Jump to content
GIGN Forum

Shis Tas Par Weblapu


eziic
 Share

Recommended Posts

ideja pavisam vienkaarsha - taisu weblapu. un kaarteejo reizi saskaros ar 1 un to pashu probleemu, kuru ar juusu paliidziibu gribeetu atrisinaat. taatad: kaa var muusu jauko IPB piedabuut weblapaa atrasties taa kaa vinjsh atrodas gign.lv? tip taa normaali, zem bannera un podzinjaam, kaa parastu weba lapu? to nekad neesmu vareejis saprast, bet ljoti gribeetu, lai jaunajam webam buutu shaads forums. vienkaarshi tas izskataas krietni labaak + paarskataamaaks un eertaaks pats webs. anyway, ja kaads var man paliidzeet, buushu ljoti prieciigs uzklausiit! jau ieprieksh paldies wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ideja pavisam vienkaarsha - taisu weblapu. un kaarteejo reizi saskaros ar 1 un to pashu probleemu, kuru ar juusu paliidziibu gribeetu atrisinaat. taatad: kaa var muusu jauko IPB piedabuut weblapaa atrasties taa kaa vinjsh atrodas gign.lv? tip taa normaali, zem bannera un podzinjaam, kaa parastu weba lapu? to nekad neesmu vareejis saprast, bet ljoti gribeetu, lai jaunajam webam buutu shaads forums. vienkaarshi tas izskataas krietni labaak + paarskataamaaks un eertaaks pats webs. anyway, ja kaads var man paliidzeet, buushu ljoti prieciigs uzklausiit! jau ieprieksh paldies wink.gif

nokope no gign lapas! wink.gif

Karoce - tur vis ir vienkarsi. Tev ir banera kods <baneris> un foruma kods <forums>.

Tev vajag pirms tam definet html table, kas ir centreta un width ir teiksim 75%. tad pirmaja rinda ieliec <baner> un otraja <forum>

tipa <table width=75%><tr><td><baneris></td></tr><tr><td><forums>< ...

nu tu saprati...

kaut gan man ir aizdomas, ka sito pasakumu worms taisijis ir ar freimiem. TB, tev ir main freims, kas ir augsa un ir apaksejais freims, kurs mainas un principa sanak, ka lapa sastav no divam lapam. Sita darot var ietaupit kodu un ta laikam darit ir stiliski paerizak!

rekur piemers, ka to darit

http://www.w3schools.com/tags/tag_frame.asp

http://www.w3schools.com/tags/tryit.asp?fi...html_frame_rows

redzi, katrs freims ir sava lapa. pec tam ar stilu un freima propertijiem vari izmest borderus. Nesmu drosh, bet liekas, ka veids, ka dabut to visu pa vidu ir ielikt to freimu tabula! wink.gif

Nu skaties!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

a kaa var uztaisiit norm web lapu, kuru man NEVAJAG saistiit ar serveri?

nu taadu normaalu lapu...

kaads hosts vai k-kas tamliidziigs, nu davai paliidz kaads mol.gifmol.gifmol.gif

Bljed pameklee sheit..

taksh pilna dirsa ar manuaaljiem.. kas tur gruts?? liec kkaut wai php-fusion vai e107 vai vislabaakais scripto pats. cik war jautaat wineu unto pashu jautajumu... UTFG zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...