Jump to content
GIGN Forum

[gign]


<-- TRan[c]e -->
 Share

Recommended Posts

e -->' date='Feb 13 2007, 22:43'] To vareetu pieskaitiit pie probleemas

Vai man tikai taa liekas bet vai tiesaam gign lenaam kriit uz leju?? es nezz kapee es ta domaaju tas ir mans viedoklis. cs.wire.lv, gamerx ir manliekas ir popularaaks par gign.

kaadas ir juusu domas

Tu vienreiz salīdzini cik pa dienu ir gign.lv saitā un cik tajā pašā wire.lv saita un tad izdari savu secinājumu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

e -->,Feb 13 2007, 23:08] tu vienkarsi esi debiils lohs, bla vienkarsi gribeeji iespamot lai dabuutu savu smirdiigo 500 postu ok lock tgis shit smiliez.de_2523.gif  smiliez.de_2523.gif  smiliez.de_2523.gif  smiliez.de_2523.gif  smiliez.de_2523.gif  smiliez.de_2523.gif

kāpēc tad uzreiz lock? iepriekšējā poustā tak pats prasīji mūsu domas. es savas pateicu, tā ka nestreso čalīt

iemācīsi mani arī pārveidot tekstu to citējot?

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

e -->' date='Feb 13 2007, 23:08'] tu vienkarsi esi debiils lohs, bla vienkarsi gribeeji iespamot lai dabuutu savu smirdiigo 500 postu ok lock tgis shit smiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gifsmiliez.de_2523.gif

Viņš negribēja iespamot, viņš izpauda savu viedokli ar to. Anyway, nepiekrītu, ka gign "kriit uz leju". Varbūt vienīgi mainās smadzenes pielietojošu indivīdu attiecība pret tādiem, kam to nav vai, kuri tās nevēlas izmantot.

Link to comment
Share on other sites

e -->' date='Feb 13 2007, 22:43'] To vareetu pieskaitiit pie probleemas

Vai man tikai taa liekas bet vai tiesaam gign lenaam kriit uz leju?? es nezz kapee es ta domaaju tas ir mans viedoklis. cs.wire.lv, gamerx ir manliekas ir popularaaks par gign.

kaadas ir juusu domas

drīkst zināt kā tu mēri popularitāti? Pēc sava maģiskā čuja, vai arī tev ir kāds pamatojums.

Man kaut kā grūti iztēloties kā gigns var iet uz leju, ja apmeklētāju un reģistrēto skaits vislaik palielinās. Varbūt attiecībā pret wire vai gamerx tā ir iešana uz leju, bet man kaut kā tā neliekas.

Link to comment
Share on other sites

Tu vienreiz salīdzini cik pa dienu ir gign.lv saitā un cik tajā pašā wire.lv saita un tad izdari savu secinājumu smile.gif

Puse no registreetajiem lietotaajiem (es iisti nezinu cik. ) Serverii nemaz nespele. Vini te vnk ir lai iegutu informaaciju (vai paspamotu) par to ka labak uztaisit serveri, web vai vel kaut ko. Manas domas ir taadas ka GIGN kaa komuuns uz leju nekriit, jo web dziiviiba vienmeer buus, ko nevareetu teikt par serveri. Ja saliidzina kaa agraak bija GIGN kad nevareeja tikt iekshaa un speletaju limenis serveri bija loti augsts, tad tagad viss ir otraadaak. Nesaku ka visi gign serveri spelejoshie ir slikti speletaji, bet lielaka dala.

Link to comment
Share on other sites

Puse no registreetajiem lietotaajiem (es iisti nezinu cik. ) Serverii nemaz nespele. Vini te vnk ir lai iegutu informaaciju (vai paspamotu) par to ka labak uztaisit serveri, web vai vel kaut ko. Manas domas ir taadas ka GIGN kaa komuuns uz leju nekriit, jo web dziiviiba vienmeer buus, ko nevareetu teikt par serveri. Ja saliidzina kaa agraak bija GIGN kad nevareeja tikt iekshaa un speletaju limenis serveri bija loti augsts, tad tagad viss ir otraadaak. Nesaku ka visi gign serveri spelejoshie ir slikti speletaji, bet lielaka dala.

Es būtu viens no tiem. tongue.gif Varbūt format c man palīdzēs, jo nekādi citādi nevaru piedabūt Busteri strādāt.. GIGN esmu spēlējis gan ļoti, ļoti maz, bet nu šaubos, ka tā popularitāte krīt uz leju. wink.gif

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...