Jump to content
GIGN Forum

Aktariiba


autly
 Share

Recommended Posts

Sveiki mani atkariigie draugi smile.gif

Skola mums [ EN, STONE ] ir projekt nedeelja kura mums jaaraskta par datoru aktkariibu.

Tad taa pastaastat man par to cik :

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales :

* cik diena jus spelejat d.speles :

* kaa sakas juusu atkariiba :

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema :

Ka ari rakstat visu kas jums naak praataa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Sveiki mani atkariigie draugi smile.gif

Skola mums [ EN, STONE ] ir projekt nedeelja kura mums jaaraskta par datoru aktkariibu.

Tad taa pastaastat man par to cik :

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales :

* cik diena jus spelejat d.speles :

* kaa sakas juusu atkariiba :

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema :

Ka ari rakstat visu kas jums naak praataa smile.gif

  • Nu agrāk ir bijis nu kopumā ap 15Ls
  • 5 tiešām
  • No interneta pārādīšānās un no CS
  • Nu kādas 6 vai 7 balles vai pat 8 biggrin.gif
Edited by ExTaZy
Link to comment
Share on other sites

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales :jaa, kaadus latus 200 smile.gif

* cik diena jus spelejat d.speles : stundu vai divas.

* kaa sakas juusu atkariiba : jau agraa berniiba, kad pie maasas speeleeju to parasto kompi ( ar taam dzeltenajaam kartridzhaam \m/ ) un shaavu pa piileem.

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema : 10 :/

Link to comment
Share on other sites

1) Kādu 10 gadu laikā līdz 5 ls

2) 1h

3) Beidzās nesākusies

4) 1

Link to comment
Share on other sites

* ~ 50 ls

* ~ 2-4 h, reizēm vairāk.

* agrā bērnība biju slims uz kompīšiem, zilitonu spēlēju tikai tā, tad nāca krutie PS un Nintendo ( awww... duke nuke & bond).. esmu bijis krušila pa spēlēm visu savu dzīvi.

* nu kādas 7 esmu.

Link to comment
Share on other sites

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales : Nu kādi Ls 5

* cik diena jus spelejat d.speles : 2-3

* kaa sakas juusu atkariiba : Kad pirmo reizi no mājām pa netu paprovēju paspēlēt CS! smile.gif

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema : Pirms gada vēl noteikti, ka bija tās 10 balles, bet nu tagad ~5

Link to comment
Share on other sites

Btw man arī ir līdzīgs projekts happy.gif tikai vēl tas, ka nosolījāmies klāt uzcept webu smile.gif Un tagad ir lielā ji*atņa ar Slaedu wacko.gif Anyway par tēmu:

? Pat saskaitīt tagad nevaru, vobšem mēnesī (kad vēl datora nebija vislaik gandrīz pavadīju datorsalonā) ~5 Ls un tagad reizinām ar 12 (mēneši) un vēl ar 3 (gadi, varbūt, ka 4). Sanāk ~180 Ls

? Dienā pavadu pie datora stundas 4 stabili

? Tiklīdz parādījās mūsu rajonā PS salons, tātad agrā bērnībā

? Vērtēju tikai uz 8, citu neko negribas darīt biggrin.gif tāpēc sēžu pie kompja happy.gif kaut gan no tā cieš daļēji arī mācības

Link to comment
Share on other sites

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales : Pirms nebija PC majas kadus ~100Ls

* cik diena jus spelejat d.speles :~3-5

* kaa sakas juusu atkariiba :Pirmo reizi paspelejot Mu-Dream

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema : 7

Nu laikam jasak mazak pie ta PC sedet savadak beigas bus ta ka bla no PC novilkt nevares biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

* 10-15 LS

* cik diena jus spelejat d.speles : 2-5 H

* kaa sakas juusu atkariiba :Atkariiba man parsvara tipa ir no csa un sakas tad kad iznaca cs 1.6 nu drusku velak gadu pus gadinju!

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema : 6

wink.gif

Link to comment
Share on other sites

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales : baigie suudi, visi te raksta visaadas summas, bet es varu apzveereet, ka internetaa nekad neesmu iegaadaajies zaales, parasti ziemaa, ja saap kakls, tad es dodos uz tuvaako aptieku un tur iegaadaajos zaales smile.gif

