Jump to content
GIGN Forum

Par Fps


Traffic
 Share

Recommended Posts

Man ir tāda situācija, ka viens objekts ieiet iekšā otrā, kaste zemē. Un vincester bija raxtijis, ka no tā būs vairāk lagu, jo tad tie gabaliņi sadalās mazākos gabalos. Izgriezt būs ļoti sarežģīti, pat neiespējami. Tad gribētu zināt, man to kasti atstāt tā iekš otra bloka, vai uzlikt carve, lai tajā zemē izveidojas caurums, kur tā kaste ir iekšā?

Link to comment
Share on other sites

es domaaju, ka jaaliek carve... vai paartaisi mapi.. un uztaisi to kasti, pa jaunu..

Link to comment
Share on other sites

piekriitu lionz.. kaa tu vari nemaaceet nogriest kluci liidz ar zemi?? biggrin.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ja ir tikai viena kaste tad nesteso!! neko daudz vinjai nevajadzeetu lagot!!!!vai arii nogriez peec iespeejas tuvaak zemai, lai ieksh zemes buutumazaak un viss... taa arii es tev paliidzu! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

bet tev jau vairaakus postus ieprieksh teicu, lai tu taa dari... biggrin.gif

un tu saki, ka tev neviens nepaliidz.. :/

Link to comment
Share on other sites

Labi palоdzзjвt, kko jau tur izdвєiju, bet teicu , ka vairвk atbildi gaidu no kвda profiтa smile.gif

Pie reizes vel pajautврu. Kad kompilзju vienв vietв parвdвs laikam pie qbsp LEAK LEAK LEAK tas nozоmз, ka man kartз ir 3 leak, kas pazemina fps?

Link to comment
Share on other sites

njaa shitaadu vari atstaat piekriitu... un ja tas klucis ir tikai viens, kaa es redzu, tad tev vinjsh nekaadus lagus netaisiis! wink.gifsmile.gif tas jau tikai viens kluciitis.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Labi palоdzзjвt, kko jau tur izdвєiju, bet teicu , ka vairвk atbildi gaidu no kвda profiтa smile.gif

Pie reizes vel pajautврu. Kad kompilзju vienв vietв parвdвs laikam pie qbsp LEAK LEAK LEAK tas nozоmз, ka man kartз ir 3 leak, kas pazemina fps?

laikam jau nз...un ja gribi,vienkвrрвkais risinвjums рвdai situвcijai:

ieliec kasti zemз

paтem visu savas zemes bloku

uztaisi ar to carve

un viss!nav lagu!

un ja saprati,zeme nesadalоsies mazos gabaliтos!

images2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...