Jump to content
GIGN Forum

Jaunzeelandietis


Adik
 Share

Recommended Posts

kr4 atbraucis te skola viens jaunzeelandieties... un es ta paskatos ka vinjiem attistiibas liimenis 2-3 klases zemaaks? bet gribu jautaat ka tur ira?! viniem ir cits attistiibas proces ... vai kaa.. bet nu to4 daunis.. maybe vini veelaak augstskolaas ilgaak macas vai kas tur ira.. bet nevar buut ka tur visi tik stulbi(netie6aja noziime) ...

Link to comment
Share on other sites

Daaa aizbrauc uz jebkuru augsti attistiitu valsti, esmu biji skolaa Norvegija,Sveice, Vacija,Zviedrija un veel akut kaadas krutaas skolas, tur 12 klasee maaca to ko mums maca(man vismaz ta macija) 9 klasee...

Dream vispar aizbrauca uz U.K. macities vinu tur skolotaji dievina vina jau visu zin 2 gadus uz priekshu huh.gif

Taa ir mums ir padomju macibu sistema un ticat vai nee, bet vinja rullee, kaut gan ilgi vinja vairs nepastavees,bet mees esam gudraki par tiem mulkja Eiropieshiem..

Link to comment
Share on other sites

Taa vinsh i taa vinsh i. Arri ieksh francland. Tu tipa ubermega gudreli augstskolaa macas sakumaa musu viduskolas vielu lol. Taa sanca nirga. Un pashi tipa taisa no sevim nezin kadus gudros. Bet ja no otras puses padomaa. Kur tad rodas tie mega gudrelji , kas chinii ausghaa fiasas mega firmas un mega izgudrojumus. Mjaa...

Link to comment
Share on other sites

Taa vinsh i taa vinsh i. Arri ieksh francland. Tu tipa ubermega gudreli augstskolaa macas sakumaa musu viduskolas vielu lol. Taa sanca nirga. Un pashi tipa taisa no sevim nezin kadus gudros. Bet ja no otras puses padomaa. Kur tad rodas tie mega gudrelji , kas chinii ausghaa fiasas mega firmas un mega izgudrojumus. Mjaa...

vo vo es ar par to aizdomaajos.. kka stulbi sanaak ..

Link to comment
Share on other sites

jeap, taada lieta pastaav... bet es labaak dziivoju aarzemees un 12. klasee maacos 9. klases vielu, Latvijaa mani uzskatas par dauni, bet manaa valstii dziives liimenis ir 25x augstaaks, es straadaaju labaa darbaa, pelnu normaalu kaapostu un nopeerku visus In Flames ierakstus smile.gif

daudzi (dazhi diemzheel no viniem ir daunji peec definiicijas) aizbrauc uz aarzemeem maaciities tur to vienu gadu - apmainas programmaas (kaada huja peec?), atbrauc atpakal un tad tik papildina zinaashanu robus ejot paarakstiit visus iespeejamos k/d algebraa un geometrijaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

jeap, taada lieta pastaav... bet es labaak dziivoju aarzemees un 12. klasee maacos 9. klases vielu, Latvijaa mani uzskatas par dauni, bet manaa valstii dziives liimenis ir 25x augstaaks, es straadaaju labaa darbaa, pelnu normaalu kaapostu un nopeerku visus In Flames ierakstus smile.gif

daudzi (dazhi diemzheel no viniem ir daunji peec definiicijas) aizbrauc uz aarzemeem maaciities tur to vienu gadu - apmainas programmaas (kaada huja peec?), atbrauc atpakal un tad tik papildina zinaashanu robus ejot paarakstiit visus iespeejamos k/d algebraa un geometrijaa smile.gif

ja nav nosleepums kur tu tagad esi / laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu par to attistibas limeni nezinu, bet tas ko slowhands teica par apmainas programmam ir tochna taisniba - man tagad klase ir iebliezts vacietis. vinam dzive laba: sedi klase, nedari neko, visi uchuki doma ka tu pilnigi neko nerubi no lv valodas.. vinam reali viens gads no dzives ir izmests miskaste, atgriezisies vacija stulbaks neka bija. protams, latvietim cita lieta, ja kads brauc uz vaciju vai angliju vins vismaz nedaudz zin valodu

Link to comment
Share on other sites

nu dažas zinības es atzīstu ka māca mums, bet ir padaudz tādas kuras māca vidusskolā bet tev to lietu nemaz nevajag ja neiesi studēt attiecīgajā virzienā.

Padomju sistēma, bet mācību apjoms pieaug! --> Mutere saka ka lietas ko es tagad videnē mācijos viņi pat augstskolā dažas no tām nemācijās!

Karoče vai nu grib mūs padarīt par supergudriem (kas ir utopija!) vai arī vienkārši sagraut ar lielo mācību apjomu

Link to comment
Share on other sites

nu dažas zinības es atzīstu ka māca mums, bet ir padaudz tādas kuras māca vidusskolā bet tev to lietu nemaz nevajag ja neiesi studēt attiecīgajā virzienā.

Padomju sistēma, bet mācību apjoms pieaug! --> Mutere saka ka lietas ko es tagad videnē mācijos viņi pat augstskolā dažas no tām nemācijās!

Karoče vai nu grib mūs padarīt par supergudriem (kas ir utopija!) vai arī vienkārši sagraut ar lielo mācību apjomu

Daaa tas tikai ir normali, kad daudz jamacaas, galvenais nemiizt botaa un kapaat thumbsup.gif

A par to muteres lietu, tas ir taisniba, kad vinjiem tas nebija, bet kamooon priecajieties mees par vinjiem esam gudraaki biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu dažas zinības es atzīstu ka māca mums, bet ir padaudz tādas kuras māca vidusskolā bet tev to lietu nemaz nevajag ja neiesi studēt attiecīgajā virzienā.

