Jump to content
GIGN Forum

Vai Tu Paliidzeesi?


AbSyEnE
 Share

Recommended Posts

Kr4 lieta tada es pats nesen izzdomaaju uzmeikot cs muuviju..

tachu man neviena no mineetajaam programaam nejiet kkas nava ar windows

kkaadi errori metas tachu kaadreiz gaaja fraps sony vidio vegas uc bet tgd neviens... iis sakot negribu te ilgi 4akareeties un vai tu vareetu uzmeikot muviju man..? Par atliidziibu vienosimies tikkai ne naudas zinjaa... biggrin.gifsmiliez.de_2076.gif

Link to comment
Share on other sites

pwned! ^^

kurš gan grib taisīt mūviju citam, turklāt ne par naudu laugh.gif

Nau runa vai grib. protams es zinu neviens negrib teereet velti laiku utt, lai taisiitu citam movie , bet piemeeram man patiik kaadam izpaliidzeet ... un ceru ka jums ar takshto paliiidz... biggrin.gifsmiliez.de_265.gifsmiliez.de_207.gifsmiliez.de_1350.gif

Link to comment
Share on other sites

Uzraksti varbūt kā sauc tavu rūteri !

Link to comment
Share on other sites

es varu uztaisiit, ja tu samet demkas ar momentiem uz kkada fps servera, lai es varu novilkt! reaali es prasu 5Ls par 1 minuuti un 30 sec movega, respektiivi, 3min garsh muviks maksaas 10Ls! lai paarbaudiitu vai apmierina kvalitaate, tad muvika kvalitaates tests ir pieejams sheit!

ko saki, gribi movegu vai nee? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

jaa, papa nax! reaali tu 2 nedeelas neteeree mammas doto naudu chipshos un kolaas, laid luni un tev top muviks, kas tevi neapmierina? nee, nu labi, man jau poxuj, vari pats taisiit, es vienkaarshi piedaavaaju zdelku... siikais pidrila 

ko saki, gribi movegu vai nee? smile.gif

Ei izgulies, atradies BIZNESMENIS , es labaak windwsu paarinsteleeshu un pats uzmeikoshu biggrin.gif sry, neapvainojies bet ... smiliez.de_2524.gif

Edited by AbSyEnE
Link to comment
Share on other sites

jaa, papa nax! reaali tu 2 nedeelas neteeree mammas doto naudu chipshos un kolaas, laid luni un tev top muviks, kas tevi neapmierina? nee, nu labi, man jau poxuj, vari pats taisiit, es vienkaarshi piedaavaaju zdelku... siikais pidrila smile.gif

Heh , lai nu kursh te buutu siikais... laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Heh , lai nu kursh te buutu siikais... laugh.gif

Ja jau tu esi tik liels tad parinstale windowsu un taisi pats. Taadiem kaa tev neviens muvikus netaisa kaut arii ir taadi cilveki kas citiem taisa muvikus par briivu (vaig mekleet).

P.S. varu pateikt prieksha tev nekad nebus muviks, jo tev smadzenes ir par iisu lai kaut ko jeedziigu uztaisiitu.

Link to comment
Share on other sites

Nee, tu !

es sapratu maajienu, man ir 21 gads (tas ir fakts) un tev ir vairaak, respektiivi, tu esi viens no tiem pusmuuzhu sasniegushajiem gejiem tavaa "akvatoraa" ( ja nemaldos, tad tas pa labi ir tas Jesus no filmas Lielais Lebovskis un vinsh toch bija gejs smile.gif ). karoche paatji, ja nu tomeer taa ir patiesiiba un tu esi vecaaks par maniim, tad atlauj jautaat - cik gadus mamma tevi ir tureejusi mucaa un barojusi pa spundu? cik saprotu esi izlaist no mucas un saacis maaciities paliigskolaa, varu dereet tavs lielaakais bieds ir latvieshu valodas gramatika, es uzmineeju? tev ir 22 gadi (tu esi vecaaks par maniim), bet prasi lai tev uztaisa muviku, tad man zheel to cilveeku kursh parasti tur tavu kraaninu kameer tu nokaartojies, varu dereet to tu arii pats nevari izdariit smile.gif a kaa taa sanaak, ka tu pieaudzis cilveeks nevari samaksaat par muvika izveidi, tu laikam esi briesmiigi taupiigs vai arii skops, tas ir slikti... man tevis zheel...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

oj es sajaucu topiku, vienaa vinjsh bija raxtijis lai paliidz un pasaka login un pw ruuteraim vinja laugh.gif sry par stulbumu no manas puses :blush:

Link to comment
Share on other sites

njaa man jau patiik kaa es izgaazos, domaaju ka shis ir tas viens cits vinja topiks laugh.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...