Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] - Kā Uzlikt Psychostats V3.0.x


Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest priedzza

man bija tas pats errors man vajadzeeja nedeelu lai to suudu sataisiitu nu isteniba es taa nocakarejos, bet beigas man palidzeja!

p.s man palidzeja Olly no mIRC laugh.gif

tev vienkarshi ir probleema ar sql tabulam kaut kaa taa wacko.gif

Edited by priedzza
Link to comment
Share on other sites

Man ir viens ieteikums ja liekat psihostatus!!!

Izmantojat TIKAI Appserv 2.4.7 nevis Appserv 2.4.5 pat ne Appserv 2.4.4.99999999999xyz utt biggrin.gif !!!! Pats nocakareejos 3 dienas tad ieinsteleeju Appserv 2.4.7 un viss uz reiz aizgaaja!!!!

Edited by rieksts
Link to comment
Share on other sites

Guest priedzza

lol tu laikam esi smiliez.de_2428.gif ? protams ka ar appserv 2.4.5 neaizies jo vinam nau vismaz tie minimalie vajadziigie shiti! smiliez.de_2125.gif padoma ar galvu! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir viens ieteikums ja liekat psihostatus!!!

Izmantojat TIKAI Appserv 2.4.7 nevis Appserv 2.4.5 pat ne Appserv 2.4.4.99999999999xyz utt biggrin.gif !!!! Pats nocakareejos 3 dienas tad ieinsteleeju Appserv 2.4.7 un viss uz reiz aizgaaja!!!!

to arii netti bija uzrakstiiji! biggrin.gif:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man VISS izdevas taisiju pat ar AppServ 2.4.7 un ja kadam gadas kibele ar lietotaju tad default USER ir ROOT. Kr4 es iestatiju logsource un kad palazu stats.pl man viss atjaunojas, bet PLAYERI tikun tā neparādās ja man nebija mainiti Player iestatijumi ( nu nOObiem visi uz 1 ) tad varetu vut ka vini del ta nepievienojas? Vai ka?

HELP PLIZ smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

EDIT: Un ko nozime decay_hours, decay_type un decay_value kadiem skatliem vai kam citam tur jabut? 20.gif20.gif

2x EDIT: Nee neko man viss izdevaas vnk 3.03b versija bija BUGI un es novilku un uzliku 3.0.5b smile.gif Tagad viss iet. BET KA VAR IELIKT KLANU PATS????? smiliez.de_2469.gif

Ja velaties parbaudit tad WEB http://drug.csonline.lv/stats smiliez.de_2469.gif

Edited by Sokraac
Link to comment
Share on other sites

Kad es palaižu stats.pl man parādās tāds errors:

[FATAL] Called from main(158)->PS:biggrin.gifB(89)->PS:biggrin.gifB::mysql(22) >>>

> Error connecting to database using dsn "DBI:mysql:database=psychostats;host=localhost;port=":

> Client does not support authentication protocol requested by server; consider upgrading MySQL client

Bet es stats.cfg visu norādiju pareizi, un man mysql un perl un visi citi ir jaunāki nekā ir nepieciešams, visi tie moduļi ir ieinstalēti. Ko man darīt?

Edited by Chakijzz
Link to comment
Share on other sites

netti man viens jautajums...

Ludzu pasaki ka var izdarit ta :

Es turu web, bet piem cits tur serveri

Ka es varu turet vinja psychostats :?

Ludzu pasaki

P.S Netii shi ir mana pirma pamaciba kura man sanaca 1. reizi biggrin.gifgathering.gif

Edited by reperitis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kāpēc man PS statos nekas nerādas. Es iekačāju tās stroķu bildītes, visu ko varēja automātiski no mājaslapas, bet tos status kā cilvēki spēlē nerāda. Meibī jāieliek Video pamācība??? Man nekas nesanāk kat daru visu kā vajag, un ar AMXBanu ar neiet. Tur jau instalējot webā nokaras. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

kad meginu taisit test connectionn mann mmet ara tad mmesl....

MYSQL Error: Access denied for user 'ps3'@'localhost' (using password: YES)

ka var to username uzzinat??? kad innstale apserver tur nnedod tadu iespeju ierakstiit... vai ari atkal es kko ne ta daru???? smiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...