALDIES

+ protams ka baltajaam veel aizies a ko padariit taapeec jau mums ir dots veel sagatavoshanaas laiks smile.gif

+ meegjinaashu peec iespeejas aatraak panjemt pa 35 smile.gif

+EDITED o kartes lietotaajiem biljetes uz aeroshmit konci ar atlaideem un uz tiem ar dereetu aizmaukt !!!

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

same. damn.. pinch.gif

es arī uz Aerosmith smiliez.de_29.gif iešu

nezini, kad biļetes sāks tirgot?

Grupas "Aerosmith" koncerts Skonto stadionā

3. jūlijā Rīgā, Skonto stadionā uzstāsies grupa "Aerosmith".

Aerosmith Latvijā ieradīsies Eiropas turnejas ietvaros, kurā dosies pēc astoņu gadu pārtraukuma un vairākās valstīs sniegs neaizmirstamus koncertus. Tikko pēc veiksmīgās ASV turnejas, Eiropā Aerosmith uzstāsies ar lieliskiem rokkoncertiem un labas mūzikas cienītajiem šis būs viens no galvenajiem notikumiem 2007.gada mūzikas pasākumu kalendārā.

Koncertā Rīgā Areosmith izpildīs savus slavenākos hitus ? "Dream On", "Sweet Emotion", "Walk This Way", "Love In An Elevator", "Livin? On the Edge", "Cryin?", "Crazy", "Janie?s Got A Gun", kā arī filmas "Armageddon" tituldziesmu "I Don't Want to Miss a Thing".

Biļetes uz šīs vasaras lielāko notikumu tirdzniecībā būs no 12. marta plkst. 10.00

Link to comment
Share on other sites

Karoch, ja kaads no shejienieshiem ir gajeejs, es taisu nelielu iesildishanos pie seviim majas pirms pasakuma biggrin.gif

Respektivi ja pasakums saksies kaados 10 vakaraa, savacamies pie maniim ap kadiem 6 sadzeram energy drinkus, paric kokchikus un visi maucam uz sensaaciju thumbsup.gif

Ja kadam ir tada gribeshnaa domaju kad noteikti kaut ko taadu noorganizeeshu smile.gif

Ja runajam par Aerosmith arii jaiet, veel gan gribaas arii uz Scorpioniem aiziet blin....

Bet nekas nestaav klaat shitam pasakumam, jo te ir best of the best dj's in the world. Protams par gaumi nestridas, bet shitas ir lielakais, kas noticis muuzikas dziivee Lavijaa

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...