Jump to content
GIGN Forum

Gbm !


Mahmeds
 Share

Recommended Posts

@ Mah, runā, ka no tās summas ko esi vinnējis novelk reālus % un īstais ieguvums esot gauži mazāks, tā ir?

reekjinot visus valstij tik svarigos nodoklus, laikam saucas ienakuma nodoklis(bledj maukam skauz, ka citi cilveki kaut ko vinne un atnjem vel no taa, pidari un padauzas tadas). Beigas arii snak aptuveni 700ls.

Link to comment
Share on other sites

reekjinot visus valstij tik svarigos nodoklus, laikam saucas ienakuma nodoklis(bledj maukam skauz, ka citi cilveki kaut ko vinne un atnjem vel no taa, pidari un padauzas tadas). Beigas arii snak aptuveni 700ls.

mana māsa ceturtdien bija prāta banku skatīties! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

@ Mah, runā, ka no tās summas ko esi vinnējis novelk reālus % un īstais ieguvums esot gauži mazāks, tā ir?

varbūt es kļūdos, bet man likās ka procentus jau ieskaita laimestā. tas būtu: teiksim nodoklis ir 30% un tu esi laimējis 100 ls, tad reāli tu esi laimējis ~142.86 ls (kur jau ir ieskaitīti 30% nodokļa), bet saņem tāpat 100 ls.

Link to comment
Share on other sites

varbūt es kļūdos, bet man likās ka procentus jau ieskaita laimestā. tas būtu: teiksim nodoklis ir 30% un tu esi laimējis 100 ls, tad reāli tu esi laimējis ~142.86 ls (kur jau ir ieskaitīti 30% nodokļa), bet saņem tāpat 100 ls.

kaa kuraa loterijaa

Link to comment
Share on other sites

ah! guess so. neesmu piedalījies nevienā naudīgā loterijā īpaši. ja nu vienīgi vēl pamatskolā pirku loterijas "Moments" kartiņas, bet tur jau, ja laimē savus 20 ķiņķikus, tad viņus arī saņem - procentus nost neskaitīja.

Link to comment
Share on other sites

varu derēt GBM redaktors izdomāja EDDa asprātīgos jociņus izgriezt ārā, jo, kamon, neviens tak latvijā (kur nu vēl lietuvā) nespēj tik asprātīgi smieklīgi jokot, kā Ķibilds. neatceros nevienu reizi, kad man pēc kārtējā Ķibilda jociņa-spociņa nesāpētu vēders no smiekliem. kad es beidzot sapratu, ka vēders sāp tieši no viņa jociņiem-spociņiem, es sāku retāk skatīties GBM, lai man nesanāk pēkšņi anareksija.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...