Jump to content
GIGN Forum

Par Mūziku!


shashlikk
 Share

Recommended Posts

vai jūs varētu man pateikt vai par skaļas mūzikas klausīšanos skaidrā dienas laikā var izsaukt mentus un man kaut ko uzrakstit (protokolu)

draugi man saka ka esot likums :ka varot klausīties muzonu skaļi līdz 22.00 !

vēlos dzirdēt jūsu domas par šo lietu kā ari varētu palīdzēt atrast šo likumu par to klausīšanos ! Būšu ļoti pateicīgs. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

vai jūs varētu man pateikt vai par skaļas mūzikas klausīšanos skaidrā dienas laikā var izsaukt mentus un man kaut ko uzrakstit (protokolu)

draugi man saka ka esot likums :ka varot klausīties muzonu skaļi līdz 22.00 !

vēlos dzirdēt jūsu domas par šo lietu kā ari varētu palīdzēt atrast šo likumu par to klausīšanos ! Būšu ļoti pateicīgs. unsure.gif

Man liekas, ka tas normas vel nav pienemtas un dienas laika nudien "drikst" troksnot, bet neaizmirsti ari par etikas normam un atceries veco teicienu, ka ar kaiminiem labak draudzeties!

Zini, kaimini var buut reti neganti. Teiksim - tu atnac majas, bet tev astelgas caurums aizbazts ar serkociniem. Forshi, ne? Un tikai tapec, ka tev botam gribejas skali paklausities muziku sava suda dzivokliti.

Tu smirdigi sac bezdet autobusa - vari dabut pa seju.. un tada gara.

Bet man tev ir labas zinjas - ej pie savas mammas un saki, ka laiks pardot dzivokli, jo driz lopnit nekustamo ipasumu tirgus, ka ari paskaidro vinai, ka vina dabus neticami daudz naudas, pardodot dzivokli un paradi, ko ar to naudu var izdarit... pec tam noperkat zemi un uzcelat privatmaju un tad ari vari griezt muziku tik skali, cik velies!

Un vispar zini - ja es butu tavs kaimins - tu noteikti SMAGI nozelotu, ja grieztu skali muziku. Tu to tik loti nozelotu, ka veletos parvakties dzivot citur! wink.gif

padoma labi, vai ir verts iet uz naziem ar kaiminiem!

Beefy

p.s. lieki piebilst, ka ja tev kaimins iekraus pa seju kada klusaka vieta, tad mentiem tu varesi stastit ko vien velies, bet neviens tevi galva nenems! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

skaidraa dienas laikaa nee, bet ja laiks ir apmaacies, tad gan var izsaukt mentus un uzrakstiit protokolu par skalas muuzikas klausiishanos...

jaa, ir taads likums, cik atceros, tad liidz 23:00 driiksteeja dot bassu, mozh tagad kkas mainiits likumdoshanaa un tikai liidz 22:00 var... bet ko noziimee skali vai klusi klausiities muuziku? ja tu maajaas taisiisi diseni pa dienu, tad droshvien kaadam tas arii vareetu nepatikt, ja tu uz videeju skalumu klausiisies savus iecieniitos Britnijas Spiirsas ierakstus, domaju, nevienam nevareetu rasties pretenzijas!

ja gribi diseni, ej uz Esenshal, tur par skalas muuzikas klausiishanos neviens protokolu nerakstiis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

ir līdz 23:00, bet, ja atnāk menti, viņiem var bāzt acīs, lai pierāda, ka ir skaļa mūzika, lai nomēra un viņiem nav tādas aparatūras, lai to izdarītu, ta ka viņi tkpat labi var iet uzreiz prom. bet, mums vienreiz bij tā skaļi uzgriezta mūzika, atnāca policija un teica, lai slēdz klusāk, mēs viņiem acīs bāzām, ka viņiem nav pierādījumi, viņi teica, ka viņiem tagad nudie līdzi nav, bet policija esot nopirkusi jaunas iekārtas, tā ka tagad varot arī to nomērīt! mēs iztikām tikai ar mutisku brīdinājumu, noslēdzām uz 5 minūtēm klusāk, un tad atkal skaļi par spīti kaimiņiem smile.gif

bet jāuzmanas, tā ka viņiem laikam ir tā aparatūra, tā ka var ar nomērīt.

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. Man liekas ka bija likuma lidz 21:00 vakara... Nja bet kaiminus kaitinat man patik.. Ja diena liktu sodu tad jau es sen bankrota butu wink.gif !!! naughty.gif  taka vari klausities!!

nu nepareizi tev liekas un to sodu maxātu tavi senči, jo ar savu 30 sant./dienā kabatasnaudu tu maksātu 3 gadus to sodu

dzīvoju daudzstāvenē, tā kā nekāda skaļā mūzikas klausīšanās tāpat nevar sanākt - plānas sienas & "korķi" ir kāpņutelpā. ja kaimiņiem k-kas nepatīk, tad viņiem nav grūti man izsist korķus

skaidri zinu, ka tie 30 dB (??) ierobežojumi naktī ir no 23.00 līdz 07.00

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

he man gan kaiminji neko nesaka ka vakaros velu muzonu bliezhu valjaa biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Slow arii essential ir sanemis vairakus aizradiijumus par skalu muuziku biggrin.gif

Kaiminji mani nav iipashaa sajuusma, jo pie maniim biezhi notiek party un respektiivi skan skala muuzika, piem. pec gign tusa bija ilgi un dikti jarunajaas ar vinjiem.

Kopuma man kaiminji labi, jo mentus veel nav izskaukushi ne reizi, kaut gan iemeslu ir bijis vairaak nekaa 50....

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

bet es dzīvoju priv.mājā biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...