* cik diena jus spelejat d.speles : taa arii nesapratu, ko apziimee tas "d" burtinsh, par cik atrodos darbaa, tad pirmaa domu, kas ienaak praataa ir - cik dienaa juus speelejat darbaa spelees (k-kaada tizla uzbuuve teikumam), buutiibaa sanaak taa, ka pusdienas paartraukumaa viss muusu kolektiivs savaacas virtuvee (mums ir taada forsha virtuviite, zheel, ka bez pliits, bet ar mikrovilnu kraasni gan) un tad mees speeleejam slaveno galda speeli richu-rachu smile.gif tie kas nespelee richu rachu tie apmainaas ar jaunaakajaam Yu-Gi-Oh kartinaam un uzsit kaadu fishku (esmu apsoluutais fishku chempions savaa darbaa)! Briivdienaas meedzam riikot gailju ciinjas, mans melnais pituxs jau 3 nedeelas peec kaartas ir neuzvareets. aaa, veel taa laikam nav iisti kaa speele, bet darba dienas beigaas meedzam kopaa iet maajaas (nu razumeitsa tikai dzeki, baabas nenemam kompaanijaa) un spridzinam bombenes, iisteniibaa baigi jautri smile.gif

* kaa sakas juusu atkariiba : par nozheelu tas saakaas pirms paaris dienaam un varu pilntiesiigi atziit, ka esmu atkariigs! jau otro dienu esmu atkariigs no poda, nezinu ko es apeedu - iespeejams taas shprotes nebija pirmaa svaiguma, bet ko es vareeju izdariit - eest nezheeliigi gribeejaas, bet nekas cits maajaas izemot zivju konservus nebija, nemirshu tak badaa!

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema : 10 balles no 10, tas ir neizturami - skrieshana uz poda katras 5minuutes, rakstot sho postu tualetee esmu pabijis 4x, centiishos aatri pabeigt rakstiit un tad skrienu!

Ka ari rakstat visu kas jums naak praataa: kewl, nododu sveicienus savam dzimtajam miestam - "Viljaka, turaties!", pag tuliit padomaasim, kas man veel naak praataa... aaraa ir auksts, man ir nesakaartots galds, debesis ir zilas, sniegs ir balts, bet dazhviet dzeltens (laikam kaads fantu tur izleejis), tuliit ieshu uz tramvaju, lai brauktu maajaas, tas buus nereaali garlaiciigi, tapeec es iesleegshu plejeriiti un klausiishos muuziku, un man buus pajaat uz visiem penzionaariem tramvajaa... vairs nekas nenaak praataa... aizbraukshu maajas, tad mozh ienaaks kkas smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales : baigie suudi, visi te raksta visaadas summas, bet es varu apzveereet, ka internetaa nekad neesmu iegaadaajies zaales, parasti ziemaa, ja saap kakls, tad es dodos uz tuvaako aptieku un tur iegaadaajos zaales smile.gif

* cik diena jus spelejat d.speles : taa arii nesapratu, ko apziimee tas "d" burtinsh, par cik atrodos darbaa, tad pirmaa domu, kas ienaak praataa ir - cik dienaa juus speelejat darbaa spelees (k-kaada tizla uzbuuve teikumam), buutiibaa sanaak taa, ka pusdienas paartraukumaa viss muusu kolektiivs savaacas virtuvee (mums ir taada forsha virtuviite, zheel, ka bez pliits, bet ar mikrovilnu kraasni gan) un tad mees speeleejam slaveno galda speeli richu-rachu smile.gif tie kas nespelee richu rachu tie apmainaas ar jaunaakajaam Yu-Gi-Oh kartinaam un uzsit kaadu fishku (esmu apsoluutais fishku chempions savaa darbaa)! Briivdienaas meedzam riikot gailju ciinjas, mans melnais pituxs jau 3 nedeelas peec kaartas ir neuzvareets. aaa, veel taa laikam nav iisti kaa speele, bet darba dienas beigaas meedzam kopaa iet maajaas (nu razumeitsa tikai dzeki, baabas nenemam kompaanijaa) un spridzinam bombenes, iisteniibaa baigi jautri smile.gif

* kaa sakas juusu atkariiba : par nozheelu tas saakaas pirms paaris dienaam un varu pilntiesiigi atziit, ka esmu atkariigs! jau otro dienu esmu atkariigs no poda, nezinu ko es apeedu - iespeejams taas shprotes nebija pirmaa svaiguma, bet ko es vareeju izdariit - eest nezheeliigi gribeejaas, bet nekas cits maajaas izemot zivju konservus nebija, nemirshu tak badaa!

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema : 10 balles no 10, tas ir neizturami - skrieshana uz poda katras 5minuutes, rakstot sho postu tualetee esmu pabijis 4x, centiishos aatri pabeigt rakstiit un tad skrienu!

