Jump to content
GIGN Forum

Sik Ilgi Speeleejat?


rieksts
 Share

Cik ilgi juuss speeleejat???  

102 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

nu varēja tak ielikt lielākus laika intervālus, lai varētu labāk parādīt, kuram garāks. esmu drošs, ka lielākā daļa no šeit spēlējošiem spēlē krietni ilgāk kā 2 gadus. man, nezin, atceros, kad sāku spēlēt, tad pēc pāris mēnešiem parādījās 1.1 versija, laikam kādi 5-6 gadi sanāk. slinkums pārbaudīt. bet, ja tā padoma, jopcik bumbiņ cik daudz laika jau pagājis. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vnk gribu zinaat!!!! es piemeeram speeleeju pus gadu!!!! gribu zinaat cik taadu kaaa es!!!

Es ceru ka neviens, jo ja buutu kaadi 3 tad forums tiktu aizdirsts apm 2h laikaa ar shitaadu shitu!

Cik ilgi speeleeju 1.6 ? Kopsh taa iznaakshanas, bet pirmstam speeleeju vel 1.5(ehh, tikai no kura gada...)(2000 vai 2001 vasara? eusa_think.gif - Diusa laiki mmmm, atminjas thumbsup.gif )

Edited by Teddy
Link to comment
Share on other sites

nu shits vnk ir nereaali tizls vote un viss!! toch es nespeeleeju visu savu muuzhu bet gan tikai 3.5 gadus!! :@ vareeja jau iztikt bez tiem meenesha un nedeeljas.. tie , kas speelee nedeelju par gign.lv nemaz nezin!!! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

tā, atceros tālo 2000 gadu kad kapājām visādas klasikas (assault militia italy siege) tad vēl tas laikam 1.3 CS bija biggrin.gif

sanāk ka 6 gadi atpakaļ (nu septembrī būs 7)

pēc tam dauzd un dikti - CS 1.5 tika spēlēts un kad 1.6 parādijās tad kaut kā pārgāja fun šito spēlēt. Tagad tikai uzcepu kādu karti un ar botiem uzrauju, nu reti kādā pub serverī ieeju

Link to comment
Share on other sites

Debiila vote, kr4 tadu cilveku kategorija tiek vispar izlaista.

Kr4 es jau cs rambaju tik sen, kad Tu Riekst tajaa laikaa katru otro dienu skraidiji apkart ar piedirstam biksheleem.

Lol un visu muzu arii neesmu spelejis. Ai kr4 sviests ne vote.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...