Jump to content
GIGN Forum

Heroes III


Hofo
 Share

Recommended Posts

Vai neviens nevēlas uzspēlēt ? piemēram varētu kādi 3-8 savākties un paspēlet kādu xl karti. Es īsti nezinu, kā tur viss notiek, bet spēle tāda opcija pastāv.

Nu ja kādam ir tāda velme un laiks, tad varētu sarunāt.

Edited by Hofo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dc var atrast? Kādreiz spēlējām ar čaļiem pa netu, bet vienu citu daļu - armagedons blade. Varētu visi spēlētgribētāji līdz nākamsvētdienai dabūt no dc šo - ēē, kā nu bija.

Nu karoče to versiju, kas bija topika nosaukumā no dc novilkt un nākamsvētdien ap 11iem uzbliezt?

Count me in!

Link to comment
Share on other sites

Kas tajā spēlē jādara ? Maybe varu piekāpt.

Srry minority, vai nu tas bija prikols vai nee no taavs puses.. HVZ bet ja neizini, kas jadara labaak nav speleet thumbsup.gif

Mani dzeki noteikti ieskaitatiekshaa, es taa pakapaatu smile.gif

p.s. Norunajam nedleju pirms cikos savacamies sadalam rases un iadaa(rekinaties uz kadam 10 h maukt...)

Link to comment
Share on other sites

XL karte uz 4-3 cilveekiem taas ir kaadas 6h. Un onlainaa vinju nemaz tik viegli nevar saspeeleet, vismaz es nepratu to izdariit. Jo ar defalto veriiju to nevar izdariit, tur jaameklee kaut kaadi pa4i vai kaut kas tamlidziigs.

Bet vispaar shinii speele pretinieku man nav cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai neviens nevēlas uzspēlēt ? piemēram varētu kādi 3-8 savākties un paspēlet kādu xl karti. Es īsti nezinu, kā tur viss notiek, bet spēle tāda opcija pastāv.

Nu ja kādam ir tāda velme un laiks, tad varētu sarunāt.

vajag heroes COMPLETE dabūt, kur ir SoD un AB iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Jums te kaut kas veel notiksies? Es arii veeleetos uzbliezt, bet lieta taada, ka nokapaaju nesen homm3 complete editors colection, aber multiplayer vinjam nestraadaaja... paraadat, kur dabuut straadaajoshu mantu.

Link to comment
Share on other sites

Jums te kaut kas veel notiksies? Es arii veeleetos uzbliezt, bet lieta taada, ka nokapaaju nesen homm3 complete editors colection, aber multiplayer vinjam nestraadaaja... paraadat, kur dabuut straadaajoshu mantu.

Thats the problem ,kad man tos heroes ar mdsl nereeali dabut 1 userim tikai ir ik pa laikam.... labraat akads varetu nokachaat un atstaat uz upload smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...