Jump to content
GIGN Forum

Senheiser Hd515


mader
 Share

Recommended Posts

BEIDZOT dabuuju naudu un iegaadaajos savas ilgi gaidiitaas un lolotaas sennheiser HD515 austinjas vienk super smile.gif

MBY izsakiet ko domaajat jo mby es kljuudiijos ar izveeli un jaaiet atpakalj laigan iemeslam buutu jaabuut labam !!!

post-6-1173290418.jpg

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

macho, kas tev nepatiik, buutu tev taadas ausis, dodu 100 punktus, ka patiktu smile.gif

man ar' ir hd515, skanas kvalitaate pilniibaa apmierina, neko labaaku nemaz nevajag, dizains iespaardosh, seezhos pie pc un klausoties muzonu peec laika vispaar aizmirstaas, ka ir austinas uzvilktas - nereaali eertas smile.gif ausis pwnz!

maderam jau ar' vajadzeeja noziimeeties bla smile.gif

a lol mader, vareeji normaalu fotku ielikt zem taas tavas kastes fochenes, lai visi var apskatiit shiis sexuaalaas austinjas visaa to buutiibaa smile.gif

user posted image

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Ta visa ir dirshana! Mana ticamibas moments tika laupits, kad es sapratu, ka VISAM TAM SUKAM DARGAJAM UN LETAJAM UN VISAM IEKSHA IR SHIS TE

user posted image

UN VIS BLJE! Parejais, ar ko atskiras, ir tikai izolaciju uberertums un biezums un krasa... :/

Man ir aiwa par 8Ls no gerkena un skan zadronjis baigi kruta!

Bļedy!

edit: un tu esi lielibnieks Mader! BEt speciali prieksh tevis - ai ai.. tas austinjas ir pinligs suds! manam kaiminam tadas bija un vinam sacakarejas ausis delj vinam un manam onkulim ari tadas bija, bet vins ieguva kakla iekaisumu delj tam ausitnam, bet vel viens pazistamais nomira, jo austinas vinam izraisija hronisku auss iekaisumu, kas parvertas par smadzenju hipogidenokobureligenizaciju. Noteikti tiec no vinam valja or YOU WILL DIE! sad.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Nav gan gluzhi Sennheiser, bet manas Logitech Precision Gaming arii straada perfekti.

user posted image

man tieshi taadas pashas un suudziibu nav nekaadu...te pa dvacaaru panjemu vinjas, cik taadas maksaa latvijaa nav nemaazaakaas jausmas...???...

Link to comment
Share on other sites

lab ja visi raksta kadas kuram ausis tad man ir tadas pashas un ari viss strada perfekti, bet man ieksh cs nestrada mikrafons, bet skype stradaa :@

p.s. iekš cs mic ieslēgt vajag smile.gif

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...