Jump to content
GIGN Forum

Kaads Ir Pasuutiijis


Hazzer
 Share

Recommended Posts

Es veleejos uzzinat vai kaads ir pasuutiijis devaicus no kautkadam arzemju lapaam, piemeeram no sk gaming un tamliidziigi vai ari no kadam citaam kuras nav ahueno klanu majas lapas ^^

Mani interesee tieshi austinjas ( steelsound 5 H ) ahueni ne ?biggrin.gif bet tas taa.

Es vienkaarshi baigi miizhu ka padiirsiishu to pikji, nu apmeeram ta kautka...

Varbuut kadam ir kaads padoms, es ar shitam lietam maz esmu saskaries.

Link to comment
Share on other sites

Es veleejos uzzinat vai kaads ir pasuutiijis devaicus no kautkadam arzemju lapaam, piemeeram no sk gaming un tamliidziigi vai ari no kadam citaam kuras nav ahueno klanu majas lapas ^^

Mani interesee tieshi austinjas ( steelsound 5 H ) ahueni ne ?biggrin.gif bet tas taa.

Es vienkaarshi baigi miizhu ka padiirsiishu to pikji, nu apmeeram ta kautka...

Varbuut kadam ir kaads padoms, es ar shitam lietam maz esmu saskaries.

Ir 100 veidi ka padirst piki interneta. 1mai ir tads, ka tavs kompis ir pilns ar spywari, kas logo keyjus un tad, kad tu vadisi savu kreditkartes datus, hakeri vinu nokopes.

Bet, ja tu darbojies no drosas vides un neperc austinas no kaut kada pagr5ides kantora, tad principa risks nepastav! Tikai jasaruna, lai ir normala sutisanas maksa un lai nav cakars ar muitu!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Ir 100 veidi ka padirst piki interneta. 1mai ir tads, ka tavs kompis ir pilns ar spywari, kas logo keyjus un tad, kad tu vadisi savu kreditkartes datus, hakeri vinu nokopes.

Bet, ja tu darbojies no drosas vides un neperc austinas no kaut kada pagr5ides kantora, tad principa risks nepastav! Tikai jasaruna, lai ir normala sutisanas maksa un lai nav cakars ar muitu!

Beefy

Hazzer runajot par muitu, pasham sanaak viskaut ko pasutiit un citreiz sanaka ar muitu chakars, ja gribi 100 % zinaat, kad tev nepiepisiisies, ir jaizlasa gramata uz 400 lpp A4 formata new_silly.gif Es pats ahujel, bet savadaak tu nevari buut droshs, kad tev veel kadus 10 ls nenovilks...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Hazzer runajot par muitu, pasham sanaak viskaut ko pasutiit un citreiz sanaka ar muitu chakars, ja gribi 100 % zinaat, kad tev nepiepisiisies, ir jaizlasa gramata uz 400 lpp A4 formata new_silly.gif Es pats ahujel, bet savadaak tu nevari buut droshs, kad tev veel kadus 10 ls nenovilks...

Nebiede dzeku! wink.gif

Ir 3vi nosacijumi!

1) izmanto USPS

2) saki, lai raksta preces vertibu zem 25$

3) prece ir gift un broken!

Tas ari viss. Ja - ari es esmu ne vienu vien reizi atstajis 30Ls, BET vienmer EMS pasta nodala un tikai del ta, ka nepareizi sarunaju ar dzeku otra gala! Nekad, kad sutija usps un sanemu latvjias pasta. Esmu gajis uz pastu pakal moca amartiniem (10kg mizliga kaste), vel visadiem sudiem, virzuliem, cilindriem, spoguliem, sedeklim, vel amartiniem (3x amartiniem) un vel visadiem sudiem un bracka ir sanemis 10mitiem pda plaukstdatorus un nekad nav nacies maksat.. iznemot stulbo ems.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valoda bija laikam 3. neatceros...

Bet nu par to ka uzsviedīs vēl pa virsu kautkādus 10 ls es pilnīgi nešaubos, bet vai kāds ir saskāries tieši ar šo austiņu pasūtīšanu vai arī citu?

ir neskaitāmas lapas, interneta veikali, kur viņas piedāvā, diemžēl...

p.s. kāds zin Pentagram komandas mājas lapu?

Link to comment
Share on other sites

ar tam arzemem var sanakt gan izdevigi, gan galigi dirsa. draugs pasutija uuberdeeli par uubercenu(apm. 150ls letak ka lv) un par sutisanu beigu beigas sanaca sakrat pari tiem 150ls + vel 3 menesu gaidisana..

nu jaa.. dzkes ieberzas ar suutiisanu. REali jau tas delis nemaz nav TIK liels vai smags, bet tur ta, ka citas kompanijas loti daudz prasa par shippingu savukart usps (es runaju par sutisanu no ASV, kur labakas cenas kau EU) ir tads noteikums, ka apakrtmeram jabut 75collas. apkart mers ir kad kastei apliek apkart linelau un izmera un vel otrada virziena ari izmera.

Rekur ari problema, jo delis ir saurs, bet garsh. un jau garuma vien vins ir garaks par 75". tatad usps neder un tatad ir japiko BARGA nauda!

Hazer - kas tas par austinam. nosauc pilnu nosaukumu un pasaki saita adresi un es tev pateiksu, kur vinas var dabut letak, cik maksas viss kopa un vai ir droshi un paradishu, kur var dabut letak un droshak!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Nebiede dzeku! wink.gif

Ir 3vi nosacijumi!

1) izmanto USPS

2) saki, lai raksta preces vertibu zem 25$

3) prece ir gift un broken!

Tas ari viss. Ja - ari es esmu ne vienu vien reizi atstajis 30Ls, BET vienmer EMS pasta nodala un tikai del ta, ka nepareizi sarunaju ar dzeku otra gala! Nekad, kad sutija usps un sanemu latvjias pasta. Esmu gajis uz pastu pakal moca amartiniem (10kg mizliga kaste), vel visadiem sudiem, virzuliem, cilindriem, spoguliem, sedeklim, vel amartiniem (3x amartiniem) un vel visadiem sudiem un bracka ir sanemis 10mitiem pda plaukstdatorus un nekad nav nacies maksat.. iznemot stulbo ems.

Beefy

jā, bet.. ir dahuja citi nosacijumi..

p.s. man jau pa muitu neiestaastisi, ka shita un shita vajag darīt..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...