Jump to content
GIGN Forum

awp_metro


Recommended Posts

nez so mapi esmu sastapis daudzos pienemamos serveros - kaa dtcom, realm un citos, varu vieniigi tureet abas rokas, par siis mapes ieliksanu mapcycle!

2Champion - ko tu tur gvelz es dtcom iegaaju viens pats pa 8 min, izvilku T komantu ar skaitu 38:10, kaut fya teeloja zveeru pa CT wink.gif !

Link to comment
Share on other sites

oi, ku mazajam pidaram eddam gribetos lai uzliktu ari shito awp karti, man pagalam nepadodas awp no 30+ metriem, lai cik tas stulbi ari nebutu sad.gif(

ehh, Champion, shitaas kartes ir ok, ja vinjas izmanto treninjam vai tikai fanam, nevis fragoshanai.. un, jaa es zinu ka pats esmu frageris 2k2..

Link to comment
Share on other sites

shitaa jau nav taada kaa visas awp kartes ! shitaa ir forsha es nekad awp_map un awp_map2 nespeeleeju-man riebjas vinjas jo tur gan ir taa ka tie kas uzvar 2 raundus tie uzvar visu laiku, bet shii NAV taada te var ar visaadiem weaponiem skraidiit ! gan ar AK gan ar MP un arii pat ar m3 !

taa ir kruta kartee

Link to comment
Share on other sites

blje tu vai nu tu neesi to karti netaa speeleejis vai vienaakrshi nemaaki tur speelet ! ja pirms speeles pa to karti viens pats paskraidi (savaaa servaa) un iepaziist tad viss ok !

Link to comment
Share on other sites

zaban.gif Laikam Dream zem tava avatara ir taisniiba rakstiita ...

Te visiem uzlikt miiksto ka tev nepatiik shii mape.

Un kaa jau Edd teica - Taas ir domaatas skill Ka4aashanai nevis fragoshanai wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ты такой умный! Читать нужно уметь. Написано http://www.gign.lv/forum/index.php?act=ST&f=16&t=758 что нужно screenshot'ы выкладывать. И кстати такие мапы лудше не ставить. На них очень легко набивать фраги. smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...