Ka ari rakstat visu kas jums naak praataa: kewl, nododu sveicienus savam dzimtajam miestam - "Viljaka, turaties!", pag tuliit padomaasim, kas man veel naak praataa... aaraa ir auksts, man ir nesakaartots galds, debesis ir zilas, sniegs ir balts, bet dazhviet dzeltens (laikam kaads fantu tur izleejis), tuliit ieshu uz tramvaju, lai brauktu maajaas, tas buus nereaali garlaiciigi, tapeec es iesleegshu plejeriiti un klausiishos muuziku, un man buus pajaat uz visiem penzionaariem tramvajaa... vairs nekas nenaak praataa... aizbraukshu maajas, tad mozh ienaaks kkas smile.gif

kaa vienmer slow hands raksta eseju pat nelashiisu biggrin.gif slinkums

1. 0.50 LS (vel kadus 2 ls draugs izmaksaja)

2. ~ 2-4 (leilako dalju skatos NARUTO pedejas 6 dienas)

3.nav vel saakusies un nesaaksies (esmu paarliecinaats par sevi smile.gif )

3. ~ 2-3

Link to comment
Share on other sites

tuliit ieshu uz tramvaju, lai brauktu maajaas, tas buus nereaali garlaiciigi

man gan shkjiet, ka tev ar tavu caureju tramvajaa nebuus garlaiciigi thumbsup.gif

p.s. aaa, jaa! ja jau esmu te kaut ko iebliezis, tad:

1. 0

2. peedeejaa meenesha laikaa ~0h/d. a vispaar nee - es kaut kad uzspeeleeju elasto mania kaadas 15 min + veel dazhreiz meedzu darbaa ieiet inbox'aa un uzraut kaadu reaalo flash speeliiti. taapeec teikshu, ka speeliiteem teereeju apmeeram vienu stundu nedeeljaa (~8,5 min dienaa)

3. laikam tad, kad inbox'aa ielika sho te speeli. vinjaa ir tik depresiivs muzons un saturiigs sizhets, ka nevar no vinjas atrauties (~8,5 min dienaa)

4. ja pienjem, ka maksimaalais laiks, ko es vareetu pavadiit speeleejot speeliites ir 24h diennaktii, bet es to daru apmeeram 8,5 minuutes diennaktii, tad viegli var izreekjinaat, ka mana atkariiba ir (8,5/(24*60))*10=~0,06

Link to comment
Share on other sites

Dr. Paina spēlīte tiešām aizrauj, reāls actions visu laiku izvairīties no tiem kēksiem ar milzīgajiem dildo.

ON-TOPIC:

1. Līdz 10 Ls, ne vairāk.

2. Nu sanāk diezgan daudz, kādas 3-4h, kas pārsvarā ir laiks, kad esmu mājās un mājās es lielāko daļu sava laika pavadu pie datora, jo tam nav nekāda cita pielietojuma (nu vienīgi gulēt, bet gulēt tik daudz man negribās). Pietiekami ievērojamu daļu laika, ko pavadu pie datora skatos filmas/seriālus/kādu sporta pārraidi utt.

3. Atkarība... Hmm, nu maybe atkarība bija tad, kad es aktīvi spēlēju CS, MU (feel the power) un visas tās pokemoniskās spēles (tad kad ievilka internetu, pirms ~2 gadiem un 9 mēnešiem).

4. Tagad vairs atkarības nav, spēlītes praktiski vispār vairs nespēlēju (nu labi, ik pa pāris dienām izspēlēju kādu NBA 07 spēli un reizi nedēļā ieslēdzu CS), bez datora varu gluži labi dzīvot, nejūtos nomākts, stresains vai kā savādāk morāli izdrāzts.

Link to comment
Share on other sites

p.s.slow hands tu domā,ka ko baigi rēcīgu pateici?

nee, es vienkaarshi izpaliidzeeju dzekam un atbildeeju uz anketas jautaajumiem, a kas, tu gribeeji, lai es KO smiekliigu pasaku? nu labi uzrakstiishu vienu anekdoti:

viirs atnaak maajaas pilniigaa paalii,

sieva shameejam prasa: "kur biji lops?"

viirs atbild: "shahu speleeju!"

sieva prasa: "tad kapeec peec shnabja smirdi?"

viirs: "a ko man peec shaha smirdeet?"

Link to comment
Share on other sites

Sveiki mani atkariigie draugi smile.gif

Skola mums [ EN, STONE ] ir projekt nedeelja kura mums jaaraskta par datoru aktkariibu.

Tad taa pastaastat man par to cik :

* jus esat noteerejushi naudu internet zaales :

* cik diena jus spelejat d.speles :

* kaa sakas juusu atkariiba :

* cik traki tavu prat tu esi atkariigs 10 balu sisteema :

Ka ari rakstat visu kas jums naak praataa smile.gif

*50-100 Ls

*1-3 ( bet kadas 4-5 h ( ja citu nav kodarit ) pasezu interneta vai daru kautko citu pie PC )

*Vnk gaj uuz datorsolonu spelet visadus shitus

*10

smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

* apmeeram 3Ls

* videeji reikjinu ap 2h, bet pavadu laiku pie datora apmeeram 4h

* mamma gaaja straadaat uz skolu pie datora un panjeema mani liidz. Jautrais uchiks iemaacij man speeli "keen", no kuras es paargaaju uz "duke nukem 3D", tad uz "Blood", tad uz "Doom" and so on.laugh.gif

* 5

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...