Jump to content
GIGN Forum

Movegs


slow hands
 Share

Recommended Posts

vakar ienaaca praataa uzmutjiit movegu no demkaam kuras bija sakraajushaas, kad veel aktiivi mochiju kontru, domaats dariits! smile.gif

neliela informaacija par movegu -

izmeers: 90MB

garums: 2min55sec

rezoluucija: 800x600

visi movegaa izmantoties fragi ir no klon woriem speleejot ala cs team sastaavaa!

sheit var lejupielaadeet movegu! - lai lejupielaadeetu ir jaapagaida taas 30sec kas tur noskaitaas un tad jaaievada kkadi cipari un burti, lai saaktos lejupielaade, lawl!

hosts laikam nav no tiem pateiciigaakajiem, jo ir aarzemju, bet es nezinaaju nevienu latvieshu lapu kur vareetu uzhosteet 90MB lielu failu, ja nu gadienaa kaads no gign bosiem uzskata par cieniigu sho filminu, lai ievietotu gign failu sadaalaa - uz priekshu smile.gif

P.S. aizmirsu piebilt, ka shis ir mans PIRMAIS konter straik movegs un tapeec neesiet iipashi bargi (MUAHAHAHAAAAAAAAAAAA), k-kur dzirdeets texts, ne? smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Beidzot novilkās... eusa_clap.gif P.S pārliec uz yy.lv lai citiem nav tādas mokas....

Kas attiecas uz movie - nice man patika... Vislabaakais bija uzzi izgaajiens cool2.gif aiz vina seko smukais heds pie mazajaam durtinjaam nukee, taads fix manevrs...

Pie pasas lentes arii esi piestraadaajis

Link to comment
Share on other sites

Beidzot novilkās... eusa_clap.gif P.S pārliec uz yy.lv lai citiem nav tādas mokas....

da bļe. Tev teica, ka yy.lv nevar ielikt failu kas lielāks par 60mb. Ja liek lielāku par 60mb tad to movien neviens nevarēs novilkt. Tikai Tu pats par 35sant.. Zinu, jo pats yy.lv izmantoju ļoti bieži.

EDIT: Bet movie vēl tikai velku.. kad noskatīšos editošu postu smile.gif

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

visaa visumaa neslikts. es pat teiktu - labs. lai arii muuviks iiss, bet kvalitaate laba, fragi skataami, par uzi fragu nerunaasim [ownd], bet arii citi bija labi. labi tas, ka nav visaadu debiilu efektu, kas tikai sabojaa skatiishanaas prieku. 8/10, man patika! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...