Padomju sistēma, bet mācību apjoms pieaug! --> Mutere saka ka lietas ko es tagad videnē mācijos viņi pat augstskolā dažas no tām nemācijās!

Karoče vai nu grib mūs padarīt par supergudriem (kas ir utopija!) vai arī vienkārši sagraut ar lielo mācību apjomu

Nu vinjiem tajaa laikaa macija daudz ko citu ko Jums tagad nemaca. Taa laika tipa svarigo drankji. A es pats man liekas piederu pie tadas parejas. Ka dabuju just no visaa ka pa bikam.

Bet lol runajot par tiem apmainjas studentiem. Forshi taa gadu nolaist luni, nekadu problemu, nekdadu kontrikju be happy smile.gif Gads ieskaitits smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Liberālajā Zviedrijā 16 gadus vecam jaunietim nedēļā mājās jāveic uzdevumi 1-2 stundu ilgumā.Un vēl brīnās, kādēļ Skandināvijā populārs komunisms.

Link to comment
Share on other sites

Daaa aizbrauc uz jebkuru augsti attistiitu valsti, esmu biji skolaa Norvegija,Sveice, Vacija,Zviedrija un veel akut kaadas krutaas skolas, tur 12 klasee maaca to ko mums maca(man vismaz ta macija) 9 klasee...

Dream vispar aizbrauca uz U.K. macities vinu tur skolotaji dievina vina jau visu zin 2 gadus uz priekshu huh.gif

Taa ir mums ir padomju macibu sistema un ticat vai nee, bet vinja rullee, kaut gan ilgi vinja vairs nepastavees,bet mees esam gudraki par tiem mulkja Eiropieshiem..

Grūti iztēloties šitādu situāciju (lai gan nenoliedzu, ka tāda pastāv), jo pēc 12. klases beigšanas man likās, ka Latvijas skolās matemātiku pasniedz maz. Ne ļoti maz, jo kaut kas jau bija, bet tik un tā maz. Nerunājot jau par to, ka lielākā daļa skolēnu ir stulbi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Grūti iztēloties šitādu situāciju (lai gan nenoliedzu, ka tāda pastāv), jo pēc 12. klases beigšanas man likās, ka Latvijas skolās matemātiku pasniedz maz. Ne ļoti maz, jo kaut kas jau bija, bet tik un tā maz. Nerunājot jau par to, ka lielākā daļa skolēnu ir stulbi smile.gif

Es tev Macho pilnīgi piekrītu.Ja jau pediņi var līdz 18gadiem nosēdēt 7 klasē. smiliez.de_2469.gif Kas tad būs velāk??? dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Tak uzprasi kādam vācietim kur ir ziemeļi, jutīsi ārzemnieku smadzenes wink.gif

mums ar blade sanāca šitā viens prikols:

thipo zvanām pa skype kaut kādam čalim, kurš ir no vācijas, beigās atklājas, ne nemāk vāciski, runājam pa angliski, prasām no kurines viņš, atbild no ķelnes, mēs sakām, ka esam no latvijas, viņš prasa vai tas ir kaut kur dienvidvācijā! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Es tev Macho pilnīgi piekrītu.Ja jau pediņi var līdz 18gadiem nosēdēt 7 klasē. smiliez.de_2469.gif Kas tad būs velāk??? dry.gif

mmm..a kapec uzreiz pedinji, spried pec sevis ?

kr4 kaut kur nesen taisni redzeju tadu fiichu, ka no Latvijas 150k skoleniem 34k ir vnk nesekmigi.

Link to comment
Share on other sites

mmm..a kapec uzreiz pedinji, spried pec sevis ?

kr4 kaut kur nesen taisni redzeju tadu fiichu, ka no Latvijas 150k skoleniem 34k ir vnk nesekmigi.

Nu pasaki a ka citādā var viņus nosaukt???Stūlbeņi,dauni,l*h*, smiliez.de_2125.gif nu kā var vēl??

Link to comment
Share on other sites

extazy tak beidz liist ... .

Mlin es nesaprotu kaa tas var buut ka aarzemees ir tik zems maaciibu liimenis. Domaaju, ka vinji tur aarzemees taadi umnjiki ir ka vai jaabiistaas, bet tomeer nav laikam.

Tak tur laikam visu var nopirkt ar naudu!

Ja ir vecāki ar biezu maku tad tur nav nekādu problēmu dabūt augstāko izglītību.

Un paši kā.........nekā nesajēdz smiliez.de_2125.gif

Edited by ExTaZy
Link to comment
Share on other sites

Tak tur laikam visu var nopirkt ar naudu!

Ja ir vecāki ar biezu maku tad tur nav nekādu problēmu dabūt augstāko izglītību.

Un paši kā.........nekā nesajēdz smiliez.de_2125.gif

tu vari savu eli6u aizveert vienreiz ar stulbajiem postiem ...

psc tu daunis 4ist esi..!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak tur laikam visu var nopirkt ar naudu!

Ja ir vecāki ar biezu maku tad tur nav nekādu problēmu dabūt augstāko izglītību.

Un paši kā.........nekā nesajēdz smiliez.de_2125.gif

Tu kādreiz esi bijis ārpus Latgales ?

Mahmed, arī esmu nesekmīgs, bet kaut kā neuzskatu sevi par muļķi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...